Site icon Математичні олімпіади в Києві

Підсумки командної олімпіади. Програма першого бою

  1. Порядок денний ХІІІ Всеукраїнського турніру
  2. Результати олімпіади та розподіл по групах
  3. Розклад боїв першого дня

Ми просимо вибачення в усіх учасників Всеукраїнського турніру за “часові неточності”, коли усні повідомлення (які були чинними, але далеко не до усіх були донесені) та повідомленнями на сайті, які часто мали стару редакцію.

У подальшому все буде узгоджене, тому публікуємо точний порядок денний наступних днів.

Порядок денний ХІІІ Всеукраїнського турніру

28 жовтня (понеділок), 29 жовтня (вівторок),
31 жовтня (четвер) та 1 листопада (п’ятниця)
математичні бої № 1–4

09:00 – 09:30        Сніданок для керівників та учасників, що проживають у гуртожитку УФМЛ

09:30 – 09:45        Нарада з капітанами команд (ауд. 101)

09:45 – 15:00        Розв’язування задач математичного бою

13:45 – 14:30        Обід для учасників середньої, молодшої ліг та керівників

14:30 – 15:00        Обід для учасників старшої ліги та членів журі

15:00 – 19:00        Математичні бої

19:00 – 20:00        Вечеря для керівників та учасників, що проживають у гуртожитку УФМЛ

30 жовтня (середа)
вихідний день

09:00 – 10:00        Сніданок для керівників та учасників, що проживають у гуртожитку УФМЛ

14:00 – 15:00        Обід для керівників та учасників, що проживають у гуртожитку УФМЛ

18:00 – 19:00        Вечеря для керівників та учасників, що проживають у гуртожитку УФМЛ

 

2 листопада (субота)
усна особиста олімпіада, закриття, роз’їзд

09:00 – 10:00        Сніданок для керівників та учасників, що проживають в гуртожитку УФМЛ

10:00 – 13:00        Усна особиста олімпіада для молодшої ліги

10:00 – 13:00        Усна особиста олімпіада для середньої ліги

10:00 – 13:30        Усна особиста олімпіада для старшої ліги

13:45 – 14:30        Обід для учасників середньої, молодшої ліг та керівників

14:30 – 15:00        Обід для учасників старшої ліги та членів журі

15:00 – 16:00        Закриття турніру, нагородження переможців

16:00 – 19:00        Роз’їзд по домівках

 

Результати олімпіади та розподіл по групах

 

Молодша ліга

Група «А»:

  1. Лідер–2 (8 клас) 49
  2. Вінниця 37
  3. Ліцей № 208 35
  4. ЛФМЛ 34

Група «Б»:

  1. Лідер–1 (8 клас) 24
  2. Київ + Кривий Ріг 22
  3. Кременчук+Полтава 22
  4. Лідер–7 17
  5. УФМЛ 15
  6. Чернівці 7

Середня ліга

Група «А»:

  1. ЛФМЛ+НЗ 51
  2. Лідер 51
  3. ПНЛ № 145 42
  4. УФМЛ 26

Група «Б»:

  1. Чернівці 21
  2. Херсон 14
  3. Ужгород 14
  4. Кривий Ріг+Дніпро 6

Старша ліга

Група «А»:

  1. Русанівський 56
  2. БГУ+ПНЛ 145 50
  3. Лідер 42
  4. Ліцей БГУ 36
  5. УФМЛ–2 35
  6. Ліцей № 208 34

Група «Б»:

  1. ЛФМЛ+Краматорськ 29
  2. Вінниця + РЛ 21
  3. УФМЛ–1 21
  4. Ужгород 21
  5. Чернівці 15
  6. Кременчук і Ко 13

Розклад боїв першого дня

Аудиторії боїв будуть вказані зранку. Кімнати підготовки ті ж самі, що були при підготовці при командній олімпіаді.

Молодша ліга

Гр Команда Ауд.

підгот

Капітан Ауд.

підгот.

Ауд.

бою

А Лідер–2 (8)   Вінниця    
А Ліцей № 208   ЛФМЛ    
Б Лідер–1 (8)   Кременчук+Полтава    
Б Київ+Кривий Ріг   Чернівці    
Б Лідер–7   УФМЛ    

 

Середня ліга

Гр Команда Ауд.

підгот

Капітан Ауд.

підгот.

Ауд.

бою

А ЛФМЛ+НЗ   Лідер    
А ПНЛ № 145   УФМЛ    
Б Чернівці   Херсон    
Б Ужгород   Кривий Ріг+Дн.    

 

Старша ліга

Гр Команда Ауд.

підгот

Капітан Ауд.

підгот.

Ауд.

бою

А Русанівський   Лідер    
А БГУ+ПНЛ 145   Ліецй № 208    
А УФМЛ–2   БГУ    
Б ЛФМЛ+Кр.   УФМЛ–1    
Б Вінниця+РЛ   Кременчук+Ко    
Б Ужгород   Чернівці    

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Перейти до панелі інструментів