Математичні олімпіади в Києві Exit Reader Mode

V Всеукраїнська літня школа на базі УФМЛ Київського національного університету імені Тараса Шевченка “Математичний олімп”

15 серпня (четвер) – 28 серпня (середа) 2019 року

 

Список тих, чия передоплата дійшла до організаторів

Реєстрація остаточна-02

В наведений нижче таблиці в окремому стовпчику стоять значки “+”, що означає, що внесена передоплата за цю дитину дійшла до рахунків Благодійного Фонду “Афіна”. Це означає, що вірно була вказана мета внесення коштів та є точна ідентифікація за кого саме був зроблений внесок. Чи то усі лишають внесення передоплати на останні дні, чи просто цього року багато хто вагається, чи варто брати участь у Всеукраїнський літній школі. Але час ще є, просто ближче до завершення внесення внесків (25 червня) можливі нюанси з тим, що гроші за дитину сплачені в останній момент і внаслідок затримки при переказах, ми можемо їх своєчасно не побачити.

За будь-яких умов, передоплата, що буде внесена пізніше зазначеного терміну, не буде зарахована. Це таке саме порушення правил організації ВЛШ, як і прохання ще додати дитину до учасників ВЛШ. Поки що ми не приймали жодного рішення стосовно цих звернень, бо все залежить від кількості тих, хто внесе передоплату, чим засвідчить свою участь.

 

Проблемні перекази

 

Нагадую, як має бути зроблена передоплата. До 25 червня усі, хто не передумав взяти участь у Всеукраїнської літньої школи “Математичний олімп” мають сплатити 1000 гривень на рахунки Благодійного фонду “Афіна” з дотриманням написаних вимог щодо призначення внеску:

 

Реквізити фонду «Афіна»

 

Благодійна організація

«Благодійний Фонд «Афіна»

04071, вул. Ярославська, 4б

Рахунок № 26006052622723

ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”

МФО 320649

код ЄДРПОУ 36138219

 

У меті платежу ОБОВЯЗКОВО треба вказати

«БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА МАТЕМАТИЧНИМ ОЛІМПІАДАМ від певного то учасника ЛМШ» (треба вказати прізвище та ім’я).

 

Ми не можемо знайти за кого сплачений внесок, де прописано, що то є “Благодійна допомога математичних олімпіадам від Соколова Софія Валеріївна”.

 

Були ще неточності, але наша відповідальна за список проплат вдало змогла познаходити адресатів, хоча деякі з них вдало приховалися, не надавши ні телефону для зв’язку, ні інших своїх ознак.

 

Основні терміни літньої школи

 

10 – 25 червня 2019 року – ті, хто потрапив до списків щодо участі в ЛМШ, мають переказати 1000 гривень на рахунки благодійного фонду «Афіна». При повній упевненості, що ніщо не завадить участю в ЛМШ, ви можете переказати одразу всю зазначену суму. Нагадую, що в разі відмови від участі, повернення цієї суми з рахунків Благодійного фонду, має певні проблеми.

 

26 – 30 червня 2019 року – оргкомітет літньої школи наведе на сайті остаточні списки учасників літньої школи і буде спокійно готуватися до її проведення.

 

До уваги потенційних учасників

 

У наведеній табличці є 3 стовпчики по кожному класу. Стовпчик, що містить 0 та 1 означає, що дитина потребує триразового харчування та проживатиме в гуртожитку УФМЛ (1), або дитина буде лише обідати (можливо й снідати) та не проживатиме в гуртожитку (0). Якщо позначення не відповідає дійсності, то обов’язково вкажіть про це додатково.

 

Так само прошу більш точно вказати школу, в якій ви навчаєтеся, де то прописане не повно.

 

Організаційний комітет літньої школи:

 

Анікушин Андрій Валерійович

Рубльов Богдан Владиславович

 

Якщо у вас виникли питання чи пропозиції, то звертайтеся до нас з ними, ми їх радо обговоримо. Дуже вірогідно, що ви маєте й своє бачення щодо покращення роботи нашої/вашої літньої школи.

 

 

Слава Україні!