brand

Розподіл учасників на групи ІМО та Junior

Розподіл учасників на групи ІМО та Junior

Наведена табличка з результатами учасників після 2-х турів, які вони писали за спільними текстами. Дякуємо Арсенію Ніколаєву, що підготував текст достатньо діагностичний в плані розведення учасників по групах. Тепер про розподіл.

Учні 11 класу автоматично, не дивлячись на показаний результат, далі працюють в групі ІМО.

Учні, що набрали не менше 35 балів (5 повних задач) надалі змагаються в групі ІМО. При цьому, якщо учні 9–10 класів не потраплять в 12 кращих, вони автоматично потрапляють в групу Junior. Таких на разі 9 учасників. З урахуванням того, що 4–7 з них точно потраплять в групу ІМО, в групі Junior лишається достатня кількість місць.

Учні, що набрали менше 28 балів (4 повні задачі) надалі змагаються в групі Junior.

Лишається 11 учнів 9–10 класів, що набрали від 28 до 34 балів. У вас є час подумати та самім вирішити, в якій групі ви надалі хочете змагатися – за текстами ІМО чи за текстами Junior. По завершенні відбору журі буде приймати рішення по формуванню груп ІМО та Junior з урахуванням вашого вибору. Очевидним є той факт, що поганий результат в групі ІМО не буде оцінюватися краще ніж непоганий результат в групі Junior. В цій групі з 11 учасників майже усі учні 10 класу, тому вам вирішувати з ким змагатися у двох останніх турах.

ВідбірММО2019_1_2_тури_результат (2)

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Zarina

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.