Математичні олімпіади в Києві Exit Reader Mode

Підсумки проведених заходів

1. Підсумки математичного занзібару
2. Підсумки усної командної олімпіади
3. Інші питання порядку денного
4. Турнір математичних боїв XVІ Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

 

Підсумки математичного занзібару

Як і було заплановане на нараді оргкомітету XVІ Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової були підведені підсумки “Математичного занзібару”.

Рішенням журі покарання команд залишається таким, як було проголошене раніше. Проте журі наголошує на відсутності підстав звинувачувати всі шість команд у спробах нечесно грати, зокрема зауваження до команди 6 класу з Лідера було в спілкуванні з іншими учасниками. Просимо надалі всіх учасників уважно прочитати правила змагань та ретельно їх дотримуватись. Зокрема взагалі не діставати під час заходів електронні пристрої, навіть щоб подивитися час, а також спілкуватися з іншими учасниками лише за допомогою журі. Наступного року журі також буде більш уважно спостерігати за дотриманням правил під час проведення занзібару.

Рішенням журі по кожній лізі було нагороджено до 30% команд-учасниць. В таблиці наводяться остаточні результати та виділені команди-переможці.

Занзібар – остаточні результати

 

Підсумки усної командної олімпіади

В табличці наводяться результати усної командної олімпіади, в тій саме табличці попередній розподіл наступного турніру математичних боїв. Більш детально про це трохи нижче, а зараз ще трохи про підсумки усної командної олімпіади.

Усна олімпіада – підсумки

Нарікань з поведінки дітей майже не було. Спостерігачі майже не зверталися до журі про допомогу. Хіба що в одній з команд одна “занадто розумна дитина”, напевно капітан команди, відмовився брати пакетик для сміття, щоб не залишати після себе сміття в аудиторії. Він просто сказав: “Навіщо я буду позбавляти роботи прибиральниць!” Я думаю, що ми скоро з’ясуємо точно, що то була за дитина та команда і не будемо позбавляти на вихідні дні школі самій виховувати таких учнів, а не приводити їх в університет. Думаю, що очевидно, що цю дитину, а якщо її підтримає і уся команда, то й команду, ми не чекаємо на наступні заходи.

Хочу подякувати журі, батькам, вчителям, які допомогли привести аудиторії до ладу, щоб діти могли спокійно в них працювати. Ремонт – це просто лихо в нашій ситуації.

Наводимо умови та розв’язання завдань усної олімпіади:

умови та розвязання – усі ліги-04

Інші питання порядку денного

  1. В нас виникли певні складнощі при формуванні складу учасників подальшого турніру математичних боїв внаслідок того, що не усі керівники/представники команд були присутні на нараді оргкомітету. Тому з наступного року участь команд в турнірі математичних боїв, чиї керівники не присутні на нараді, буде неможливою.
  2. Було прийняте рішення, яке надалі буде остаточно затверджене журі ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади в місті Києві (журі міської олімпіади) про те, що дитина, що минулого року не принесла рейтингових очок в скарбничку команди Києва при переїзді для подальшого навчання в місто Київ, буде виборювати собі місце в команді на IV етап на загальних підставах. Навіть, якщо та дитина на даний момент є призером Міжнародної олімпіади.
  3. Стосовно гуртків по підготовці киян до IV етапу Всеукраїнської олімпіади. Для учнів 10-11 класів в групі “Ветеранів” буде проведена ротація за підсумками проведення відбору на Міжнародні математичні олімпіади (ММО), що буде проведений з 13 по 19 жовтня 2019 року. Тим, хто не прийматиме в них участь слід розуміти, що це може вплинути на їхнє перебування в цій групі. Але, можливо. Що їхніх минулорічних здобутків цілком вистачить, щоб лишитися в цій групі.

Дещо інша ситуація з групою “Юніорів” 8–9 класів. Участь у відборі на ММО не є для них обов’язковою вони можуть брати участь в заході, їхні результати будуть відомі. Як вони вплинуть на подальші голосування вчителів передбачити важко. Але як альтернативу для цього 13 жовтня в неділю буде проведена олімпіада для 7–9 класів, яка є відбірковою для потрапляння в групу Юніорів. Запрошую усіх бажаючих взяти участь в цій олімпіаді. Дата вказана, деталі її проведення – трохи згодом.

 

Турнір математичних боїв XVІ Київського турніру
математичних боїв імені Лесі Рубльової

У наведених табличках ви бачите, що попередньо сформовані такі групи подальшого турніру: Наймолодша ліга – 4 групи по 4 команди, Молодша ліга – 3 групи по 4 команди, Середня ліга – 2 групи по 4 команди, Старша ліга – 3 групи по 4 команди. Команди, що не потрапили в турнір готуються до командних змагань наступного року та індивідуальних олімпіад цього. Також вони можуть розраховувати на те, що деякі інші команди, в разі бажання підсилити свій потенціал, можуть запросити окремих її учасників до складу збірних. Якщо якась команда вирішила утворити збірну команду з командою з ІНШОГО навчального закладу, то її склад може складати до 10 учасників.

Найменша кількість команд для участі в бої – 5 учасників, найбільша для команди (не для збірної) – 8 учасників.

Дати боїв поки що невідомі, бо з 13 по 19 жовтня проходитиме відбір на ММО, з 26 жовтня по 2 листопада – Всеукраїнський турнір математичних боїв. Тому напевно ці бої пройдуть в листопаді та грудні, дата буде виставлена на сайті для обговорення. Вартість участі в бої для команди складатиме 300 гривень. Обов’язковою є участь спостерігачів у кожній команді.

Про “попередній розподіл” на бої. Оскільки не усі представники команд були на нараді, то участь деяких команд ще не підтверджена. Часу на остаточне з’ясування ще достатньо, тому все буде своєчасно встановлене та за потреби внесені відповідні корективи. Команди, що відмовляться від участі будуть замінені наступними за спортивним принципом.

 

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!