brand

Гурток Віталія Полонського та інші олімпіадні гуртки в Києві

Гурток Віталія Полонського та інші олімпіадні гуртки в Києві

Тут ми просто нагадаємо усім зацікавленим про формат тих гуртків та певні уточнення, щодо участі в них, які просто стали зрозумілими після року роботи гуртків.

  1. Гурток Віталія Полонського
  2. Групи підготовки киян до IV етапу Всеукраїнської олімпіади
  3. Групи підготовки команди до ІМО

Гурток Віталія Полонського

За статутом гуртка Полонського, що був затверджений його засновниками, його членами будуть І та ІІ призери IV етапу Всеукраїнської олімпіади. Тому з 22 березня 2020 року цей гурток облишать усі, хто не став призером IV етапу. За виключенням тих, в кого попереду ще є Міжнародний захід (EGMO або Білоруська олімпіада). Навіть ті, хто не потрапив на IV етап мають право доходити термін до початку наступного IV етапу Всеукраїнської олімпіади.

Групи підготовки киян до IV етапу Всеукраїнської олімпіади

Так само 23 лютого будуть перераховані рейтинги учасників відбору команди Києва на IV етапу Всеукраїнської олімпіади. По завершенні цього перерахунку та визначення списку учасників, кожний з учасників має підтвердити своє бажання займатися в цій групі фактично до вересня 2020 року, коли групи знову буде переформовані. Підтвердження участі означає, що член групи готовий сплачувати 100 гривень за кожне наступне заняття, при цьому не залежно від того, був учасник на ньому чи ні. Якщо такої згоди немає, тобто учасник вважає, що то йому не цікаво, то він буде замінений на наступного за рейтингом.

Групи підготовки команди до ІМО

Стосовно груп підготовки до ІМО, то, починаючи з зборів, що завершилися 2 лютого 2020 року, ми вирішили неефективним роботу двох груп. Таким чином по завершенні IV етапу Всеукраїнської олімпіади буде сформована група, основою якої будуть учасники чинної групи ІМО, яка буде оновлена за результатами IV етапу.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

 

Kateryna

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.