brand

VІІІ міська олімпіада з математики для учнів 4 – 6 класів

VІІІ міська олімпіада з математики для учнів 4 – 6 класів

олімпіада проводиться під егідою

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

 

VІІІ міська олімпіада з математики для учнів 4 – 6 класів

Запланована на неділю 15 грудня 2019 року.

Олімпіада буде проведена на математичних факультетах Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресами проспект Глушкова 4 д та е

Реєстрація та Списки зареєстрованих

На сайті проголошена реєстрація бажаючих прийняти в ній участь. Реєстрація триватиме до 14:00 неділі 08 грудня 2019 року. Просимо, щоб реєстрацію проводили дорослі – відповідальні особи за дитину, що планує брати участь в заході. Бо були прикрі випадки, коли діти самі реєструвалися і виникали певні суперечності чи незручності для організаторів чи учасників. Так само просимо відповідальну особу переказати 50 гривень на рахунок благодійного фонду підтримки математичних олімпіад «Афіна» за участь зареєстрованої дитини. Нагадуємо, що у порівнянні з минулим роком змінилися реквізити БФ “Афіна”, тому будьте уважними. Для кожної дитини, переказ за яку ми побачимо на рахунках БФ “Афіна”, буде зарезервоване місце у певній аудиторії. Так само зберігається опція щодо участі дітей, що в останній момент або дізналися про олімпіаду, або просто вирішили таки взяти участь в змаганні. Усім таким учасникам буде зарезервована велика аудиторія, щоб місця вистачило усім бажаючим. Ми добре розуміємо, як мало таких олімпіад чи інших видів інтелектуальних розваг є у дітей такого віку. Тому позбавляти нікого не станемо. Стосовно оргвнеску для таких учасників, то він може бути зроблений після проведення олімпіади, або взагалі не зроблений. Так само і для усіх тих родин, для яких навіть такий внесок є надмірним, він буде повернутий в разі прибуття вашої дитини на олімпіаду. Звичайно, що про це слід попередити організаторів олімпіади.

 

Як завжди внески будуть витрачені на закупівлю призів для переможців, друк дипломів, на оплату журі, тощо. Але все це можливо лише за допомоги батьків, потрібний небайдужий батьківський комітет, який цим займеться. Прошу відгукнутися бажаючих допомогти під час традиційної зустрічі з організаторів олімпіади з батьками в день проведення олімпіади.

 

Нові реквізити БФ «Афіна»:

 

Одержувач платежу:

Найменування організації:         БО АФIНА БФ БО

Код отримувача:                 36138219

Назва банку:                        ФIЛIЯ “РОЗРАХ.ЦЕНТР” АТ КБ”ПРИВАТБАНК”

Рахунок отримувача:                   26006052622723

Рахунок в форматі IBAN: UA353206490000026006052622723

Валюта:                                UAH

Код Банку (МФО):              320649

 

У меті платежу ОБОВ’ЯЗКОВО треба вказати

 

«БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА МАТЕМАТИЧНИМ ОЛІМПІАДАМ

від такого то учасника (або його батьків)».

 

Кожна дитина повинна з собою мати: зошит у клітинку (12 аркушів цілком досить), ручку, олівець, лінійку та чернетку. Калькулятор та інші електронні прилади заборонені. Зошит треба заздалегідь підписати дуже розбірливо (можна на принтері чи друкованими літерами) приблизно так:

 

1) Прізвище та ім’я

2) Навчальний заклад

3) Клас

4) Номер телефону контактної особи (його не обов’язково вказувати, але він може знадобитись при потребі зв’язатися з учасником)

 

Більше на цій сторінці бажано нічого не писати, якщо обкладинка кольорова, то підписати можна на першій сторінці в середині зошита. Чернетку ми перевіряти не будемо, а тому здавати її не слід. Умови діти нехай залишать собі на добру згадку. По завершенні реєстрації буде наведений порядок денний олімпіади.

 

 

Дані, які слід вказати при реєстрації

 

 1. Прізвище та ім’я
 2. Клас
 3. Навчальний заклад
 4. ПІБ вчителя математики
 5. Чи приймали участь в олімпіадах з математики раніше
 6. Звідки ви дізналися про проведення цієї олімпіади
 7. ПІБ відповідальної за дитину особи з контактним номером телефону (на сайті відображатись не буде)
 8. Згода відповідальної особи на обробку наявних персональних даних дитини при оприлюдненні результатів реєстрації, олімпіади, тощо.

 

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Юля

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

  Перейти до панелі інструментів