brand

Про участь киян у відборі на ММО та зміна дати олімпіади для 7–9 класів

Про участь киян у відборі на ММО та зміна дати олімпіади для 7–9 класів

 1. Певні суперечності участі киян у відборі на ММО
 2. Формат участі киян
 3. Пункти реєстрації

 

Певні суперечності участі киян у відборі на ММО

Відбір на ММО існує вже декілька років і повністю виправдав своє започаткування. За результатами цього відбору формуються 2 групи – “ІМО” до 12 людей та “Junior” до 15 (не старше 10 класу), з якими проводиться підготовка до міжнародних олімпіад на короткочасних зборах із запрошеними лекторами. Так само за підсумками цього відбору формуються учасники міжнародних заходів, в яких планує брати участь Україна. Участь в заході – по собівартості для призерів IV етапу Всеукраїнської олімпіади і дорожче, для усіх інших. Переможцям цього відбору на ММО зайві кошти повертаються.

 

З самого початку ми анонсували, що участь в тому відборі для киян 10–11 класів, що планують потрапити в групи підготовки саме киян до IV етапу Всеукраїнської олімпіади. При цьому виявилося, що багато з них розуміють, що в них надто небагато шансів стати переможцем відбору на ММО. А у ці групи – шанси цілком реальні. Тим паче все це стосується учнів 7–9 класів. Започатковувати нову олімпіаду, як ми планували, це фактично давати 2 шанси для деяких з киян, що не є вірним. З іншого боку брати доволі значну суму грошей з тих, хто точно не стане переможцем відбору на ММО так само не справедливо. Тому приймається такий варіант виходу з ситуації.

 

Формат участі киян

Реєстрація

Для усіх киян, що обрали участь у відборі на ММО – нічого не змінюється, вони беруть в них участь на загальних підставах. Для киян, що не воліють потрапити в групи підготовки для міжнародних олімпіад, буде проведена олімпіада для 7–11 класів у понеділок 14 жовтня 2019 року. Вона пройде як завжди на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики з 10 до 14 години.

 

Результати цієї олімпіади будуть важливими при визначенні учасників груп Ветеранів та Джуніорів на наступний термін до зими 2020 року. Щоб зрозуміти масштаб участі киян ми відкриваємо реєстрацію на цей захід.

 

Усі пропозиції, щодо покращень, уточнень, або просто побажання та зауваження висловлюйте в будь-які коректній формі на будь-якому джерелі передачі інформації – в коментарях, вайбері, телеграмі, тощо.

 

Пункти реєстрації

 

 • Прізвище та ім’я
 • Школа
 • Клас, за який плануєте писати олімпіаду (7–9 або 10–11)
 • Найкращий здобуток в математичних олімпіадах минулого року
 • Контактний телефон (на сайті не відображатиметься)
 • Згода на обробку персональних даних

 

Реєстрація завершується о 14:00 в п’ятницю 11 жовтня 2019 року.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Юля

  4 коментарі

  Елизавета Оприлюднено18:13 - 06.10.2019

  Снимите с регистрации Луценко Тимофей, 6 класс, Технический лицей КПИ

   Богдан Рубльов Оприлюднено19:03 - 06.10.2019

   це очевидно

  Вика Оприлюднено23:49 - 08.10.2019

  Добрый вечер. есть ряд вопросов
  1. Зачем проводить 2 олимпиады в один день. Теперь нужно делать выбор. Ребенок может попробывать силы в отборе на кружок “Подготовка к всеукролимпиаде” пролететь за результатами и в Олимпиаде “отборы на ММО” просто уже участие не брать, и готовится на следующий год.
  2. теперь будет 2 группы Джуниоров. 1гр- джуниоры для кружка резерва (ПОЛОНСКОГО) 2 гр – джуниоры для сборов на подготовку к межнару?. и кружок Полонского будет численно увеличен после олимпиады в понедельник?
  3. цена олимпиады для отбора на кружок Полонского?
  4. когда и куда оплата за межнар?

   Богдан Рубльов Оприлюднено16:22 - 09.10.2019

   1. Навіть Всеукраїнські олімпіади проводяться в один термін, обере фізику – пролетить на хімію, навіщо їх проводити в одні дні? Після відповіді на це запитання, можна перепитати навіщо матчі Ліги чемпіонів проводити в один день, подивишся 1, не подивишся інші 5

   2. Немає двох груп Джуніор – є група Джуніор та група Junior, хіба ви не відчуваєте різниці?

   3. Читайте вище принципи відбору дітей на гурток Полонського

   4. Читайте вище про відбір на ММО

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.