brand

Про Занзібар 4–6 класів та відбір на ММО киян і не тільки

Про Занзібар 4–6 класів та відбір на ММО киян і не тільки

 1. Зміна аудиторій при проведенні Занзібару 4–6
 2. Інші питання Занзібару 4–6
 3. Дата проведення математичних боїв Київського турніру
 4. Про відбір на ММО
 5. Формат участі киян у відборі в Київські групи

 

Зміна аудиторій при проведенні Занзібару 4–6

 

Нагадую, що Занзібар відбудеться на день Учителя! Початок о 10:00!

Знову в проведення заходу втручається ремонт. Поміняли вікна в частині аудиторій, що були призначені для проведення заходу. Тому в п’ятницю 4 жовтня ми пересвідчимося, чи можна в такі аудиторії пускати дітей чи ні. Після цього приймемо рішення про збереження розподілу аудиторій або про їхню зміну. Тому прошу бути уважними, якщо аудиторії будуть змінені, то інформація про це з’явиться на цьому сайті.

 

За будь-яких умов, зранку 6 жовтня на дверях факультетів буде наведений остаточний розподіл аудиторій, тому, якщо ви н запізнитеся на захід, то все встигнете побачити і в разі потреби перейти в призначену аудиторію.

 

Ще раз прошу вибачення за незручності.

 

Інші питання Занзібару 4–6

 

Тут хотілося б обговорити питання допомоги нам, як організаторам заходів, від батьків, вчителів, керівників гуртків, тощо. Мова загалом не про фінанси, а інші питання. Якщо такої допомоги не буде, то з наступного року доведеться робити певні обмеження на кількість учасників. Чесно кажучи, цього не хотілося б робити, тому що не так цих таких заходів, де б могли позмагатися діти з різних шкіл, утворити команди з друзями… Тому проголошу такі речі, в яких нам треба порозуміння.

 

Надалі в нас пройде ще 2-3 заходи для молодших класів, тому, якщо вдасться утворити батьківську раду на цей рік – 1–2 людини на кожну паралель – це цілком би задовольнило наші потреби. Це пошук призів, допомога в придбанні обладнання для друку дипломів та інші питання, які ви самі можете озвучити. Я про це пишу прямо зараз, щоб на нашу зустріч ви вже опрацювали це питання та можливо хтось зголоситься трохи перейнятися цими питаннями. Сюди ж входить і фінансове питання, де батьківська рада може запропонувати певну невелику суму, яку варто зібрати задля цих цілей. Але досвід показує, що коли проводимо захід для 500–700 дітей на зустріч приходять 100–150 батьків, тобто іншим просто якось байдуже, що саме там відбувається. Дуже шкода, але таке життя. Батьківська рада не буде швиденько сформована, то наша нарада-зустріч з батьками пройде дуже швидко. Нагадаю, що із-за ремонтів, вона запланована в холі факультету комп’ютерних наук та кібернетики. Якщо активні батьки виявляться, то ми просто озвучимо ті моменти, які варто зробити для наших дітей, щоб ці заходи проходили ще краще.

 

Тому прошу поки що ніяких внесків не робити, окрім тих, що ви давно знаєте про наш математичний олімпіад ний рух і хочете від себе допомогти певною сумою.

 

Так само великою допомогою організаторам буде (зараз вже запізно про це говорити, але життя не завершується цим змаганням), якщо ви будете реєструвати учасників та команди самі, не перекидаючи цю справу на дітей. І не просто самі, а будете уважними. Цей раз тих, хто не вірно зареєстрував команду, очікує їхня не участь в заході. Деякі діти записані не в одну команду, є і ніші неточності та негаразди. Замість того, щоб про це нас попередити та своєчасно виправити, зараз починаються запитання – а що робити! Є список команд, що допущені до заходу, користуйтеся цим списком.

 

Дата проведення математичних боїв Київського турніру

 

Минулі роки ми спокійно, можливо не завжди надто спокійно, знаходили дати для 3-х турів, а зараз – вже для 2-х турів не можемо дати собі раду. Тому для вибору дат пропонується така процедура. Ми випишемо усі можливі неділі від 10 листопада до 8 грудня 2019 року. Далі ми проводимо опитування. Кожна команда, що потрапила в наш турнір має 1 голос. Тобто усього буде максимум 48 голосів за кожну дату від команд та ще 2 голоси від журі. Дві дати, що наберуть більшість і будуть обрані для проведення боїв. Прошу при голосуванні вказувати за яку/які команди висловлюється відповідна пропозиція.

 

Термін опитування – до 14:00 25 жовтня 2019 року, щоб вже на відкритті Всеукраїнського турніру ми затвердили ці дати.

 

Про відбір на ММО

 

Фінансові умови, засади, порядок денний цього заходу ви можете почитати у попередньому повідомленні про цей відбір:

 

https://matholymp.com.ua/2019/09/02/vidbir-na-mizhnarodni-matematychni-olimpiady/

 

Єдине, що вимагає уточнення – це нові реквізити БФ “Афіна”:

 

Одержувач платежу:

Найменування організації:           БО АФIНА БФ БО

Код отримувача:                            36138219

Назва банку:                                   ФIЛIЯ “РОЗРАХ.ЦЕНТР” АТ КБ”ПРИВАТБАНК”

Рахунок отримувача:                    26006052622723

Рахунок в форматі IBAN:            UA353206490000026006052622723

Валюта:                                            UAH

Код Банку (МФО):                         320649

 

У меті платежу ОБОВЯЗКОВО треба вказати

«БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА МАТЕМАТИЧНИМ ОЛІМПІАДАМ від певного то учасника/учасників відбору на ММО» (треба вказати прізвище та ім’я).

 

Так само нагадую, що буде проживати в ІПО разом з дітьми 2 вихователі – одна з Харкова, яка опікуватиметься харківським учасниками. Сподіваюся, що усі контакти дітей в неї будуть. Інша вихователька буде зі Львову, вона опікуватиметься усіма іншими дітьми, що проживатимуть в ІПО. Тому по завершенні реєстрації їй будуть відправлені усі контакти цієї групи дітей.

 

А тепер по суті. Цей відбір започаткований для потенційних претендентів у команду України на Міжнародну математичну олімпіаду. Оскільки на цей процес впливають різні чинники, то кожний учень 9–11 класу має для себе вирішувати самотужки, чи брати в ньому участь. Тим паче, що не для призерів IV етапу Всеукраїнської олімпіади, він доволі коштовний.

 

Стосовно учнів 8 класів, то лічені одиниці змогли вибороти місця в групу “Junior”. Я думаю, що усім учням 8 класів та молодших варто задуматися, щодо цього випробування. Переконувати не брати в тому участь я не стану, але ви маєте спочатку сплатити усю суму до початку 1 туру. Сподіваюся, що більшість учнів 5–7 класів там зареєстровані випадково по помилці, але нас про це попередили далеко не усі з цих батьків чи дітей.

 

Формат участі киян у відборі в Київські групи

 

Напевно у першому повідомленні я не так чітко прописав ідеї цього відбору. Тому коротенько повторюся. Спочатку ми планували, що усі учні 10–11 класу з групи Ветеранів захочуть себе випробувати у відборі на ММО. Але виявилося, що це не так, коли діти з вчителями реально оцінили свої сили. Тим паче це стосується учнів 8–9 класів.

 

Таким чином, для киян 14 жовтня 2019 року буде проведена олімпіада, результати якої мають суттєво вплинути на формування груп Юніорів та Ветеранів на період до наступної міської олімпіади.

До участі запрошуються 1–2 призери останньої міської олімпіади.

Це суто відбіркова олімпіада, вона є доповненням до міської олімпіади минулого року, чиї результати так само будуть вирішальними при форматуванні груп. У не призерів останньої міської олімпіади немає жодного шансу потрапити в такі групи, у 3-х призерів міської олімпіади шанси, звичайно, є, але їм слід стрибнути вище своєї голови.

 

Якщо учасників буде забагато, то ми будемо зменшувати їх кількість на свій розсуд відповідно до здобутків дітей минулого року. Прошу поставитися до цього з розумінням.

 

 

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Юля

  2 коментарі

  Марина Оприлюднено18:24 - 12.10.2019

  Доброго вечора! Як буде проводитись голосування щодо дат проведення математичних боїв Київського турніру?

   Богдан Рубльов Оприлюднено23:22 - 12.10.2019

   тут на сайті

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.