brand

Усна командна олімпіада. Проблеми проведення

Усна командна олімпіада. Проблеми проведення

Нагадуємо, що усна командна олімпіада відбудеться в неділю 29 вересня 2019 року як завжди на математичних факультетах КНУ ім. Т.Шевченка за адресами проспект Глушкова 4д та 4е.


Вже певний час на математичних факультетах Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводиться плановий ремонт – утеплення корпусів, заміна вікон, тощо. Ми не можемо впливати на графік робіт. Саме у ці дні розпочалися роботи в деяких з аудиторіях, де заплановане розміщення команд на усну командну олімпіаду. Це може зробити або геть неможливим за діяння деяких з аудиторій, або їх використання може бути ускладнене. Тому прошу нас вибачити за це та з розумінням віднестися до того, що

РОЗПОДІЛ КОМАНД ПО АУДИТОРІЯХ МОЖЕ БУТИ ЗМІНЕНИЙ!

Членів журі старшої та середньої ліг прошу прибути приблизно на 8 ранку, щоб обійти усі призначені для заходу аудиторії, та з’ясувати їхню придатність для проведення олімпіади (не придатна, вимагає певного прибирання, повністю готова).

Після цього відповідним чином змінити розподіл команд по аудиторіях на усіх списках з розподілом команд. А команди я прошу бути уважними і спочатку пересвідчитися, чи не змінилася запланована для вас аудиторія. В разі виникнення питань треба звертатися до журі в ауд. 39.

Аналогічні питання доведеться вирішувати і журі по молодшій та наймолодшій лігам. З одного боку, задля цього є достатньо часу, але й команд у цих лігах значно більше.

 

СЛАВА УКРАЇНІ

Zarina

  4 коментарі

  Сергій Оприлюднено10:30 - 30.09.2019

  Добрий день! Підкажіть, будь ласка, де і коли можна побачити результати цієї олімпіади?

  Олексій Оприлюднено11:18 - 30.09.2019

  Прошу викласти результати усної командної олімпіади

   Арина Оприлюднено14:58 - 30.09.2019

   сообщите, пожалуйста, когда будут результаты олимпиады?

  Лариса Оприлюднено20:33 - 30.09.2019

  Підкажіть, будь ласкп, коли з’являться результати усної олімпіади?

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.