Математичні олімпіади в Києві

Результати трьох турів. Розклад фінального дня

Молодша ліга
Результати 1–3 турів

1 бій Команда Команда Р–т
А Лідер–2 (8) Вінниця 0–3
А Ліцей № 208 ЛФМЛ 0–3
Б Лідер–1 (8) Кременчук+Полтава 3–0
Б Київ+Кривий Ріг Чернівці 3–0
Б Лідер–7 УФМЛ 3–0

 

2 бій Команда Команда Р–т
А Лідер–2 (8) Ліцей № 208 3–0
А Вінниця ЛФМЛ 0–3
Б Лідер–1 (8) УФМЛ 3–0
Б Київ+Кривий Ріг Кременчук+Полтава 3–0
Б Лідер–7 Чернівці 3–0

 

3 бій Команда Команда Р–т
А Лідер–2 (8) (3) ЛФМЛ (6) 0–3
А Вінниця (3) Ліцей № 208 (0) 0–3
Б Лідер–1 (8) (6) Чернівці (0) 3–0
Б Київ+Кривий Ріг (6) Лідер–7 (6) 0–3
Б УФМЛ (0) Кременчук+Полтава (0) 3–0

 

Набрані очки після 3 турів

Група “А” Рез.   Група “А” Рез.
ЛФМЛ 9   Лідер–1 (8) 9
Вінниця 3   Лідер–7 9
Лідер–2 (8) 3   Київ+Кривий Ріг 6
Ліцей № 208 3   УФМЛ 3
    Чернівці 0
      Кременчук+Полтава 0

 

Розклад фіналів та 4-го туру

Ф/4 бій Команда Команда Р–т
1–2 ЛФМЛ Лідер–2 (8)  
3–4 Вінниця Ліцей № 208  
Б Лідер–1 (8) (9) Лідер–7 (9)  
Б Київ+Кривий Ріг (6) УФМЛ (3)  
Б Кременчук+Полтава (0) Чернівці (0)  

 

Середня ліга
Результати 1–3 турів

1 бій Команда Команда Р–т
А ЛФМЛ+НЗ Лідер 0–3
А ПНЛ № 145 УФМЛ 3–0
Б Чернівці Херсон 0–3
Б Ужгород Кривий Ріг+Дн. 0–3

 

2 бій Команда Команда Р–т
А ЛФМЛ+НЗ ПНЛ № 145 3–0
А Лідер УФМЛ 3–0
Б Чернівці Ужгород 3–0
Б Херсон Кривий Ріг+Дн. 0–3

 

3 бій Команда Команда Р–т
А ЛФМЛ+НЗ (3) УФМЛ (0) 3–0
А Лідер (6) ПНЛ № 145 (3) 3–0
Б Чернівці (3) Кривий Ріг+Дн. (6) 0–3
Б Херсон (3) Ужгород (0) 3–0

 

Набрані очки після 3 турів

Група “А” Рез.   Група “Б” Рез.
Лідер 9   Кривий Ріг+Дн. 9
ЛФМЛ+НЗ 6   Чернівці 3
ПНЛ № 145 3   Херсон 6
УФМЛ 0   Ужгород 0

Розклад фіналів

Фінали Команда Команда Р–т
1–2 Лідер ЛФМЛ+НЗ  
3–4 ПНЛ № 145 УФМЛ  
1–2 Кривий Ріг+Дн. Херсон  
3–4 Чернівці Ужгород  

 

Старша ліга
Результати 1–3 турів

1 бій Команда Команда Р–т
А Русанівський Лідер 0–3
А БГУ+ПНЛ 145 Ліцей № 208 3–0
А УФМЛ–2 БГУ 0–3
Б ЛФМЛ+Кр. УФМЛ–1 3–0
Б Вінниця+РЛ Кременчук+Ко 0–3
Б Ужгород Чернівці 2–1

 

2 бій Команда Команда Р–т
А Русанівський БГУ 3–0
А БГУ+ПНЛ 145 Лідер 0–3
А УФМЛ–2 Ліцей № 208 0–3
Б ЛФМЛ+Кр. Чернівці 3–0
Б Вінниця+РЛ УФМЛ–1 3–0
Б Ужгород Кременчук+Ко 3–0

 

3 бій Команда Команда Р–т
А Русанівський (3) Ліцей № 208 (3) 3–0
А БГУ (3) Лідер (6) 1–2
А УФМЛ–2 (0) БГУ+ПНЛ 145 (3) 0–3
Б ЛФМЛ+Кр. (6) Кременчук+Ко (3) 3–0
Б Чернівці (1) УФМЛ–1 (0) 3–0
Б Ужгород (5) Вінниця+РЛ (3) 3–0

 

Набрані очки після 3 турів

Група “А” Рез.   Група “А” Рез.
Лідер 8   ЛФМЛ+Кр. 9
Русанівський 6   Ужгород 8
БГУ 4   Кременчук+Ко 3
БГУ+ПНЛ 145 6   Вінниця+РЛ 3
Ліцей № 208 3   Чернівці 4
УФМЛ–2 0   УФМЛ–1 0

 

Розклад 4-го туру

 

4 бій Команда Команда Р–т
А Русанівський (6) БГУ+ПНЛ 145 (6)  
А БГУ (4) Ліцей № 208 (3)  
А УФМЛ–2 (0) Лідер (8)  
Б ЛФМЛ+Кр. (9) Ужгород (8)  
Б Чернівці (4) Вінниця+РЛ (3)  
Б Кременчук+Ко (3) УФМЛ–1 (0)  

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Перейти до панелі інструментів