brand

Остаточні результати VІ міської олімпіади з математики для учнів 4 – 6 класів

Остаточні результати VІ міської олімпіади з математики для учнів 4 – 6 класів

1. Результати після апеляції
2. Інформація для призерів
3. Олімпіади в регіонах

Результати після апеляції

Як я і планував сказати на невідбувшійся зустрічі з батьками, по кожній паралелі є від 60 до 70 призерів. І абсолютно не суттєво скільки балів набрали ці призери – дуже багато чи зовсім мало, вони все одно кращі від інших.

Подальші побажання стосовно перегляду робіт вже не приймаються.

Інформація для призерів

В наведених результатах показаний розподіл дипломів по кожному класу. Для батьків призерів така інформація – надішліть на адресу
matholympdiploma@gmail.com
фото дитини-учасника олімпіади, яке б ви хотіли бачити в дипломі. В разі відсутності фото дитини, диплом буде без фото.

Дітей просимо бути уважними, щоб не пропустити другий тур олімпіади, якщо ви маєте бажання та можливість взяти в ньому участь. Дипломи переможцям І етапу а також призи від батьківського комітету будуть вручені під час проведення ІІ туру олімпіади.

ІІ тур олімпіади буде проходити у форматі “усної олімпіади”, з правилами проведення якої ви можете ознайомитися заздалегідь, щоб відповідним чином налаштувати дитину на цей доволі незвичний формат олімпіади. Внаслідок такого формату ми не можемо допустити до участі жодну додаткову дитину, що “або випадково не стала призером І етапу”, або “хворіла під час проведення І туру”, або була відсутня з інших поважних причин, тощо. Усі завдання будуть оприлюднені на сайті і ви зможете дати їх дитині в зручний час, щоб перевірити його на цих задачах.

Олімпіади в регіонах та Всеукраїнська олімпіада для 5–7 класів

Стосовно цієї олімпіади, то паралельно з Києвом за спільними текстами олімпіада проходила ще в 4-х регіонах. Це дуже-дуже мало. Я сподівався на членів журі Всеукраїнської олімпіади, що вони долучаться до проведення в своїх регіонах цього заходу. Принаймні коли настане час визначати майбутніх учасників ІІІ Всеукраїнської олімпіади для 5–7 класів у регіонах, я не знаю, як то робитиметься. Чудово, якщо буде проведена якась власноруч організована олімпіада в регіоні. Ми просто пропонуємо допомогу з підбором завдань при проведення олімпіади одночасно з Києвом 1 березня 2020 року.

Для киян нагадаю, що учасниками олімпіади в 5 та 6 класах буде учасник, що набере найбільшу кількість балів за результатами двох турів (сума балів в обох турах). Учасник від 7 ласу буде визначений за результатами ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади в мсті Києві.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Kateryna

  4 коментарі

  Олена Оприлюднено16:13 - 25.01.2020

  Доброго дня!
  Підскажить, будь ласка, коли буде 2 тур?

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.