brand

Літня математична школа Ліко-Симплекс

Літня математична школа Ліко-Симплекс

Списки учасників

Список учасників

Наводимо списки усіх зареєстрованих учасників. Нікому відмови не було, оскільки проводимо її вперше, і тому лише шукаємо своїх прихильників. Ми навіть просили вас зробити передоплату, тому ваша участь залежить від вашої сумлінності. В сенсі, якщо ви за якихось резонів передумали брати участь, ви маєте нас будь-яким чином попередити.

Початок роботи

Усіх зареєстрованих чекаємо в приватній школі Ліко на сніданок на 9 ранку. Самі заняття розпочнуться приблизно о 10-й ранку. Вони триватимуть з перервами до 13 чи 13:30. Далі обід до 15 години. По обіді ще година буде занять, де ми сподіваємося учні будуть здавати домашні задачі, тобто перевіряти себе як вони опанували тему. А далі, приблизно з 16 години будуть математичні та не математичні розваги.

Отож, до зустрічі, сподіваюся, що і учням, і викладачам участь в літній школі дуже сподобається.

 

 

СЛАВА УКРАЇНІ!

 

 

 

Zarina

  4 коментарі

  Наталія Оприлюднено20:00 - 01.06.2019

  Шелестов Артем (6кл.) не буде брати участь. Дякую.

  Олег Швайко Оприлюднено10:31 - 02.06.2019

  Доброго дня!
  Нажаль, Швайко Даніїл не буде приймати участь. При подачі заявки я не розібрався в тому, що лагер тільки для киян. А житло в Києві занадто кусюче. (
  Вибачте.
  Був би вдячний, якщо б була можливість придбати матеріали для дистанційної участі.

  Лариса Оприлюднено19:43 - 02.06.2019

  Доброго вечора.

  Через повідомлення у Вайбері вже повідомляла, що Скаржинець Кирило не буде приймати участь, але він є у списку. Видаліть, будь-ласка.

  Мария Оприлюднено21:24 - 04.06.2019

  Добрый вечер. Мы ребёнка регистрировали 9.05.19 Белоцерковский Лев (закончил 5класс), а его нет в списках. Проверьте, пожалуйста. У меня есть скрин на телефоне, об успешной регистрации. Очень хотим принять участие.

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.