Математичні олімпіади в Києві

«Математичний занзібар», 15 вересня 2019

Порядок денний та розподіл аудиторій

 

Нагадую, що як завжди змагання відбудуться на математичних факультетах Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою проспект академіка Глушкова 4 д та 4 е (ст. метро “Виставковий центр”).

Розподіл аудиторій

Наймолодша ліга (7 класи)

Початок «Занзібару» о 10:00

(усі команди змагаються на механіко-математичному

факультеті в аудиторіях 41, 42, 44, 20 та 21)

51 команда

 

Ауд. Навчальний заклад   Назва/капітан
1. 41 Альтернативна школа Кітерра 1 Кітерра
2. 41 Базис 2 Базис
3. 42 Гімназія № 178 3 Барселона
4. 41 Гімназія № 178 3 Матклас
5. 44 Гімназія № 178 3 Число пі
6. 41 Збірна команда 4 Збірна_З_України
7. 41 Збірна команда 5 Треугольник Паскаля
8. 41 Збірна команда 6 Формула успіху
9. 41 Збірна команда 7 ФорсМажор
10. 44 Ліцей № 208 8 Аніматроніки
11. 41 Ліцей № 208 8 Бджілки
12. 42 Ліцей № 208 8 Розбійники
13. 41 Ліцей №100 Поділ 9 Поділ 1
14. 42 Ліцей №100 Поділ 9 Поділ 2
15. 41 Ліцей Голосіївський № 241 10 Дельта
16. 44 Ліцей Лідер №171 11 Арсенал
17. 20 Ліцей Лідер №171 11 Бобри
18. 21 Ліцей Лідер №171 11 Бомжі
19. 42 Ліцей Лідер №171 11 Дарвін
20. 44 Ліцей Лідер №171 11 Драгуни
21. 44 Ліцей Лідер №171 11 Краб
22. 41 Ліцей Лідер №171 11 Лідер 6.1.
23. 44 Ліцей Лідер №171 11 Мавки
24. 20 Ліцей Лідер №171 11 НЯВ
25. 42 Ліцей Лідер №171 11 Прісні
26. 44 Ліцей Наукова Зміна 12 “Володарі завдань”
27. 42 Ліцей Наукова Зміна 12 Ейнштейн
28. 44 Ліцей Наукова Зміна 12 Занзібірки
29. 41 Ліцей Наукова Зміна 12 Корінь мандрагори
30. 44 Ліцей Наукова Зміна 12 Котики
31. 20 Ліцей Наукова Зміна 12 Сыроёжики
32. 42 Ліцей Наукова Зміна 12 Факторіал
33. 41 Олександрійська гімназія 13 Круглий Квадрат
34. 21 ПЛ НТУУ КПІ 14 Осіпов
35. 41 ПЛ НТУУ КПІ 14 Тафтай
36. 42 ПЛ НТУУ КПІ 14 Ткаченко
37. 20 Русанівський ліцей 15 Рл 7_1
38. 41 Русанівський ліцей 15 РЛ 7_2
39. 42 Русанівський ліцей 15 РЛ 7_3
40. 41 СШ № 106 16 Лінгвісти
41. 42 СШ № 194 Перспектива 17 Дорочинський Богдан
42. 41 СШ № 194 Перспектива 17 Птьониши
43. 21 ТЛ НТУУ КПІ 18 Кактус
44. 42 ТЛ НТУУ КПІ 18 Розумники
45. 44 ТЛ НТУУ КПІ 19 Арзяєв
46. 42 ТЛ НТУУ КПІ 19 Дрига
47. 20 ТЛ НТУУ КПІ 19 КотШредингера
48. 41 ТЛ НТУУ КПІ 19 Мельник
49. 44 ТЛ НТУУ КПІ 19 Оці
50. 44 ТЛ НТУУ КПІ 19 Шевчук
51. 21 380639170044 20 Матриця

 

Молодша ліга (8 класи)

Початок «Занзібару» о 10:00

(усі команди змагаються на факультеті кібернетики

аудиторіях 39, 40 та 18)

33 команди

 

Ауд. Навчальний заклад   Назва/капітан
1. 39 Базис 1 Базис-8
2. 39 Гімназія № 178 2 Бійці
3. 40 Гімназія № 178 2 Сміливці
4. 39 Збірна команда 3 Інваріанта
5. 40 Ліцей № 208 4 команда 1
6. 39 Ліцей № 208 4 команда 2
7. 39 Ліцей №100 Поділ 5 Тюлєні
8. 39 Ліцей Лідер №171 6 Альфа
9. 40 Ліцей Лідер №171 6 Вета
10. 40 Ліцей Лідер №171 6 Гамма
11. 39 Ліцей Лідер №171 6 Дельта
12. 18 Ліцей Лідер №171 6 Епсілон
13. 40 Ліцей Лідер №171 6 Мокляк
14. 39 Ліцей Лідер №171 6 Олендер
15. 39 Ліцей Лідер №171 6 Шкорботушка
16. 40 Ліцей Наукова Зміна 7 Hexagon
17. 39 Ліцей Наукова Зміна 7 Телепузики
18. 18 Ліцей Наукова Зміна 7 Тім Маска
19. 40 ПЛ НТУУ КПІ 8 Біологія
20. 39 ПЛ НТУУ КПІ 8 Фенікс
21. 39 ПЛ НТУУ КПІ 8 Шах і Мат
22. 40 ПНЛ № 145 9 Борис
23. 40 ПНЛ № 145 9 Гоменюк
24. 39 ПНЛ № 145 9 Гудзенко
25. 39 ПНЛ № 145 9 Королевские
26. 40 ПНЛ № 145 9 Масний
27. 18 ПНЛ № 145 9 Салан
28. 39 Русанівський ліцей 10 Русанівські
29. 40 ТЛ НТУУ КПІ 11 Бобри
30. 39 ТЛ НТУУ КПІ 11 Перевёртыши
31. 40 ТЛ НТУУ КПІ 11 Стьопа
32. 39 УФМЛ КНУ 12 Крутые
33. 39 УФМЛ КНУ 12 Юніори

 

Середня ліга (9 класи)

Початок «Занзібару» о 10:30

(усі команди змагаються на механіко-математичному

аудиторіях 45 та 34)

19 команд

 

Ауд. Навчальний заклад   Назва/капітан
1. 45 Базис 1 Базис-9
2. 45 Гімназія № 178 2 Завод
3. 45 Гімназія № 178 2 Огурчики с молоком
4. 45 Гімназія № 178 2 Решалы 178
5. 45 КПЛ №171 “Лідер” 3 Команда на Занзібар
6. 45 КПЛ №171 “Лідер” 3 КПЛП
7. 45 Ліцей № 208 4 208
8. 45 Ліцей Наукова Зміна 5 Інфініті
9. 45 Ліцей Наукова Зміна 5 Фенікс
10. 45 ПЛ НТУУ КПІ 6 Політех
11. 45 ПНЛ № 145 7 145 Чумових Призматиків
12. 45 ПНЛ № 145 7 Prismatic Original ©
13. 45 ПНЛ № 145 7 Аболютна монархія
14. 45 Русанівський ліцей 8 РЛ 9_1
15. 45 Русанівський ліцей 8 РЛ 9_2
16. 45 УФМЛ КНУ 9 50*50
17. 45 УФМЛ КНУ 9 Сніговички
18. 34 380995351315 10 Pere3.14chka
19. 34 380995351315 11 СІЗО

 

Старша ліга (10—11 класи)

Початок «Занзібару» о 10:30

(усі команди змагаються на факультеті кібернетики

факультеті в аудиторіях 43 та 42)

30 команд

 

Ауд. Навчальний заклад   Назва/капітан
1. 43 Гімназія № 178 1 Вепрі
2. 42 Гімназія № 178 1 Квітник
3. 42 Гімназія № 178 1 Прихлебатели
4. 43 Гімназія № 178 1 Сад-Город
5. 43 Збірна команда 2 ПЛ 145 Базис
6. 43 ЗОШ № 16 Краматорськ 3 Епсілон
7. 43 Ліцей № 208 4 Ліцей #208
8. 43 Ліцей №100 Поділ 5 Поділ
9. 42 Ліцей Лідер №171 6 10-В клас
10. 42 Ліцей Лідер №171 6 Лідер 1.0
11. 43 Ліцей Лідер №171 6 Лідер 1.0
12. 43 Ліцей Лідер №171 6 СШ #89 – 1.0
13. 43 Ліцей Наукова Зміна 7 Віка
14. 43 ПЛ НТУУ КПІ 8 М-8/11
15. 42 ПНЛ 145 9 145 Булах
16. 43 ПНЛ 145 9 189 SQUAD
17. 42 ПНЛ 145 9 Великий Мумрик
18. 42 Русанівський ліцей 10 Рл10_1
19. 43 Русанівський ліцей 10 Рл10_2
20. 42 Русанівський ліцей 10 Рл10_3
21. 43 Русанівський ліцей 10 Рл11_1
22. 42 Русанівський ліцей 10 Рл11_2
23. 42 ТЛ НТУУ КПІ 11 Дворак
24. 43 ТЛ НТУУ КПІ 11 Fantomath
25. 42 УФМЛ КНУ 12 Ветерани
26. 43 УФМЛ КНУ 12 Ейнштейни
27. 42 УФМЛ КНУ 12 Кіт-Пес
28. 43 УФМЛ КНУ 12 ЛИДЕР – 2.0
29. 43 ФМГ № 17 Вінниця 13 Жмышенко
30. 43 ФМГ № 17 Вінниця 13 Ласка

 

Порядок денний «Занзібару»

 

900                   Прибуття журі наймолодшої та молодшої ліг для налаштування техніки та вирішення інших оргпитань

 

930                   Прибуття журі середньої та старшої ліг для налаштування техніки та вирішення інших оргпитань

 

945                   Прибуття команд наймолодшої та молодшої ліг

Наймолодша ліга (не старші 7 класу)

механіко-математичний факультет, аудиторії 41 (базова), 42, 44, 20 та 21

Молодша ліга (8 класи)

факультет кібернетики, аудиторії 39 (базова), 40 та 18

 

1000                 Початок змагання наймолодшої та молодшої ліг

 

1015                 Прибуття команд середньої та старшої ліг

Середня ліга (9 класи)

механіко-математичний факультет, аудиторії 45 (базова) та 34

Старша ліга (10–11 класи)

факультет кібернетики, аудиторії 43 (базова) та 42

 

1030                 Початок змагання середньої та старшої ліг

 

1045         Нарада керівників команд в аудиторії 221 факультету кібернетики

 

1200                 Завершення змагання наймолодшої та молодшої ліг

 

1230                 Завершення змагання середньої та старшої ліг

 

 

Інформація для батьків

 

Протягом проведення занзібару бажано не заважати його проведенню своєю постійною присутністю в аудиторії, де проводяться заходи. Зайти і подивитись можна, але, будь ласка, робіть це оперативно і виходьте. Члени журі мають пересуватись між аудиторіями, щоб оперативно оновлювати результати, тому їм не бажано наштовхуватись на ваші спини в аудиторіях чи біля дверей.

 

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

 

Перейти до панелі інструментів