brand

Остаточний розподіл аудиторій Математичного занзібару для 4 – 6 класів

Остаточний розподіл аудиторій Математичного занзібару для 4 – 6 класів

  1. Розподіл команд по аудиторіях
  2. Порядок денний

Внаслідок ремонту на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики, одна з ліг, а саме ліга 5-х класів, буде змагатися на сусідньому факультеті радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем. Дякуємо їм за таку гостинність. Таким чином змагання пройде за адресами пр-т Глушкова 4 г та 4 д.

 

Будьте уважними!!!

Наголошуємо, що кожна команда має містити 2 чи 3 учасника, і має виступати в зареєстрованому складі! В разі порушення цього правила вона до змагань не буде допущена.

 

Розподіл команд по аудиторіях

4 класи
Факультет комп’ютерних наук та кібернетики

Ауд.Навчальний закладНазва Склад команди
1.40332ОднокласникиСтасiневич Владислав Петренко Марiя
2.42Гімназія 178ПеремогаСамойленко Дмитро, Кравець Роман, Мещеряк Андрій
3.40Гімназія 178УспіхСташкевич Андрій, Звягін Єгор, Бучацкий Ян
4.42ЗбірнаБлискавкиПотока  Аліса, Патлатюк Анастасія, Владимирова Владислава
5.40Збірна

(ліц.38, шк.185, шк.53)

ТриІксиОлег Сантаровіч, Анна Пенькова, Дарія Гребенюк
6.42Збірна

(МАУП,НВК Ерудит)

Константа1.Волков Ярослав 2.Ліза Бабич. 3.Шленчак Максим
7.40Збірна

(сш330 + СШ172)

ДрузіТопчій Богдан Ігоревич
Маєвський Роман Юрійович
8.42Ліцей  ЛідерУнікорнГавриш Стефанія, Носкова Маргарита, Пащук Марія
9.40МШ ФизматикТріміноОрленко Поліна;  Третьякова Юлія;   Конишев Тимофій.
10.42ПШ 332ГоризонтМарунчак Роман, Стаднічук Ольга
11.40ФК ЗмінаМельникГлянько Михайло, Мельник Дмитро, Приймак Володимир
12.42Цифра“Еврика”Гончаренко Роман, Бондар Денис, Тараненко Валерія
13.40Цифра3.1Почвирный Иван, Стороженко Надя, Власенко  Денис
14.42ЦифраАлгоритмТкаченко Тимофей, Мартынюк Александр, Козловская Вероника
15.40ЦифраВівчарикВівчарик Данило, Вічарик Кирило
16.42ЦифраЗебраБелый Марк, Трачук Маргарита, Бирук Александра
17.40ЦифраІванчикЗавгородній Данило, Іванчик Іван
18.42ЦифраІнтегралДанило Чехлов, Олександр Мартинюк , Роман Гіренко
19.40ЦифраКардано 1Демура Іван, Крутицький Данил, Тулуш Христина
20.42ЦифраКардано 2Грабовий Гліб, Левіна Анна, Парьохін Марк
21.40ЦифраКаштаниКрижановський Роман, Морозов Олександр, Тюпа Степан
22.42ЦифраЛевМороз Лев, Приймак Володимир
23.40ЦифраМамрайБезпятов Никита, Леонтович Антон, Мамрай Яна (кап.)
24.42ЦифраМаркоМанойло Поліна, Тимченко Поліна, Шендрик Марк
25.40ЦифраМатрицяБобраков Филипп, Гріненко Дмитро, Сивчиков Никита
26.42ЦифраМенелайПечурін Нікіта, Руднєва Дарія, Танасюк Надія
27.40ЦифраМіропольськаМіропольська Міра, Мудрий Олександр
28.42ЦифраОпульськийОпульський Антон,  Журба Михайло,  Бродський Артур
29.40ЦифраПаскальБелоусько Анастасия, Ткачук Валентин, Ткачук Евгений
30.42ЦифраРозумникиКот Михайло, Трокоз Євгенія, Скребнев Кирило
31.40ЦифраУнікорнГавриш Стефанія, Носкова Маргарита, Пащук Марія
32.42ЦифраФибоначчиПарасич Мария, Воробей Ксения, Соколова Мария
33.40ЦифраФормулаУСамарцева Марина, Амелин Иван, Чугай Остап
34.42ЦифраЦифраЄвтушенко Єлизавета, Горбунов Олександр
35.40ЦифраЦифра4.2Федоров Єгор, Розенберг Ілля, Улещенко Іван
36.42ЦифраЧубАйКоЧубко Андрій, Айбабін Георгій, Корміліцин Даніїл
37.40Цифра, група ГалілейВареникиЗубов Михайло, Мусієнко Владислав, Зуяков Захар
38.42Цифра, група ГалілейЦифродрузіНікіта Крупенко, Назар Василькевич, Олександр Горблюк
39.40Цифра, група ГеронГерон 2.0Глянько Михаил, Мельник Дмитрий, Чехлов Даниил

 

5 класи
Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем

 

Ауд.Навч. закладНазваСклад команди
1.42БазисБазис – 5Яковлєва Лора, Величко Іван, Джупина Антон
2.46БазисМавпочкиКарташова Софія, Ведмідь Ярина
3.42Бородянський СЗЗСОТеслаСердюк Богуслав, Коляденко Олександра, Коляденко Дар’я
4.46Гімназія 178ГорінГорін Данило, Близнюченко Артур, Палієнко Максим
5.42Гімназія 178ЄжовЄжов Іван, Варданян Надія, Пакета-Мельничук Марія
6.46Гімназія 178ІвановІванов Тимур, Волкова Софія, Едокова Катерина
7.45гімназія 178КулешаКулеша Матвій, Віткін Артем, Віткін Павло
8.42Гімназія 178ПогорецькийПогорецький Юрій, Швидун Вадим, Протопопов Кирило
9.46Гімназія 178ФедоткінФедоткін Тихон, Гнітецький Гліб, Панченко Ілля
10.42Гімназія 178ХосакаХосака Тимур, Новік Олександра, Наход Юлія
11.46Європейський колегіумКолегіумЛавренюк Святослав, Ахтирко Макар, Масло Богдан
12.45Збірна командаАлмазЗолотухіна Поліна, Шило Станіслав, Григор’єв Петро
13.42Збірна командаЖирафБалан Дарія, Карпенко Арсеній, Пекар Михайло
14.46Збірна командаНОСОРІГВаліуллін В’ячеслав, Рябоконь Мар’яна
15.42Збірна командаРубінТригуб Вадим, Кишкар Віра
16.46Збірна командаСапфірКлименко Денис, Данільченко Тимофій, Бузунова София
17.45Збірна командаСЛОНЄфременко Кирил; Семенов Степан; Малиновський Тимур.
18.42Збірна командаСмарагдШереметьева Марія, Ванiн Нiкiта, Пономаренко Даша
19.46Збірна команда (Ліцеї 100,142)РозбійникиАндрій Осадчий, Олександр Кравченко
20.42Ліцей  ЛідерGrandГранадзер І., Григор’єва К.
21.46Ліцей  ЛідерHTFШечков О., Завойський І., Костенко А.
22.45Ліцей  ЛідерLeadersСтепаненко Д., Рощина У., Плескач К.
23.42Ліцей  ЛідерMarshmelloІвко Є., Єгізаров О., Петренко О.
24.46Ліцей  ЛідерАбельГончаренко В., Чуфаров О., Мудрий С.
25.42Ліцей  ЛідерБжаніяБжанія ТимурЄсипов ІванДемченко Максим
26.46Ліцей  ЛідерГончарукГончарук ІванПетрик Поліна
27.45Ліцей  ЛідерДинамоЄмцев НікітаБашуцький ВладиславГеворкян Карен
28.42Ліцей  ЛідерЗахватБичок ДанилоЗахваткін АртемКириленко Мартин
29.46Ліцей  ЛідерЛаврикЛаврик ТамараКорницька ГертрудаПиж Анна
30.42Ліцей  ЛідерЛідер 5.1Гнат Б., Свирид Д., Сімонов А.
31.46Ліцей  ЛідерЛідер 5.2Войтенко Н., Діхтяренко Д., Кудрявцева М.
32.45Ліцей  ЛідерЛідер 5.3Прокопенко Д., Глуховський Г., Гришко А.
33.42Ліцей  ЛідерМафіяСахаров В., Кравченко М., Усов Б.
34.46Ліцей  ЛідерН2ОЛевіна Д., Нагурний А., Сукайло Я.
35.42Ліцей  ЛідерОлійникОлійник РостиславРудик Марія-Єлизавета
36.46Ліцей  ЛідерШампіньйониЦарук С., Мудра О., Щепанський М.
37.45Ліцей 208StarШестопалова Настя, Скоробогатов Іван
38.42Ліцей 208ВеселіІнтегралиДовгий Володимир, Зінгер Ілля, Романченко Олексій
39.46Ліцей 208КлючкаКлючка Владислав, Лізенко Владислав
40.42Ліцей 208ННВБочко всякий Назар, Петрик Назар, Чечель Вячеслав
41.46Ліцей 208СкляренкоСкляренкр Орися, Богданові Леся, Бондаренко Іван
42.45Ліцей 208ЮніориДорофеева Марина, Фонарьова Олександра, Пригунов Володимир
43.42Ліцей 208МДДДутка Мирослав, Смоголь Дмитро, Кравець Данило
44.46Ліцей 208ЮніПавлік Ліза, Найда Ставр, Сіваченко Олена
45.42Ліцей Екологія і Культура“ЕіК”Піддубний ОстапЗайцева ОлександраЧерняк Катерина
46.46Ліцей Екологія і КультураЕіККолесник АртурПеткевич АртурЛук`яненко Максим
47.45Ліцей Інтелект“Афіна”Мороз Катерина і Веллс Надія
48.42Ліцей Поділ 100БанзайКарпюк Гліб, Поляков Костянтин, Ясногородський Сава
49.46Ліцей Поділ 100ЕйнштейниВінюков Владислав, Літвін Герман
50.42Ліцей Поділ 100КвадратКолесник Тимофій, Кравчук Назар, Мартинюк Ілля
51.46Ліцей Поділ 100МатфізикиГоломазова Поліна, Самелюк Аліса, Гладких Марія
52.45Ліцей Поділ 100МудрикиКарпова Віолетта, Калашніков Макар, Адамська Дарія
53.42Ліцей Поділ 100РозумникиБровко Михайло, Тохтаров Бекір
54.46Ліцей Поділ 100ЦифраЛітвін Іванна, Поночовна Марія, Ткачук Марія
55.42Ліцей Поділ 100ЧемпіониМуха Аскольд, Нагорний Єгор, Чухрай Денис
56.46Наукова змінаЗевсБєлка Антон, Моспан Федір, Греськів Григорій
57.45Наукова змінаНЗ-1Пашук ДанилоДирда АндрійКоваль Євгеній
58.42Наукова змінаНЗ-2Самойленко МиколаКрючков ФедірНужний Михайло
59.46Наукова змінаНЗ-3Залєтов МаркАртюх МирославКолочавін Данило
60.42Наукова змінаНЗ-4Міланець ТимурБурико ОлексійФіліпов Тимофій
61.46Наукова змінаНЗ-5Кочубей АлінаБезрук Валерія
62.45Наукова змінаНЗ-6Харченко ЕвгенійПушкарук РоманКоваленко Денис
63.42Наукова змінаНЗ-7Коваль ІлляГрабар Владислав
64.46Наукова змінаНЗ-8Бернацький ЮрійКостюк Нікіта
65.42ПЛБіологіяВоробей Віталій,Дрань Максим,Коваль Тимофій
66.46ПЛКенгуруЯкубовський Денис.Лобур Ваня.Васильєва Ліза
67.45ПЛКонстантаГамова Марта,Гузієнко Артем,Влайков Іван
68.42ПЛЛіцеїстиАріфов АзізМельниченко Михаїл Ходакевич Михаїл
69.46ПЛМатематикиДмитрук Богдан,Ніколаєнко Дмитро,Сніжко Євген
70.42ПЛМатематики1Кузнєцов Артем,Турич Владислав,Сторожева Софія
71.46ПЛМатрицяВлайков Іван.Сторожева Софія.Гузієнко Артем
72.45ПЛРозумникиХомутська Дарина,Слаблюк Софія,Табакова Олександра
73.42ПЛРозумники1Мазур Михайло,Більченко Іван,Забурмеха Родіон
74.46ПЛХіміяКоршак Данило,Васечко Єгор,Грищенко Олеся
75.42СШ 173СяйвоГорчица Артем,  Зюзюк Дарина,  Негря Максим
76.46СШ 194 ПерспективаПерспективаДовгорук Тимофій, Буханевич Максим, Байда Анатолій
77.45ТЛ1014Хайрулліна Д., Карпенко Є.
78.42ТЛБондарУкраїнець Артем, Бондар Мілана, Богаюватий Владислав
79.46ТЛГубенкоГубенко І.,Третяк Л., Скульський Б.
80.42ТЛДКНДавидов Д., Коршиць К., Самелюк М.
81.46ТЛЕруДітиСупрун Григорій, Свінцов Андрій, Нікішенко Євгеній
82.45ТЛЗвіриРудяк І., Богачевич М., Петрухін Г.
83.42ТЛЛадаШульженко Лада, Бєлов Любомир, Василевський Олексій
84.46ТЛЛюдиДеменева С., Овдій В., Сабадаш А.
85.42ТЛСтороженкоСтороженко Я., Дєдова С.
86.46ТЛТкаченкоТкаченко В., Тімченко В., Романенко О.
87.45ТЛТяфикиТетерятник Б., Рубцов І., Непекло Д.
88.42ФМГ 17ВінницькіБессолов ВолодимирДобровольський ФедірЛаврентюк Остап
89.46ФМГ 17ШОКШупко ВолодимирОсипенко ІванКиєвська Аріна
90.42ЦифраАльфаЛопатин Матвей, Шматов Егор, Ошийко Ярослав
91.46ЦифраБегемотПанасюк Артем, Поровський Саша, Глушак Даша
92.45ЦифраБетаБирюков Марк, Щеглов Илья, Заярский Егор
93.42ЦифраГаммаФам Діана, Кузьменко Діана, Рогачова Єлизавета
94.46Школа 202ЛайкБантюк Орися, Попова Катерина, Маценко Ярослав
95.45Школа 202СтрайкКаращук Матвій, Свириденко Михайло, Гусак Назар

6 класи
Факультет комп’ютерних наук та кібернетики

Ауд.Навч. закладНазваСклад команди
1.43Think GlobalКрейзіКіріл Водоп’янов, Вероніка Шіян, Микола Кучеренко
2.43БазисWonderРізник Мирослава, Щіпакіна Софія, Ільїн Дмитро
3.43Гімназія 178ЗіркиЗюлковський Андрій, Пазич Данило
4.39Гімназія 178ОвочіЛесной Антон, Мегал Володимир, Пристром Тарас
5.39Гімназія 178ОгіркиКобітев Володя, Дамрін Рома, Гук Тарас
6.43Гімназія 178РубікГундарь Михайло, Бірюков Микита, Торба Слава
7.39Гімназія 178ФутболКравецький Олексій, Комаров Володя
8.39Гімназія 283СинчукСеменов Данило, Синчук Злата, Крючко Женя
9.43Гімназія А+ІксКвадратБузницька Анастасія, Немировський Максим, Дричак Павло
10.39Гімназія А+МегаМозокЯнушевич Богдан, Могильников Микола, Овчаренко Валерія
11.17Збірна командаАпельсин1.Солов”янчик Арсеній 2.Костенко Іван3.Каличак Арсеній
12.43збірна командаГузГуз Михайло, Калараш Павло, Кропива Олександр
13.18Збірна командаЛимонРождественський Георгій, Солієв Нікіта, Шовковий Георгій
14.43збірна командаМалахітПетриченко Тарас, Бобраков Глiб
15.43Збірна команда

(НЗ, КМДШ)

16Шевченко Софія, Муравщик Дмитро
16.39Ліцей  ЛідерБукаБука Роберт, Куцак Ярослав, Чікінда Олександр
17.39Ліцей  ЛідерДовгополДовгопол Федір, Шутов Артем, Рабізо Софія
18.43Ліцей  ЛідерКвашинКвашин Нікіта, Бабій Влад, Коновалов Олег
19.39Ліцей  ЛідерКласс1Чорний Остап, Чорний Андрій, Дрок Андрій
20.39Ліцей  ЛідерКласс2Прокопенко Ілля, Білоцерківський Лев, Мілютін Арсеній
21.43Ліцей  ЛідерЛемурайВолодимиров-Лихоліт Олег (К), Онищенко Данило, Замша Владислав
22.39Ліцей  ЛідерЛідер 1Гусинін Владислав (К), Остренко Іван, Торішній Владислав
23.17Ліцей  ЛідерЛідер 10Черемшинський Владислав (К), Мицканюк Мар’яна
24.43Ліцей  ЛідерЛідер 2Бібік Веніамін (К), Горянський Ян, Людоговський Ілля
25.18Ліцей  ЛідерЛідер 3Резніченко Діана (К) , Грач Соня, Морозова Олександра
26.39Ліцей  ЛідерЛідер 4Роне Владислав (К), Ігнатов Михайло, Семенець Дмитро
27.43Ліцей  ЛідерЛідер 5Борисова Катерина (К), Недужа Марія, Рог Софія
28.39Ліцей  ЛідерЛідер 6Копилов Ельдар (К), Дровніков Дмитро, Іванов Артем
29.39Ліцей  ЛідерЛідер 7Синишин Максим (К), Коваленко Артур, Ханнанов Денис
30.43Ліцей  ЛідерЛідер 8Кузьмов Максим (К), Кадрик Олексій, Рог Олексій
31.39Ліцей  ЛідерЛідер 8Кузьмов Максим (К), Кадрик Олексій, Рог Олексій
32.39Ліцей  ЛідерЛідер 9Лагода Ніколь (К), Любарська Валерія
33.43Ліцей  ЛідерПушечкиДерев’янко Анна, Моісейцева Єва, Голубовський Олексій
34.17Ліцей  ЛідерРукавішніковПереладов Сократ. Рукавішніков Іван, Григорович Олексій
35.18Ліцей 100Loading…Усенко Анастасія, Абдураїмова Катерина, Пастух Себастьян
36.43Ліцей 100ГусиСтародубцев Андрій, Вакуленко Олександр, Єржаховський Лука
37.39Ліцей 100МДСПисаренко Марія, Главаті Дарій, Терентьєв Олександр
38.39Ліцей 100ПіфагорчикиПецюх Мар’ян, Чернявська Ольга, Чернявський Денис
39.43Ліцей 100ПончикиГлаваті Юліан, Немиря Марія
40.39Ліцей 208ВишняУляна Тарасевич, Альона Рождественська, Тетяна Парфьонова
41.39Ліцей 208ВінксБутило Єгор, Єрмак Кирил, Коба Марк
42.43Ліцей 208КомандаАнтон КравчукАльона РождественськаАндрій Бєлов
43.39Ліцей 208НазваУляна ТарасевичТетяна ПарфьоноваМирослав Любимий
44.17Ліцей 208ЧерешняЛюбимий Мирослав, Парфьонова Тетяна, Тарасевич Уляна
45.43Ліцей 208ЧерешняАнтон Кравчук, Андрій Бєлов, Мирослав Любимий
46.43Ліцей № 142КіліманджароДуда Оксана, Ніконенко Глеб, Пєшков Ростислав
47.18Ліцей ГолосіївськийАльтернативаМокану Катерина,Васильчук Марія
48.43Ліцей ГолосіївськийДельтаСімак Степан, Онищенко Миколай, Буцко Іван
49.43Ліцей Екологія і КультураЕкстримВихрань ОстапКолісник ТимофійПобережник Максим
50.39Ліцей ІнтелектІнтелектШенклянова Анастасія, Забігайло Володимир, Хоруженко Петро
51.43Ліцей ІнтелектТММЛітвяков Тимофій, Шевченко Маргарита, Ткачук Михайло
52.43Ліцей ЛікоLiko 1Марченко Микола, Зінченко Гліб, Березовський Георгій
53.43Ліцей ЛікоLiko 2Чорний Олександр, Сідляренко Анастасія, Соболєв Іван
54.43Наукова змінаЗорянкиКруглик Анастасія, Трясорук Єва
55.39Наукова змінаКубСолошенко Михайло, Соколова Софія, Пругло Ліна
56.39Наукова змінаМатгорішкиГололобов Володимир, Голубець Богдан, Погорілий Юрій
57.43Наукова змінаМаткактусиОксінь Софія,  Зуєв Арсеній,  Панченко Ілля
58.39Наукова змінаМегамозокКушнір СтефаніяПечкова АнастасіяКуліш Карина
59.39Наукова змінаПітекантропиКорчан Максим Глущенко ОлексійКабков Юрій
60.43Наукова змінаФакторіалБасов Андрій, Кочетков Іван, Овчаренко Ігнат
61.17Наукова змінаШах і матНесвіт АртемЛитовка ОлександрЧинчик Михайло
62.18ПЛГДВШапошніков Гліб, Міхєєв Іван, Єзовіт Діана
63.43ПЛДубінінДубінін Володимир, Сиз Марія, Калабін Арсеній
64.39ПЛДубльКуліченко Вадим, Коловертов Георгій
65.39ПЛКонстантаНіколайчук Артур, Колобов Гліб, Грабчак Михайло
66.43ПЛЛіщук ОлексійЛіщук Олексій,  Мукомел Владислав,  Бабенко Михайло
67.39ПЛФакторіалВазінський Артур, Опанасюк Михаїл, Яковишен Назар
68.43СШ 185ЛазерТокарєв ОлегДяченко БогданЩербина Вадим
69.43ТЛКактусЛуценко Тимофей, Семиренский Степан, Цывинский Эдуард
70.39ТЛКотШредингераЛемешко Константин Трофимчук Владимир Хоменко Тимофей
71.39ТЛПіфогоровіШтанько КирилоФурман ВсеволодБілявська Софія
72.43ТЛСалоЛуковкіна ВарвараМихайленко НазарВасиленко Макар
73.17ФМГ 17ВиннерсБабій СвятославГаврилюк АндрійГордійчук Георгій
74.18ФМГ 17Рок-ГусіГлухій СтепанРожман ДамірОстапович Ярослав
75.43ФМГ 17СовейКушнір МатвійІванченко ВолодимирКоваль Софія
76.43ФМГ 17ТриВальдшмідт АртемШауро ЄлізаветаПлахотнюк Яна
77.43ФМГ 17Чорно-біліНікітін АрсенійВараниця ОлександрМарченко Поліна
78.43Школа 202ВеселкаКорнєва Вікторія, Власенко Поліна, Шаульський Святослав

 

Порядок денний

9.00             Прибуття членів журі до місця проведення Занзібару

9.45             Прибуття команд до місця проведення Занзібару

10.00           Початок Занзібару по усіх класах

10.15           Нарада керівників команд з організаторами заходу (хол факультету кібернетики)

11.30           Завершення Занзібару по усіх класах

 

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

 

 

Zarina

    6 коментарів

    Юлія Оприлюднено8:15 pm - Жов 4, 2019

    Добрий день! Скажіть, будь ласка, яким чином буде перевірятись зареєстрований належний склад команди? Дітям потрібно мати з собою якісь документи? Учнівський квиток?

      Богдан Рубльов Оприлюднено8:19 pm - Жов 4, 2019

      ні, все буде прийматися на віру, в нас не поліцейська акція

    Олександр Оприлюднено8:27 pm - Жов 4, 2019

    Доброго вечора. Оскільки при реєстрації був збій, і не одразу показувало реєстрацію, то команда Лідер 8 в 6 класі виявилась двічі зареєстрованою.

      Богдан Рубльов Оприлюднено8:42 pm - Жов 4, 2019

      Тобто команда Лідера з 8 класу двічі зареєструвалося в змагання за 6 класи?

    Тетяна Оприлюднено4:27 pm - Жов 6, 2019

    Пожалуйста подскажите,в какое время будет выложены результаты олимпиады по Занзибар 5класса? Спасибо за информацию

    Тетяна Оприлюднено4:36 pm - Жов 6, 2019

    Про вчителів є думка особлива:
    Завжди такі розумні і красиві,
    Такі начитані, і все на світі знають,
    І терпеливо, мудро нас навчають!

    У День всесвітній вчителям пошана,
    Хай сила ваша буде нездоланна,
    Хай люблять, поважають дуже діти,
    Дарують вам і усмішки, і квіти!

    Нехай колеги люблять і цінують,
    Художники портрети намалюють,
    А композитори пісні про вас складають,
    І співаки вам пісню заспівають!

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

    Перейти до панелі інструментів