brand

Розклад другого бою

Розклад другого бою

  1. Порядок денний ХІІІ Всеукраїнського турніру
  2. Розклад боїв другого дня

Ми просимо вибачення в усіх учасників Всеукраїнського турніру за “часові неточності”, коли усні повідомлення (які були чинними, але далеко не до усіх були донесені) та повідомленнями на сайті, які часто мали стару редакцію.

У подальшому все буде узгоджене, тому публікуємо точний порядок денний наступних днів.

Порядок денний ХІІІ Всеукраїнського турніру
28 жовтня (понеділок), 29 жовтня (вівторок),
31 жовтня (четвер) та 1 листопада (п’ятниця)

математичні бої № 1–4

09:00 – 09:30        Сніданок для керівників та учасників, що проживають у гуртожитку УФМЛ

09:30 – 09:45        Нарада з капітанами команд (ауд. 101)

09:45 – 15:00        Розв’язування задач математичного бою

13:45 – 14:30        Обід для учасників середньої, молодшої ліг та керівників

14:30 – 15:00        Обід для учасників старшої ліги та членів журі

15:00 – 19:00        Математичні бої

19:00 – 20:00        Вечеря для керівників та учасників, що проживають у гуртожитку УФМЛ

30 жовтня (середа)
вихідний день

09:00 – 10:00        Сніданок для керівників та учасників, що проживають у гуртожитку УФМЛ

14:00 – 15:00        Обід для керівників та учасників, що проживають у гуртожитку УФМЛ

18:00 – 19:00        Вечеря для керівників та учасників, що проживають у гуртожитку УФМЛ

2 листопада (субота)

усна особиста олімпіада, закриття, роз’їзд

09:00 – 10:00        Сніданок для керівників та учасників, що проживають в гуртожитку УФМЛ

10:00 – 13:00        Усна особиста олімпіада для молодшої ліги

10:00 – 13:00        Усна особиста олімпіада для середньої ліги

10:00 – 13:30        Усна особиста олімпіада для старшої ліги

13:45 – 14:30        Обід для учасників середньої, молодшої ліг та керівників

14:30 – 15:00        Обід для учасників старшої ліги та членів журі

15:00 – 16:00        Закриття турніру, нагородження переможців

16:00 – 19:00        Роз’їзд по домівках

Розклад боїв другого дня

Аудиторії боїв будуть вказані зранку. Кімнати підготовки ті ж самі, що були при підготовці при командній олімпіаді.

Молодша ліга

ГрКомандаАуд.

підгот

КапітанАуд.

підгот.

Ауд.

бою

АЛідер–2 (8) Ліцей № 208  
АВінниця ЛФМЛ  
БЛідер–1 (8)  УФМЛ  
БКиїв+Кривий Ріг Кременчук+Полтава  
БЛідер–7 Чернівці  

 

Середня ліга

ГрКомандаАуд.

підгот

КапітанАуд.

підгот.

Ауд.

бою

АЛФМЛ+НЗ  ПНЛ № 145  
АЛідер УФМЛ  
БЧернівці Ужгород  
БХерсон Кривий Ріг+Дн.  

 

Старша ліга

ГрКомандаАуд.

підгот

КапітанАуд.

підгот.

Ауд.

бою

АРусанівський  БГУ  
АБГУ+ПНЛ 145 Лідер  
А УФМЛ–2 Ліцей № 208  
БЛФМЛ+Кр. Чернівці  
Б Вінниця+РЛ УФМЛ–1  
БУжгород Кременчук+Ко  

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

 

Zarina

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

    Перейти до панелі інструментів