Site icon Математичні олімпіади в Києві

Усна командна олімпіада. Проблеми проведення

Нагадуємо, що усна командна олімпіада відбудеться в неділю 29 вересня 2019 року як завжди на математичних факультетах КНУ ім. Т.Шевченка за адресами проспект Глушкова 4д та 4е.


Вже певний час на математичних факультетах Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводиться плановий ремонт – утеплення корпусів, заміна вікон, тощо. Ми не можемо впливати на графік робіт. Саме у ці дні розпочалися роботи в деяких з аудиторіях, де заплановане розміщення команд на усну командну олімпіаду. Це може зробити або геть неможливим за діяння деяких з аудиторій, або їх використання може бути ускладнене. Тому прошу нас вибачити за це та з розумінням віднестися до того, що

РОЗПОДІЛ КОМАНД ПО АУДИТОРІЯХ МОЖЕ БУТИ ЗМІНЕНИЙ!

Членів журі старшої та середньої ліг прошу прибути приблизно на 8 ранку, щоб обійти усі призначені для заходу аудиторії, та з’ясувати їхню придатність для проведення олімпіади (не придатна, вимагає певного прибирання, повністю готова).

Після цього відповідним чином змінити розподіл команд по аудиторіях на усіх списках з розподілом команд. А команди я прошу бути уважними і спочатку пересвідчитися, чи не змінилася запланована для вас аудиторія. В разі виникнення питань треба звертатися до журі в ауд. 39.

Аналогічні питання доведеться вирішувати і журі по молодшій та наймолодшій лігам. З одного боку, задля цього є достатньо часу, але й команд у цих лігах значно більше.

 

СЛАВА УКРАЇНІ

Перейти до панелі інструментів