brand

Знову про VІІІ міську олімпіаду з математики для 4 – 6 класів та LXXV Київську міську олімпіаду для 7–11 класів

Знову про VІІІ міську олімпіаду з математики для 4 – 6 класів та LXXV Київську міську олімпіаду для 7–11 класів

 

  1. Реєстрація на LXXV Київську міську олімпіаду 19 січня 2020 року
  2. Завершення реєстрації на VІІІ Київську міську олімпіаду для учнів 4–6 класів та інші питання цієї олімпіади

Реєстрація на LXXV Київську міську олімпіаду 19 січня 2020 року

 

Просимо трохи поквапити керівників освіти в районах, щоб скоріше виставити заявки від районів. Після цього, або десь після 20 грудня 2019 року буде проголошена реєстрація усіх тих, хто не потрапив в ці заявки і вважає себе гідним до участі в міській олімпіаді. Стосовно цього хочу проголосити, що тексти готує те саме журі, що готувало районну олімпіаду. Кількість переможців нашої міської олімпіади від такого додавання учасників не збільшиться. Призові місця будуть присуджені журі усім тим, хто покаже гідний результат, а не відсоток від кількості учасників.

 

Реєстрація буде припинена за тиждень до завершення олімпіади, тобто о 10:00 12 січня 2020 року, щоб оргкомітет встиг зробити розподіл по аудиторіях усіх учасників. Участь дітей, що не потрапили в цей розподіл не можлива, а тому будьте уважними учасники, вчителі, батьки, тощо і своєчасно перевірте, що потрібна дитина є в списках.

 

Нагадую, що олімпіада для 7-х класів відбудеться у Києво-Печерському ліцеї № 171 «Лідер» (вул. Лейпцігська, 11а) і триватиме з 10:00 до 13:00. Паралелі 8–11 класів змагатимуться – у Гуманітарному інституті Київського університету ім. Б.Д. Грінченка (вул. маршала Тимошенко, 13б) і триватиме з 10:00 до 14:00. В цьому розподіли можливі зміни, які можуть стати наслідком остаточної реєстрації чи інших форс мажорних обставин. Тому слідкуйте уважно за повідомленнями на сайті.

 

Завершення реєстрації на VІІІ Київську міську олімпіаду

для учнів 4–6 класів та інші питання цієї олімпіади

 

VІІІ міська олімпіада з математики для учнів 4 – 6 класів буде проведена у неділю 15 грудня 2019 року на математичних факультетах Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресами проспект Глушкова 4 д та е.

 

Реєстрація на VІІІ Київську міську олімпіаду для учнів 4–6 класів. Завершена. Тому усі учасники, що не встигли  зареєструватися, можуть на неї потрапити просто прибувши своєчасно на цей захід.

 

Списки розподілу по аудиторіях ми наведемо не раніше вівторка 10 грудня, оскільки багато хто вносить благодійний внесок в останню мить, тому до вівторка ми напевно побачимо прізвища усіх, хто встиг це зробити до 8 грудня. Усіх, для кого аудиторія не буде вказана, прошу своєчасно прибути на олімпіаду у вказані для таких учасників аудиторії.

 

Дуже приємно, що така активна допомога батьків при проведенні цієї олімпіади. Рівно 2 з батьків зголосилися допомогти при її проведенні, тому знову як завжди все лягає на плечі студентів та вчителів. Думаю, що не менш активним буде і формування батьківського комітету. Можливо і традиційна зустріч з батьками організаторів олімпіади мало кого зацікавить. Тому, напевно, не будемо марнувати на це час.

 

Отож, до зустрічі на олімпіаді.

 

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Юля

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.