brand

Усна командна олімпіада XVІ Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової, уточнення та доповнення

Усна командна олімпіада XVІ Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової, уточнення та доповнення

неділя, 29 вересня 2019

Це є продовження попереднього повідомлення про цю олімпіаду:

https://matholymp.com.ua/2019/09/16/usna-komandna-olimpiada-xvi-kyyivskogo-turniru-matematychnyh-boyiv-imeni-lesi-rublovoyi/

але додаються нові міркування стосовно її проведення, щоб гарні та чисті задумки організаторів та учасників не наразилися на дурні наміри деяких батьків (до яких вони примудряються долучити й своїх дітей та їхніх друзів).

Нагадую, що реєстрацію на усну командну олімпіаду можна зробити за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe2zaBsytd8Mmeo9YEFhPO40jGgBNHkXclfmWLVqPbWjEHA2Q/viewform

Реєстрація триватиме до 14:00 середи 25 вересня 2019 року.

Участь спостерігачів

Спостерігачі мають бути на цій олімпіаді в УСІХ КОМАНДАХ, включно зі СТАРШОЮ ЛІГОЮ. Справа в тому, що команд учасниць в кожній лізі буде точно більше за 12, а тому ця олімпіада стане вирішальною при відборі кращих 12 команд. Тому хочеться, щоб тут не було ні в кого жодних сумнівів стосовно чесності результатів.

Таким чином прошу спостерігачів кожної команди підготуватися належним чином та допомагати журі у проведенні заходів. Усі спостерігачі мають ознайомитися з цією пам’яткою. Наголошую, що там є певні уточнення у порівнянні з минулим роком.

 

Пам’ятка спостерігачеві

Спостерігач прибуває разом з капітаном своєї команди на нараду перед початком заходу. Він має знати в який аудиторії йому треба знаходитись протягом тієї частини заходу, коли команда розв’язує задачі. Якщо це командна олімпіада, то аудиторія спостерігача вказується безпосередньо в «розподілі аудиторій». Якщо це математичний бій, в якому будуть змагатися між собою команди «А» та «Б», то спостерігач від команди «А» має бути присутнім в аудиторії підготовки команди «Б» та навпаки.

Під час свого перебування в аудиторії спостерігач має слідкувати за дотриманням підлеглої йому команди таких принципів та засад:

 • В аудиторії має бути спокійна та робоча атмосфера, члени команди мають не псувати майно університету – парти, вікна, дошки тощо. Якщо по завершенні підготовки в аудиторії будуть зламані парти, вибиті вікна, то спостерігач разом з командою будуть відповідати за це на рівних засадах.
 • Команда не має блукати коридорами, а готуватися до бою (олімпіади) в своїй аудиторії, виходити в туалет можна одночасно не більше як 1–2 члени команди.
 • Якщо підлегла команда не реагує на зауваження спостерігача, то він має одразу попередити про це журі. Так само, якщо спостерігач навіть випадково став свідком інших негараздів взагалі, не обов’язково своєї команди, наприклад, в коридорах чи інших приміщеннях діти будь-якої команди користуються телефонами, ноутбуками, планшетами, сторонні дорослі тримають в руках умови завдань, тощо.
 • Учасники не мають права користуватися ніякою оргтехнікою. В разі порушення цього правила команда буде дискваліфікована на цей тур змагання. В ідеалі, капітан команди збирає усі електронні пристрої команди, складає в сумку та передає спостерігачеві. В разі екстреної потреби дитині комусь чи кудись зателефонувати, вона має це зробити в аудиторії журі.

По завершенні часу відведеного на підготовку, спостерігач не має права жодним натяком переказувати будь-якій сторонній особі про перебіг розв’язування задач підлеглої йому команди.

Таким чином ідеальним є такий спостерігач, що регулярно приймає участь в наших заходах. Якщо спостерігач буде вперше приймати участь в заході, то він зобов’язаний ознайомитись з цією пам’яткою, дотримуватись наведених правил. В разі певних непорозумінь одразу звертатися до журі за роз’ясненнями. Спостерігач не має права розв’язувати задачі і взагалі до початку бою (або до завершенню олімпіади) тримати матеріали в своїх руках. Він має слідкувати за порядком в аудиторії та дотриманням наведених правил. Якщо в аудиторії все спокійно, то можна займатися своїми справами.

 

Засідання оргкомітету

Засідання оргкомітету (нарада з керівниками) відбудеться о 15:00. На неї виносяться такі питання.

 1. Підведення підсумків занзібару стосовно некоректної поведінки батьків та команд. Прийняття рішення про міри при подальших таких випадках.
 2. Підведення підсумків усної командної олімпіади. Формування турніру математичних боїв (не більше 12 команд у кожній лізі). Попереднє узгодження дати першого бою. Затвердження формату проведення турніру у 2 тури – по одному в листопаді та грудні. Затвердження формату турніру стосовно часових навантажень та кількості учасників. Принцип формування збірних команд. Фінансові питання.
 3. Прийняття рішення стосовно команди Києва на уточнення списку персональних вакансій на IV етап Всеукраїнської олімпіади від Києва.
 4. Обговорення підготовки киян в групах Джуніор та Ветеранз.

 

 

СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!

Zarina

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.