brand

Про додаткових учасників V Всеукраїнської літньої школи на базі УФМЛ

Про додаткових учасників V Всеукраїнської літньої школи на базі УФМЛ

Вибачте за затримку з відповіддю, але я й досі не маю остаточного рішення, точніше – ми не маємо. Є дуже багато звернень від батьків тих дітей, що запізнилися з реєстрацією своєї дитини в нашу літню школу. Вони є скрізь, де тільки можна придумати – в коментарях, пошті, вайбері, телеграмі…, тільки WhatsApp поки тримається…

Звичайно було б правильно усім відмовити, бо вже зараз таких дітей більше 10. Наші паралелі вже дуже насичені – по 17–20 дітей в кожній групі. Додавання нових дітей може суттєво погіршити проведення занять та сприйняття матеріалу учнями, чиї батьки (чи вчителі) все зробили своєчасно і підвести риску. Напевно, ми так і зробимо, але дуже-дуже важко відмовляти дітям, які прагнуть до нас…

Ми зараз вирушаємо на 60-ту Міжнародну математичну олімпіаду і там приймемо остаточне рішення стосовно того, яке прийняти рішення. Повертаємося ми 22 липня. Я вже сказав, до якого схиляюся я особисто, але не можу це вирішувати сам.

Вибачте ще раз за таку затримку, а також за те, що я мовчу в спілкуванні з вами усіма. До 22 липня, якщо можна, поділиться думками, як краще вчинити. Ці ваші поради, можливо, допоможуть нам прийняти те чи інше остаточне рішення. Особливо то стосується батьків та вчителів зарахованих до нашої літньої школи.

 

Організаційний комітет літньої школи:

Анікушин Андрій Валерійович

Рубльов Богдан Владиславович

 

Слава Україні!

Ольга

  2 коментарі

  Оксана Оприлюднено15:50 - 11.07.2019

  Доброго дня! Правила одні для всіх! Якщо кожного разу ми будемо повідомляти, що реєстрація до певного числа, а потім все одно зараховувати дітей,то наступного разу буде така ж сама картина. Буде бардак та зайви рухи. Треба назавжди прийняти непорушне правило.

  Ольга Оприлюднено14:24 - 20.07.2019

  При “раннем бронировании” всегда есть шанс, что к моменту лагеря что-то пойдет не так – как в “ой, не можем” так и в “ой, получиться”. ИМХО, если к моменту лагеря внезапно оказывается возможность в какие-то группы добавить пару человек без превышения оптимального количества, то почему бы не занять желающими? Другое дело, что как количество, так и тех, кому повезет, организаторы имеют право определить лично, не оглашая критериев выбора.

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.