brand

“Математичний занзібар” XVІ Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

“Математичний занзібар” XVІ Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

 

неділя, 15 вересня 2019

 

Математичний занзібар 15 вересня 2019 року

Форма реєстрації

Ми розпочнемо олімпіадні змагання цього року проведенням математичного занзібару. Він входить в програму проведення ХVІ турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової. Як усі останні роки турнір (зокрема і математичний занзібар) проходитиме у чотирьох лігах: наймолодшій (НЛ) – не старше 7 класу, молодшій (МЛ) – 8 класи, середній (СЛ) – 9 класи та старшій (СтЛ) – 10–11 класи. Припустима, але не бажана, участь деяких учнів або цілих команд у більш старшій паралелі у порівнянні з їх справжнім класом навчання. Захід буде проведений на механіко-математичному факультеті (М) та факультеті комп’ютерних наук та кібернетики (К) Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресами проспект Глушкова 4д та 4е відповідно.

Точний розклад заходу буде наведений згодом по завершені реєстрації. Попередньо наголосимо, що дві ліги – наймолодша та молодша – розпочнуть змагання о 10:00, а дві інші – о 10:30. О 10:45 як завжди в ауд. 221 (К) розпочнеться нарада з вчителями.

 

Як останні роки ми ввели певні обмеження щодо кількості команд, які зможуть взяти участь в занзібарі як на безкоштовних засадах так і загалом. В разі неможливості розмістити усі зареєстровані команди в нормальних умовах, оргкомітет може скоротити кількість команд у певних лігах за рахунок зменшення кількості команд від навчальних закладів, що заявлять найбільшу кількість команд. Ми повідомимо навчальні заклади про наше рішення, щодо зменшення кількості їхніх команд у заході, а от вирішувати, які саме команди залишити, а які зняти (чи просто переформатувати склади усіх команд) будуть вирішувати вчителі – представники навчального закладу. Швидкість реєстрації команди не має впливати на це рішення.

 

Від кожного навчального закладу на безкоштовних засадах в занзібарі можуть взяти участь:

до 3-х команд у наймолодшу лігу,

до 2-х команд у молодшу та середню ліги та

до 4-х команд у старшу лігу.

За кожну додаткову команду понад наведеної квоти, яка буде допущена до участі, треба буде внести на нараді вчителів в фонд нашого турніру 200 гривень.

 

Небажаним є не прибуття на занзібар команд, щодо яких оргкомітет ухвалив участь. Зовсім неможливою щодо участі – це поява на заході команд, які не були взагалі зареєстровані, або тим, щодо яких було прийнято ухвалу про відмову, щодо їх участі. Так само не можлива участь в одній команді більше 6 учнів.

 

Прошу, щоб реєстрацію проводили дорослі, що відповідатимуть за цю команду протягом заходу. Саме вони мають вирішувати питання, якщо прибуде менша чи більша кількість учасників, а не оргкомітет чи журі турніру.

 

Також дуже прошу вчителів допомогти дітям заздалегідь ознайомитись з правилами “математичного занзібар”, щоб діти не втрачали бали із-за нерозуміння або невірного тлумачення правил. Основні нюанси занзібару в тому, що команда у повному складі розв’язує усі задачі в довільному порядку. Як тільки вона вважає, що розв’язала задачу і готова надати журі відповідь, вона передає записану відповідь журі. Далі вже відбувається перерахунок балів в усіх команд за цю задачу. Нагадаю, що при правильній відповіді чергової команди, усі, хто так само її розв’язав вірно отримують на 1 бал менше, а при неправильній відповіді – на 1 бал більше. Тому на відміну від інших змагань, своєю неправильною відповіддю ви не дише позбавляєте себе шансів набрати по цій задачі бали, а ще й збільшуєте здобуток супротивників. Не забувайте, що якщо в задачі є декілька вірних відповідей, то зараховується лише наведення їх усіх.

 

Реєстрація на математичний занзібар

 

Математичний занзібар є командне змагання. У кожній команді має бути не більше 6 учнів. Кожна команда отримує 20 задач. Тривалість заходу в усіх лігах – 2 години (120 хвилин). Якщо окремі учасники мають бажання взяти участь в заході, вони мають за допомогою цього сайту або будь-яким іншим засобом об’єднатися в команди та знайти дорослу відповідальну особу за цю збірну команду.

 

Реєстрація розпочнеться на цьому сайті у з моменту її появи і триватиме

до 14:00 середи 11 вересня 2019 року.

Після цього буде наведений розподіл допущених до участі команд по аудиторіях, точний час початку змагань та інша інформація.

 

Будьте уважні, для правильної та коректної реєстрації кожної команди, слід заповнити такі поля:

 • Навчальний заклад (збірна команда)
 • Ліга
 • Назва команди (або прізвище чи ім’я капітана команди) – одне слово
 • Склад команди (прізвища та імена)
 • Контактна особа, що відповідає за команду (вчитель математики, керівник гуртка, організатор команди, хтось з батьків, тощо)
 • Телефон контактної особи (на сайті не відображатиметься)

 

 

Слава Україні!

 

 

 

Юля

  10 коментарів

  Сергій Оприлюднено09:02 - 31.08.2019

  Шукаю учнів 7 класу для формування збірної команди в наймолодшій лізі, або можливість приєднатися до вже створеної збірної команди. Якщо зацікавленні, пишіть, будь-ласка, на sergiymath @ gmail . com Дякую!

  Наталія Оприлюднено21:40 - 04.09.2019

  Доброго дня, шановні організатори!
  Ми зареєстрували команду, але не бачимо списку зареєстрованих команд. Відкрийте, будь ласка, список зареєстрованих команд, щоб переконатись, що реєстрація пройшла успішно, і щоб було видно, скільки команд вже зареєструвались.
  Дякую наперед!

  Олена Оприлюднено14:22 - 08.09.2019

  Доброго дня! Скажіть будь ласка є учень шостого классу. Він може приймати участь у Занзібарі від 7 класу і від 6-го? Чи якщо він вже прийняв участь в складі команди від 7-го класу, то з шестикласниками він вже не може змагатися?

  Буду вдячна за відповідь.

   Богдан Рубльов Оприлюднено18:54 - 08.09.2019

   То є абсолютно різні заходи

    Олена Оприлюднено19:08 - 08.09.2019

    Тобто може прийняти участь і там, і там. Спасибі.

  Наталія Оприлюднено16:48 - 10.09.2019

  Скажіть будь ласка приблизну дату проведення математичного занзібару. Дякую

   Богдан Рубльов Оприлюднено18:27 - 10.09.2019

   восени 2019 року, наступний восени 2020 року, далі восени 2021 року…

  Михаил Оприлюднено11:00 - 11.09.2019

  Добрый день! Вчера при регистрации была допущена ошибка – прошу считать правильной запись команды КотШредингера #114 от 11.09 11:53 (вместо #78 от 10.09 23:59). Возможности скорректировать участников нет, поэтому создали новую регистрацию.

  Катерина Оприлюднено21:09 - 14.09.2019

  Добрий вечір!
  До команди 7 клас (НЛ) ліцей 208 під назвою “Аніматроніки” (капітан – Олександр Ушаков та член команди – Андрій Іванов) прохання додати ще одно учасника – Глубокий Кирило.
  Дякую заздалегідь!

  Наталия Довгорук Оприлюднено13:50 - 01.10.2019

  Добрий день. В цьому повідомленні інформація “У кожній команді має бути не більше 6 учнів”, пізніше було опубліковано інформацію, що в команді не більше 3х учасників. Яка все ж таки дозволена кількість учасників? Якщо зареєструвала команду з 4х осіб, то буде дозволено прийняти участь?

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.