brand

Гурток “Кванта” розпочинає заняття з олімпіадної математики для 5-8 класів!

Гурток “Кванта” розпочинає заняття з олімпіадної математики для 5-8 класів!

Гурток “Кванта”, що існує з 2016 року, розпочинає заняття з олімпіадної математики для 5-8 класів у поточному начальному році. Перші два заняття є випробувальними (безкоштовними) та відбудуться 14-го та 21-го вересня. Реєстрація на заняття є обов’язковою та триватиме до 10-го вересня!

Трішки про гурток: на заняттях розв’язуються задачі олімпіадного стилю. Серед викладачів – медалісти International Mathematical Olympiad (IMO), Romanian Masters in Mathematics, переможці IV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики та студенти КНУ ім. Тараса Шевченка, а також школярі-переможці IV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики. Однією з особливостей гуртка є та, що окрім 3-часових очних занять у суботу, учні 6-8 класу активно спілкуються з вчителями онлайн протягом тижня: надсилають задачі, ставлять питання. Більше про навчальних процес у «Кванті» дивиться тут.

Наразі відкрито реєстрацію на перші два випробувальних безкоштовних заняття, що будуть проходити у суботи 14-го та 21-го вересня в КНУ ім Тараса Шевченка на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики о 15:00-18:00. Заняття 14-го вересня почнеться о 14:00 з батьківських зборів, де можна буде поставити питання та дізнатися щодо роботи гуртка у поточному навчальному році.

Для участі необхідно зареєструватися до 10-го вересня 22:35. Більше інформації щодо проекту можна знайти на офіційному сайті www.kvanta.xyz.

До зустрічі на гуртку!
Кванта

 

 

Andrew

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.