brand

Журі XVІ Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

Журі XVІ Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

Старші по паралелях

 

Наймолодша – Сандацян Поліна (2 курс) та Бандерс Марія (3 курс);

Молодша ліга – Кодирова Заріна (3 курс) та Дудко Катерина (2 курс);

середня ліга – Уразовський Андрій (4 курс) та Лук’янова Анастасія (5 курс);

старша ліга – Тихонравова Юлія (4 курс) та Олексишин Олексій (2 курс);

Розподіл журі по паралелях

члени журі КТ

Для нормальної роботи журі у Київському турнірі математичних боїв нас треба приблизно 48 членів журі, бажано, щоб принаймні половина з них мала певний досвід та олімпіадні здобутки в минулому. Ми передивилися проведену реєстрацію для членів журі, відповідно до того зараз наводимо попередній список журі та їхній розподіл по паралелях. Наголошую, що цей розподіл дуже попередній. Усі, хто себе там знайшов мають оцінити – чи готові ви працювати в такому форматі.

 

Наше перше випробування відбудеться в неділю 29 вересня 2019 року, де кожна паралель має відпрацювати і бажано сформувати бригади на наступний турнір математичних боїв. Усі інші питання – перехід в іншу лігу, участь чи не участь у певний день, тощо – ви маєте вирішувати з старшими по паралелях, щоб для них не ставала сюрпризом ваша відсутність чи перехід в іншу лігу.

 

Список журі

 

Робота журі 29 вересня 2019 року

 

Прошу до 29 вересня узгодити свою участь в усній командній олімпіаді зі старшими, а також уважно подивитися на сайті, коли саме працює ваша паралель, бо ця олімпіада проходитиме у 2 зміни – з 9 до 12 та з 12:30 до 15 години.

 

Потенційні члени журі, що не зареєструвалися

 

Якщо ви не встигли зареєструватися в наше журі, або не зможете працювати на кожному заході, то долучайтеся як в вас виходить – на окремі заходи чи на певний час. Найголовніше попередьте про свою участь старших по лігах, або інших керівників журі (див. вище), щоб ми могли скористатися вашою найкращим чином. Зрозуміло, що це в першу чергу стосується наших старшокурсників, випускників, аспірантів, тощо, хто активно брав участь в роботі журі минулі роки.

 

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

 

Юля

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.