brand

V Всеукраїнська літня школа на базі УФМЛ Київського національного університету імені Тараса Шевченка “Математичний олімп”

V Всеукраїнська літня школа на базі УФМЛ Київського національного університету імені Тараса Шевченка “Математичний олімп”

 

15 серпня (четвер) – 28 серпня (середа) 2019 року

 

 1. Завершення ВЛШ “Математичний олімп”
 2. Перші підсумки
 3. Організаційний комітет літньої школи

Завершення Всеукраїнської літньої математичної школи

“Математичний олімп”

 

Завершилася перша подія нового 2019–2020 навчального олімпіадного року. На щастя зараз в Україні є вже декілька подібних літніх шкіл, зорієнтованих на різні прошарки юних математиків. Але ця наша школа є найбільш масовою та популярною серед учнів з усіх куточків у країни. Більше 250 дітей протягом двох тижнів навчалися олімпіадній математиці та готувалися до напруженого року. Що приємно, усі хто відвідав Математичний олімп хоч раз зазвичай намагається кожного літа сюди потрапити.

 

Дуже хочеться подякувати усім, хто доклав чималих зусиль, щоб школа вийшла настільки успішною, як цього року. Це й лекторам, які підготували гарні та змістовні заняття на кожний день, вступну та завершальну олімпіаду та інші робочі моменти. Це й вихователям, які чудово доглядали учасників літньої школи, провели чимало поза навчальних заходів, що зробило дозвілля юних математиків дуже і дуже цікавим та насиченим. Це й персоналу УФМЛ, які цього року у співпраці з вихователями та організаторами ВЛШ, чудово облаштували побутове життя усіх учасників. Це й головним дійовим особам ВЛШ – дітям з усіх куточків України – від Закарпаття до Бердянська. Можливо не в усіх були значні досягнення на заключному іспиті, але те, що вони назавжди потоваришували з своїми однолітками, вже є дуже гарним та важливим здобутком ВЛШ “Математичний олімп”.

 

 

Перші підсумки

 

Дуже важливим моментом для ВЛШ “Математичний олімп” є її проведення в Києві і саме в УФМЛ. По-перше, майже 200 з учасників ЛШ є з різних українських регіонів. Тому за декілька років вони зможуть поблукати усіма цікавими місцями нашої столиці, щоб вона стала для них хоч трошечки рідним містом. Не секрет, що дуже багато з наших юних математиків  подальшому виберуть для навчання саме Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Крім того, якщо нашим учасникам сподобався сам навчальний заклад, де проходила ВЛШ, УФМЛ, то  при великому бажанні вони можуть замислитися щодо переїзду на навчання в Київ вже у шкільному віці.

 

І загалом зрозуміло, що знайти для табору гарне місце під Києвом чи в інших затишних куточках нашої України не так важко, якщо у вас 30, 50 70 учнів. Тоді достатньо облаштувати 3–4 приміщення для навчання та зборів, і можна працювати. Якщо бажаючих більше 200, то це стає певною проблемою, щоб і місце було зручним для навчання і вартість не відбивала бажання приїхати. Думаю, що нам це вдається все поєднати в УФМЛ.

 

Ну й до учнів наступних літніх шкіл – не забувайте своєчасно реєструватися, бо цього року вперше ми відмовили усім додатковим учасникам. Думаю, що така тенденція збережеться і наступні роки. Нехай сайт Математичних олімпіад

https://matholymp.com.ua/

стане в вас постійною закладкою на комп’ютері. Там завжди та заздалегідь анонсуються майбутні події та своєчасно висвітлюється перебіг подій та підсумки. До речі, про перебіг подій цьогорічної школи “Математичний олімп” ви могли слідкувати у фейсбуці, можливо наступного року це буде більш активно відображатися і на нашому олімпіадному сайті.

Світлини ВЛШ

 

Організаційний комітет літньої школи:

 

Анікушин Андрій Валерійович

Рубльов Богдан Владиславович

 

Якщо у вас виникли питання чи пропозиції, які ви не хочете оприлюднювати на загал, то звертайтеся до нас з ними, ми їх радо обговоримо.

 

 

СЛАВА УКРАЇНІ!

 

Юля

  5 коментарів

  Олена Оприлюднено13:21 - 29.08.2019

  Хочеться висловити слова вдячності усім хто докладав зусиль, щоб наші діти гарно і з користю провели час в літній математичній школі . Все було гарно організовано. Дитина задоволена, а це саме головне. Окрема подяка керівництву УФМЛ за надану можливість перебувати на їхній базі. Дякую!!!!!

  Софія Оприлюднено14:48 - 30.08.2019

  Щастя й сум, втома і шалена енергійність, нестримна активність на вихідних, зосередженість і стриманість на заняттях, радість від нового знайомства і біль за втраченим старим другом, зрештою, закоханість— усе це не просто математична школа! Це— спалах-політ, концентрат найнасиченішого життя, уміщений в 14 днів…
  «Математичний Олімп», я закохалася в тебе! У кожного, навіть найприскіпливішого, лектора, у вихователів, у кухарів ( так, так Вам окрема подяка!) і в дітей!
  Учні шкіл і ліцеїв зібралися з найвіддаленіших куточків України. Ми такі різні й схожі одночасно. Спільне захоплення наукою звело, здружило й об’єднало нас. Квести, ігри, спорт, екскурсії згуртували дітей в одну команду й створили дружній колектив.
  Математика змінила нас, а ми змінимо світ.

  Сергій Оприлюднено08:54 - 31.08.2019

  Щира подяка усім, хто був залучений до організації літньої школи, викладачам, вихователям, УФМЛ, спонсорам, та всім іншим. Школа перевершила всі наші сподівання. Можливість побути хоча б 2 тижні в оточенні таких самих дітей з усіх куточків України, вирішуючи цікаву математику, граючи у Мафію, чи ходячи на екскурсії – одна із незабутніх і цінних переваг школи. Дякуємо і з нетерпінням чекаємо на школу в наступному році!

  Олександр Оприлюднено08:59 - 31.08.2019

  Доброго ранку, ви написали : “якщо нашим учасникам сподобався сам навчальний заклад, де проходила ВЛШ, УФМЛ, то при великому бажанні вони можуть замислитися щодо переїзду на навчання в Київ вже у шкільному віці.” Що потрібно зробити щоб навчатися в УФМЛ?

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.