brand

Журі ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади в місті Києві LXXV Київська міська олімпіада юних математиків

Журі ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади в місті Києві LXXV Київська міська олімпіада юних математиків

Нагадуємо, що в неділю 19 січня пройде

LXXV Київська міська олімпіада з математики.

 

  1. Журі та оргкомітет олімпіади з математики
  2. Завершення реєстрації

Журі та оргкомітет олімпіади з математики

Математика оргкомітет.

В цьому посиланні наводиться список оргкомітету та журі LXXV Київської міської олімпіади. Журі, як завжди, складається з викладачів та аспірантів вишів, вчителів та керівників гуртків, студентів, а також колишніх призерів олімпіад та членів журі різних рівнів, які вже не пов’язані безпосередньо з освітньою діяльністю. Прохання усім зазначеним в списку членам журі прибути не пізніше 14:30 у Гуманітарний інститут Київського університету ім. Б.Д. Грінченка (вул. маршала Тимошенко, 13б). Це не стосується старших по кожному класу та їхніх заступників. Вони прибувають для проведення самої олімпіади в місце її проведення не пізніше 9:30.

Саме в цей час розпочнеться засідання журі, на якому будуть прийняті основні рішення стосовно подальшого проведення міської олімпіади та відбору на IV етап Всеукраїнської олімпіади, а також проголосовані усі запропоновані зміни до проведення цих заходів.

Завершення реєстрації

Реєстрація на міську олімпіаду завершена. Зараз оргкомітет опрацьовує списки, які треба з “оригінально” складених заявок від районів, сумістити в одному документі. Нагадаю, що деякі заявки від районів були в Word, що так само додає великого  клопоту.

По завершенні буде проведений розподіл по аудиторіях усіх учасників, що потрапили в цей документ. Тому очікуйте на цей розподіл протягом дня-двох.

Прошу не турбувати журі та оргкомітет тих, хто не потрапив в цей розподіл. Ви не будете допущені до міської олімпіади цього року. Вільна реєстрація буда доступна з минулого року і завершилася рівно за тиждень до початку міської олімпіади. Починайте готуватися до наступних олімпіад в літніх та зимових школах, на гуртках, факультативах, самостійно тощо.

Нагадаю, що раніше на нашому сайті були наведені:

  • час та місце проведення І та ІІ турів олімпіади та апеляцій;
  • графік проведення олімпіад ІІІ етапу в місті Києві;
  • наказ про проведення олімпіад;
  • розподіл журі по класах.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

Юля

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.