brand

Математичний занзібар для 4 – 6 класів

Математичний занзібар для 4 – 6 класів

Наголошуємо, що кожна команда має містити 2 чи 3 учасника,
і має виступати в зареєстрованому складі!
В разі порушення цього правила вона до змагань не буде допущена.

  1. Математичний занзібар для учнів 4–6 класів
  2. Порядок денний
  3. Розподіл команд по аудиторіях
  4. Застереження

Математичний занзібар для учнів 4–6 класів

 

Цей захід відбуватиметься на факультеті
комп’ютерних наук та кібернетики
Київського національного університету імені Тараса Шевченка
за адресою пр-т Глушкова 4 д

Порядок денний

9.00              Прибуття членів журі до місця проведення Занзібару

9.45              Прибуття команд до місця проведення Занзібару

10.00            Початок Занзібару по усіх класах

10.15            Нарада керівників команд з організаторами заходу (хол факультету кібернетики)

11.30            Завершення Занзібару по усіх класах

 

Розподіл команд по аудиторіях

4 класи

Ауд.Навчальний закладНазва Склад команди
1.40332ОднокласникиСтасiневич Владислав Петренко Марiя
2.42Гімназія 178ПеремогаСамойленко Дмитро, Кравець Роман, Мещеряк Андрій
3.40Гімназія 178УспіхСташкевич Андрій, Звягін Єгор, Бучацкий Ян
4.42ЗбірнаБлискавкиПотока  Аліса, Патлатюк Анастасія, Владимирова Владислава
5.40Збірна

(ліц.38, шк.185, шк.53)

ТриІксиОлег Сантаровіч, Анна Пенькова, Дарія Гребенюк
6.42Збірна

(МАУП,НВК Ерудит)

Константа1.Волков Ярослав 2.Ліза Бабич. 3.Шленчак Максим
7.40Збірна

(сш330 + СШ172)

ДрузіТопчій Богдан Ігоревич
Маєвський Роман Юрійович
8.42Ліцей  ЛідерУнікорнГавриш Стефанія, Носкова Маргарита, Пащук Марія
9.40МШ ФизматикТріміноОрленко Поліна;  Третьякова Юлія;   Конишев Тимофій.
10.42ПШ 332ГоризонтМарунчак Роман, Стаднічук Ольга
11.40ФК ЗмінаМельникГлянько Михайло, Мельник Дмитро, Приймак Володимир
12.42Цифра“Еврика”Гончаренко Роман, Бондар Денис, Тараненко Валерія
13.40Цифра3.1Почвирный Иван, Стороженко Надя, Власенко  Денис
14.42ЦифраАлгоритмТкаченко Тимофей, Мартынюк Александр, Козловская Вероника
15.40ЦифраВівчарикВівчарик Данило, Вічарик Кирило
16.42ЦифраЗебраБелый Марк, Трачук Маргарита, Бирук Александра
17.40ЦифраІванчикЗавгородній Данило, Іванчик Іван
18.42ЦифраІнтегралДанило Чехлов, Олександр Мартинюк , Роман Гіренко
19.40ЦифраКардано 1Демура Іван, Крутицький Данил, Тулуш Христина
20.42ЦифраКардано 2Грабовий Гліб, Левіна Анна, Парьохін Марк
21.40ЦифраКаштаниКрижановський Роман, Морозов Олександр, Тюпа Степан
22.42ЦифраЛевМороз Лев, Приймак Володимир
23.40ЦифраМамрайБезпятов Никита, Леонтович Антон, Мамрай Яна (кап.)
24.42ЦифраМаркоМанойло Поліна, Тимченко Поліна, Шендрик Марк
25.40ЦифраМатрицяБобраков Филипп, Гріненко Дмитро, Сивчиков Никита
26.42ЦифраМенелайПечурін Нікіта, Руднєва Дарія, Танасюк Надія
27.40ЦифраМіропольськаМіропольська Міра, Мудрий Олександр
28.42ЦифраОпульськийОпульський Антон,  Журба Михайло,  Бродський Артур
29.40ЦифраПаскальБелоусько Анастасия, Ткачук Валентин, Ткачук Евгений
30.42ЦифраРозумникиКот Михайло, Трокоз Євгенія, Скребнев Кирило
31.40ЦифраУнікорнГавриш Стефанія, Носкова Маргарита, Пащук Марія
32.42ЦифраФибоначчиПарасич Мария, Воробей Ксения, Соколова Мария
33.40ЦифраФормулаУСамарцева Марина, Амелин Иван, Чугай Остап
34.42ЦифраЦифраЄвтушенко Єлизавета, Горбунов Олександр
35.40ЦифраЦифра4.2Федоров Єгор, Розенберг Ілля, Улещенко Іван
36.42ЦифраЧубАйКоЧубко Андрій, Айбабін Георгій, Корміліцин Даніїл
37.40Цифра, група ГалілейВареникиЗубов Михайло, Мусієнко Владислав, Зуяков Захар
38.42Цифра, група ГалілейЦифродрузіНікіта Крупенко, Назар Василькевич, Олександр Горблюк
39.40Цифра, група ГеронГерон 2.0Глянько Михаил, Мельник Дмитрий, Чехлов Даниил

 

5 класи

Ауд.Навч. закладНазваСклад команди
1.302БазисБазис – 5Яковлєва Лора, Величко Іван, Джупина Антон
2.303БазисМавпочкиКарташова Софія, Ведмідь Ярина, Рубан Лев
3.39Бородянський СЗЗСОТеслаСердюк Богуслав, Коляденко Олександра, Коляденко Дар’я
4.304Гімназія 178ГорінГорін Данило, Близнюченко Артур, Палієнко Максим
5.39Гімназія 178ЄжовЄжов Іван, Варданян Надія, Пакета-Мельничук Марія
6.305Гімназія 178ІвановІванов Тимур, Волкова Софія, Едокова Катерина
7.306гімназія 178КулешаКулеша Матвій, Віткін Артем, Віткін Павло
8.39Гімназія 178ПогорецькийПогорецький Юрій, Швидун Вадим, Протопопов Кирило
9.308Гімназія 178ФедоткінФедоткін Тихон, Гнітецький Гліб, Панченко Ілля
10.309Гімназія 178ХосакаХосака Тимур, Новік Олександра, Наход Юлія
11.39Європейський колегіумКолегіумЛавренюк Святослав, Ахтирко Макар, Масло Богдан
12.310Збірна командаАлмазЗолотухіна Поліна, Шило Станіслав, Григор’єв Петро
13.311Збірна командаЖирафБалан Дарія, Карпенко Арсеній, Пекар Михайло
14.39Збірна командаНОСОРІГВаліуллін В’ячеслав, Рябоконь Мар’яна
15.39Збірна командаРубінТригуб Вадим, Кишкар Віра
16.312Збірна командаСапфірКлименко Денис, Данільченко Тимофій, Бузунова София
17.39Збірна командаСЛОНЄфременко Кирил; Семенов Степан; Малиновський Тимур.
20.302Збірна командаСмарагдШереметьева Марія, Ванiн Нiкiта, Пономаренко Даша
21.303Збірна команда (Ліцеї 100,142)РозбійникиАндрій Осадчий, Олександр Кравченко
22.39Ліцей  ЛідерGrandГранадзер І., Григор’єва К.
23.304Ліцей  ЛідерHTFШечков О., Завойський І., Костенко А.
24.305Ліцей  ЛідерLeadersСтепаненко Д., Рощина У., Плескач К.
25.39Ліцей  ЛідерMarshmelloІвко Є., Єгізаров О., Петренко О.
26.306Ліцей  ЛідерАбельГончаренко В., Чуфаров О., Мудрий С.
27.308Ліцей  ЛідерБжаніяБжанія ТимурЄсипов ІванДемченко Максим
28.39Ліцей  ЛідерГончарукГончарук ІванПетрик Поліна
29.309Ліцей  ЛідерДинамоЄмцев НікітаБашуцький ВладиславГеворкян Карен
30.310Ліцей  ЛідерЗахватБичок ДанилоЗахваткін АртемКириленко Мартин
31.39Ліцей  ЛідерЛаврикЛаврик ТамараКорницька ГертрудаПиж Анна
32.311Ліцей  ЛідерЛідер 5.1Гнат Б., Свирид Д., Сімонов А.
33.312Ліцей  ЛідерЛідер 5.2Войтенко Н., Діхтяренко Д., Кудрявцева М.
34.39Ліцей  ЛідерЛідер 5.3Прокопенко Д., Глуховський Г., Гришко А.
35.302Ліцей  ЛідерМафіяСахаров В., Кравченко М., Усов Б.
36.303Ліцей  ЛідерН2ОЛевіна Д., Нагурний А., Сукайло Я.
37.39Ліцей  ЛідерОлійникОлійник РостиславРудик Марія-Єлизавета
38.304Ліцей  ЛідерШампіньйониЦарук С., Мудра О., Щепанський М.
39.305Ліцей 208StarШестопалова Настя, Скоробогатов Іван
40.39Ліцей 208ВеселіІнтегралиДовгий Володимир, Зінгер Ілля, Романченко Олексій
41.306Ліцей 208КлючкаКлючка Владислав, Лізенко Владислав
42.308Ліцей 208ННВБочко всякий Назар, Петрик Назар, Чечель Вячеслав
43.39Ліцей 208СкляренкоСкляренкр Орися, Богданові Леся, Бондаренко Іван
44.309Ліцей 208ЮніориДорофеева Марина, Фонарьова Олександра, Пригунов Володимир
45.310Ліцей 208МДДДутка Мирослав, Смоголь Дмитро, Кравець Данило
46.39Ліцей 208ЮніПавлік Ліза, Найда Ставр, Сіваченко Олена
47.39Ліцей Екологія і Культура“ЕіК”Піддубний ОстапЗайцева ОлександраЧерняк Катерина
48.311Ліцей Екологія і КультураЕіККолесник АртурПеткевич АртурЛук`яненко Максим
49.39Ліцей Інтелект“Афіна”Мороз Катерина і Веллс Надія
50.302Ліцей Поділ 100БанзайКарпюк Гліб, Поляков Костянтин, Ясногородський Сава
51.39Ліцей Поділ 100ЕйнштейниВінюков Владислав, Літвін Герман
52.303Ліцей Поділ 100КвадратКолесник Тимофій, Кравчук Назар, Мартинюк Ілля
53.304Ліцей Поділ 100МатфізикиГоломазова Поліна, Самелюк Аліса, Гладких Марія
54.39Ліцей Поділ 100МудрикиКарпова Віолетта, Калашніков Макар, Адамська Дарія
55.305Ліцей Поділ 100РозумникиБровко Михайло, Тохтаров Бекір
56.306Ліцей Поділ 100ЦифраЛітвін Іванна, Поночовна Марія, Ткачук Марія
57.39Ліцей Поділ 100ЧемпіониМуха Аскольд, Нагорний Єгор, Чухрай Денис
58.308Наукова змінаЗевсБєлка Антон, Моспан Федір, Греськів Григорій
59.309Наукова змінаНЗ-1Пашук ДанилоДирда АндрійКоваль Євгеній
60.39Наукова змінаНЗ-2Самойленко МиколаКрючков ФедірНужний Михайло
61.310Наукова змінаНЗ-3Залєтов МаркАртюх МирославКолочавін Данило
62.311Наукова змінаНЗ-4Міланець ТимурБурико ОлексійФіліпов Тимофій
63.39Наукова змінаНЗ-5Кочубей АлінаБезрук Валерія
64.312Наукова змінаНЗ-6Харченко ЕвгенійПушкарук РоманКоваленко Денис
65.302Наукова змінаНЗ-7Коваль ІлляГрабар Владислав
66.39Наукова змінаНЗ-8Бернацький ЮрійКостюк Нікіта
67.303ПЛБіологіяВоробей Віталій,Дрань Максим,Коваль Тимофій
68.304ПЛКенгуруЯкубовський Денис.Лобур Ваня.Васильєва Ліза
69.39ПЛКонстантаГамова Марта,Гузієнко Артем,Влайков Іван
70.305ПЛЛіцеїстиАріфов АзізМельниченко Михаїл Ходакевич Михаїл
71.306ПЛМатематикиДмитрук Богдан,Ніколаєнко Дмитро,Сніжко Євген
72.39ПЛМатематики1Кузнєцов Артем,Турич Владислав,Сторожева Софія
73.308ПЛМатрицяВлайков Іван.Сторожева Софія.Гузієнко Артем
74.309ПЛРозумникиХомутська Дарина,Слаблюк Софія,Табакова Олександра
75.39ПЛРозумники1Мазур Михайло,Більченко Іван,Забурмеха Родіон
76.310ПЛХіміяКоршак Данило,Васечко Єгор,Грищенко Олеся
77.39СШ 173СяйвоГорчица Артем,  Зюзюк Дарина,  Негря Максим
78.39СШ 194 ПерспективаПерспективаДовгорук Тимофій, Буханевич Максим, Байда Анатолій
79.311ТЛ1014Хайрулліна Д., Карпенко Є.
79.312ТЛБондарУкраїнець Артем, Бондар Мілана, Богаюватий Владислав
80.39ТЛГубенкоГубенко І.,Третяк Л., Скульський Б.
81.302ТЛДКНДавидов Д., Коршиць К., Самелюк М.
82.303ТЛЕруДітиСупрун Григорій, Свінцов Андрій, Нікішенко Євгеній
83.39ТЛЗвіриРудяк І., Богачевич М., Петрухін Г.
84.304ТЛЛадаШульженко Лада, Бєлов Любомир, Василевський Олексій
85.305ТЛЛюдиДеменева С., Овдій В., Сабадаш А.
86.39ТЛСтороженкоСтороженко Я., Дєдова С.
87.306ТЛТкаченкоТкаченко В., Тімченко В., Романенко О.
88.308ТЛТяфикиТетерятник Б., Рубцов І., Непекло Д.
89.39ФМГ 17ВінницькіБессолов ВолодимирДобровольський ФедірЛаврентюк Остап
90.309ФМГ 17ШОКШупко ВолодимирОсипенко ІванКиєвська Аріна
91.310ЦифраАльфаЛопатин Матвей, Шматов Егор, Ошийко Ярослав
92.39ЦифраБегемотПанасюк Артем, Поровський Саша, Глушак Даша
93.311ЦифраБетаБирюков Марк, Щеглов Илья, Заярский Егор
94.312ЦифраГаммаФам Діана, Кузьменко Діана, Рогачова Єлизавета
95.39Школа 202ЛайкБантюк Орися, Попова Катерина, Маценко Ярослав
97.312Школа 202СтрайкКаращук Матвій, Свириденко Михайло, Гусак Назар

 

6 класи

Ауд.Навч. закладНазваСклад команди
1.43Think GlobalКрейзіКіріл Водоп’янов, Вероніка Шіян, Микола Кучеренко
2.43БазисWonder Різник Мирослава, Щіпакіна Софія, Ільїн Дмитро
3.43Гімназія 178ЗіркиЗюлковський Андрій, Пазич Данило
4.12Гімназія 178ОвочіЛесной Антон, Мегал Володимир, Пристром Тарас
5.13Гімназія 178ОгіркиКобітев Володя, Дамрін Рома, Гук Тарас
6.43Гімназія 178РубікГундарь Михайло, Бірюков Микита, Торба Слава
7.14Гімназія 178ФутболКравецький Олексій, Комаров Володя
8.15Гімназія 283СинчукСеменов Данило, Синчук Злата, Крючко Женя
9.43Гімназія А+ІксКвадратБузницька Анастасія, Немировський Максим, Дричак Павло
10.16Гімназія А+МегаМозокЯнушевич Богдан, Могильников Микола, Овчаренко Валерія
11.17Збірна командаАпельсин1.Солов”янчик Арсеній 2.Костенко Іван3.Каличак Арсеній
12.43збірна командаГузГуз Михайло, Калараш Павло, Кропива Олександр
13.18Збірна командаЛимонРождественський Георгій, Солієв Нікіта, Шовковий Георгій
14.43збірна командаМалахітПетриченко Тарас, Бобраков Глiб
15.43Збірна команда

(НЗ, КМДШ)

16Шевченко Софія, Муравщик Дмитро
16.12Ліцей  ЛідерБукаБука Роберт, Куцак Ярослав, Чікінда Олександр
17.13Ліцей  ЛідерДовгополДовгопол Федір, Шутов Артем, Рабізо Софія
18.43Ліцей  ЛідерКвашинКвашин Нікіта, Бабій Влад, Коновалов Олег
19.14Ліцей  ЛідерКласс1Чорний Остап, Чорний Андрій, Дрок Андрій
20.15Ліцей  ЛідерКласс2Прокопенко Ілля, Білоцерківський Лев, Мілютін Арсеній
21.43Ліцей  ЛідерЛемурайВолодимиров-Лихоліт Олег (К), Онищенко Данило, Замша Владислав
22.16Ліцей  ЛідерЛідер 1Гусинін Владислав (К), Остренко Іван, Торішній Владислав
23.17Ліцей  ЛідерЛідер 10Черемшинський Владислав (К), Мицканюк Мар’яна
24.43Ліцей  ЛідерЛідер 2Бібік Веніамін (К), Горянський Ян, Людоговський Ілля
25.18Ліцей  ЛідерЛідер 3Резніченко Діана (К) , Грач Соня, Морозова Олександра
26.12Ліцей  ЛідерЛідер 4Роне Владислав (К), Ігнатов Михайло, Семенець Дмитро
27.43Ліцей  ЛідерЛідер 5Борисова Катерина (К), Недужа Марія, Рог Софія
28.13Ліцей  ЛідерЛідер 6Копилов Ельдар (К), Дровніков Дмитро, Іванов Артем
29.14Ліцей  ЛідерЛідер 7Синишин Максим (К), Коваленко Артур, Ханнанов Денис
30.43Ліцей  ЛідерЛідер 8Кузьмов Максим (К), Кадрик Олексій, Рог Олексій
31.15Ліцей  ЛідерЛідер 8Кузьмов Максим (К), Кадрик Олексій, Рог Олексій
32.16Ліцей  ЛідерЛідер 9Лагода Ніколь (К), Любарська Валерія
33.43Ліцей  ЛідерПушечкиДерев’янко Анна, Моісейцева Єва, Голубовський Олексій
34.17Ліцей  ЛідерРукавішніковПереладов Сократ. Рукавішніков Іван, Григорович Олексій
35.18Ліцей 100Loading…Усенко Анастасія, Абдураїмова Катерина, Пастух Себастьян
36.43Ліцей 100ГусиСтародубцев Андрій, Вакуленко Олександр, Єржаховський Лука
37.12Ліцей 100МДСПисаренко Марія, Главаті Дарій, Терентьєв Олександр
38.13Ліцей 100ПіфагорчикиПецюх Мар’ян, Чернявська Ольга, Чернявський Денис
39.43Ліцей 100ПончикиГлаваті Юліан, Немиря Марія
40.14Ліцей 208ВишняУляна Тарасевич, Альона Рождественська, Тетяна Парфьонова
41.15Ліцей 208ВінксБутило Єгор, Єрмак Кирил, Коба Марк
42.43Ліцей 208КомандаАнтон КравчукАльона РождественськаАндрій Бєлов
43.16Ліцей 208НазваУляна ТарасевичТетяна ПарфьоноваМирослав Любимий
44.17Ліцей 208ЧерешняЛюбимий Мирослав, Парфьонова Тетяна, Тарасевич Уляна
45.43Ліцей 208Черешня1Антон Кравчук, Андрій Бєлов, Мирослав Любимий
46.43Ліцей № 142КіліманджароДуда Оксана, Ніконенко Глеб, Пєшков Ростислав
47.18Ліцей ГолосіївськийАльтернативаМокану Катерина,Васильчук Марія
48.43Ліцей ГолосіївськийДельтаСімак Степан, Онищенко Миколай, Буцко Іван
49.43Ліцей Екологія і КультураЕкстримВихрань ОстапКолісник ТимофійПобережник Максим
50.12Ліцей ІнтелектІнтелектШенклянова Анастасія, Забігайло Володимир, Хоруженко Петро
51.43Ліцей ІнтелектТММЛітвяков Тимофій, Шевченко Маргарита, Ткачук Михайло
52.43Ліцей ЛікоLiko 1Марченко Микола, Зінченко Гліб, Березовський Георгій
53.43Ліцей ЛікоLiko 2Чорний Олександр, Сідляренко Анастасія, Соболєв Іван
54.43Наукова змінаЗорянкиКруглик Анастасія, Трясорук Єва
55.13Наукова змінаКубСолошенко Михайло, Соколова Софія, Пругло Ліна
56.14Наукова змінаМатгорішкиГололобов Володимир, Голубець Богдан, Погорілий Юрій
57.43Наукова змінаМаткактусиОксінь Софія,  Зуєв Арсеній,  Панченко Ілля
58.15Наукова змінаМегамозокКушнір СтефаніяПечкова АнастасіяКуліш Карина
59.16Наукова змінаПітекантропиКорчан Максим Глущенко ОлексійКабков Юрій
60.43Наукова змінаФакторіалБасов Андрій, Кочетков Іван, Овчаренко Ігнат
61.17Наукова змінаШах і матНесвіт АртемЛитовка ОлександрЧинчик Михайло
62.18ПЛГДВШапошніков Гліб, Міхєєв Іван, Єзовіт Діана
63.43ПЛДубінінДубінін Володимир, Сиз Марія, Калабін Арсеній
64.12ПЛДубльКуліченко Вадим, Коловертов Георгій
65.13ПЛКонстантаНіколайчук Артур, Колобов Гліб, Грабчак Михайло
66.43ПЛЛіщук ОлексійЛіщук Олексій,  Мукомел Владислав,  Бабенко Михайло
67.14ПЛФакторіалВазінський Артур, Опанасюк Михаїл, Яковишен Назар
68.43СШ 185ЛазерТокарєв ОлегДяченко БогданЩербина Вадим
69.43ТЛКактусЛуценко Тимофей, Семиренский Степан, Цывинский Эдуард
70.15ТЛКотШредингераЛемешко Константин Трофимчук Владимир Хоменко Тимофей
71.16ТЛПіфогоровіШтанько КирилоФурман ВсеволодБілявська Софія
72.43ТЛСалоЛуковкіна ВарвараМихайленко НазарВасиленко Макар
73.17ФМГ 17ВиннерсБабій СвятославГаврилюк АндрійГордійчук Георгій
74.18ФМГ 17Рок-ГусіГлухій СтепанРожман ДамірОстапович Ярослав
75.43ФМГ 17СовейКушнір МатвійІванченко ВолодимирКоваль Софія
76.43ФМГ 17ТриВальдшмідт АртемШауро ЄлізаветаПлахотнюк Яна
77.43ФМГ 17Чорно-біліНікітін АрсенійВараниця ОлександрМарченко Поліна
78.43Школа 202ВеселкаКорнєва Вікторія, Власенко Поліна, Шаульський Святослав

 

Застереження

І знову про ремонт… Які саме аудиторії будуть задіяні до неділі 6 жовтня неможливо передбачити, тому прошу команд з розумінням віднестися до незручностей при проведенні заходу. Саме тому ми не можемо задіяти механіко-математичний факультет, де ремонт унеможливив взагалі проведення будь-якого, що пов’язане з дітьми.

Особливе прохання до батьків – не втручатися жодним чином в проведення заходу і не заходити в аудиторії, де змагатимуться діти.

 

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

 

 

Anastasiia

    11 коментарів

    Попов В.Е. Оприлюднено8:44 pm - Жов 1, 2019

    Добрый день!
    В 4м классе не отобразился столбец “Название команд”, что может создать неразбериху на местах. Добавьте пожалуйста!

      Богдан Рубльов Оприлюднено9:14 pm - Жов 1, 2019

      В мене відобразився

    Попов В.Е. Оприлюднено6:17 am - Жов 2, 2019

    Да,все нормально, на компе видно.

    Юрій Оприлюднено2:29 pm - Жов 2, 2019

    Прошу до складу команди 5 класу
    22. 39 Ліцей Лідер Grand Гранадзер І., Григор’єва К.
    додати дитину Бударний М.
    При реєстрації, нажаль, не було додано.
    Прошу вибачити. Дякую за рощуміння.
    З повагою, Андреєв Ю.С.

      Наталия Оприлюднено5:46 pm - Жов 3, 2019

      Доброго дня. Захід відбудеться в суботу чи в неділю? В оголошенні немає дати

    Елліна Едуардівна Оприлюднено7:23 pm - Жов 3, 2019

    Вітаю. В назві команди №24 (4 клас) помилка. Виправте, будь ласка, “Марко” на “Марко Поло”. Назва не випадкова, і в реєстрації вказано вірно.
    Дуже дякую)

      Богдан Рубльов Оприлюднено8:15 pm - Жов 3, 2019

      А при реєстрації Ви не читали – 1 слово українською мовою? Можу поміняти назву на “Поло”? Яку обираєте?

        Елліна Едуардівна Оприлюднено9:53 pm - Жов 3, 2019

        Дякую за роз’яснення. Якщо можна, “МаркоПоло”.

    Довгорук Н. І. Оприлюднено7:00 am - Жов 4, 2019

    Добрий ранок. Богдан, прошу в команді 5го класу Перспектива (школа 194) замінити БуханевичаМаксима на Іванченко Андрія. При реєстрації Андрій був вказаний.

    Тетяна Оприлюднено12:29 pm - Жов 4, 2019

    Доброго дня!Можна внести зміни в команді ПЛ .”Константа”Кирпач Роман замість Гузієнка Артема і Влайкова Івана,в команді”Математики1″ тільки Кузнєцов і Турич,Сторожева в іншій команді ПЛ.

      Богдан Рубльов Оприлюднено5:26 pm - Жов 4, 2019

      не в змозі розібратися в цих змінах

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

    Перейти до панелі інструментів