brand

Гурток Віталія Полонського та інші спільні гуртки

Гурток Віталія Полонського та інші спільні гуртки

Гурток Віталія Полонського

Цей гурток розпочне роботу з другого/третього тижня вересня 2019 року. Заняття проводитимуться по вівторках та четвергах на 17:00 в школі Ліко (вулиця Композитора Мейтуса, 5а) під егідою школи математики Симплекс та гуртка Кванта.

В цей гурток потрапляють учні з усіх київських шкіл за минулорічними здобутками – 1 та 2 місця на IV етапі останньої Всеукраїнської олімпіади або відбір на останню ІМО.

На зараз таких учнів 9:

 1. Юдін Федір (11 клас, ліцей 208)
 2. Хасін Марко (11 клас, Русанівський ліцей)
 3. Руденко Дмитро (11 клас, ліцей Лідер)
 4. Мицик Сергій (11 клас, УФМЛ)
 5. Наумець Захар (10 клас, ліцей Лідер)
 6. Ковригін Андрій (10 клас, ліцей 208)
 7. Дідур Володимир (10 клас, гімназія 178)
 8. Колодач Яна (10 клас, ліцей Лідер)
 9. Іванчук Роксолана (9 клас, ліцей Наукова Зміна)

 

Після осіннього відбору на ММО ця група доповниться ще 3 учасниками, що не входять до цієї групи та покажуть найкращі результати в групі ІМО.

Зазначимо, що якщо 1 чи декілька членів цієї групи вважатимуть недоречним відвідування гуртка, то на їхні місця протягом року не зможе претендувати ніхто інший. А самі ці учасники можуть долучитися до роботи в групі у будь-який момент.

 

 

Групи підготовки киян до

IV етапу Всеукраїнської олімпіади

 

Окрім гуртка Полонського будуть сформовані 2 вікові групи, у кожній з яких буде  не більше 12 учнів. Заняття в цих групах проводитимуться 1 раз на тиждень по середах на 17:00 в школі Ліко (вулиця Композитора Мейтуса, 5а) під егідою школи математики Симплекс та гуртка Кванта. Одна група формуються з учнів 10–11 класів, друга – молодших.

В цей гурток потрапляють учні з усіх київських шкіл за минулорічними здобутками – результати на IV та ІІІ етапах останньої Всеукраїнської олімпіади, а також результати відбору киян та УФМЛ на IV етап Всеукраїнської олімпіади. Остаточна рішення про склад груп приймається голосуванням представників математичних навчальних закладів, чиї учні були учасниками IV етап Всеукраїнської олімпіади.

 

Склад групи 10–11 (veteran):

 1. Штанденко Михайло (11 клас, ліцей Лідер)
 2. Вахітов Антон (11 клас, ліцей Наукова Зміна)
 3. Абдулаєв Андрій (11 клас, ліцей Наукова Зміна)
 4. Волобуєв Данило (10 клас, ліцей Лідер)
 5. Манвелян Михайло (10 клас, ліцей Лідер)
 6. Шевченко Іван (10 клас, ліцей 208)
 7. БорисенкоЮрій (11 клас, СШ 202)
 8. Точоний Володимир (11 клас, Русанівський ліцей)
 9. Васін Богдан (11 клас, УФМЛ)
 10. Захаренко Артем (10 клас, Політехнічний ліцей)
 11. Шляхтун Прохор (10 клас, Русанівський ліцей)

 

Склад групи 9 та молодші (junior):

 1. Гаврилюк Антон (9 клас, ліцей Наукова Зміна)
 2. Горох Єлізавета (9 клас, ПНЛ 145)
 3. Ніколаєв Ігор (9 клас, ліцей Наукова Зміна)
 4. Матвійчук Владислав (9 клас, ліцей Лідер)
 5. Трегубенко Борис (9 клас, ліцей Лідер)
 6. Геник Поліна (8 клас, ліцей Лідер)
 7. Романюк Ірина (8 клас, ліцей Лідер)
 8. Камінський Антон (9 клас, ПНЛ 145)
 9. Кравець Андрій (9 клас, ліцей Лідер)
 10. Матузка Даніель (9 клас, ліцей Лідер)
 11. Бардус Денис (9 клас, ліцей Лідер)
 12. Чайко Артем (8 клас, ліцей Лідер)

 

За кожне заняття має бути сплачено 100 гривень за кожного учня (не принципово – від школи, батьків, благодійників, тощо, готівкою чи безготівково).

В разі відмови учня від занять, його місце займає наступний за рейтингом.

Склади груп будуть переглядатися вперше після осіннього відбору на ММО, а також за результатами олімпіади для 7–8 класів, що проводитиметься саме з цією метою. Ці зміни так само, як і зараз, будуть визначатися голосуванням вчителів.

Наступні зміни складів груп будуть вже після міської олімпіади, але цей процес ще треба уточнити – чи робити це кожного разу після І туру, ІІ туру, тощо, або дочекатися завершення відбору на IV етап Всеукраїнської олімпіади та визначитися з складом груп на весну.

 

Прошу запропонувати назви для цих груп, щоб було легше на них посилатися.

Про інтернет-олімпіаду

 

Зауважу, що ми пропонуємо усім бажаючим долучитися до участі в інтернет-олімпіаді. Найголовніше в цій справі не забути своєчасно відправити свої розв’язання. Ось посилання на цьогорічну олімпіаду, хоча там поки немає ні термінів, ні умов:

http://www.osvitaodessa.org/?mod=internet_olimp

 

Ми будемо нагадувати, якщо не забудемо самі.

 

Щодо участі в цьому заході: добре відомі усі вади цього заходу ми знаємо – рівень завдань, перевірки, організації, тощо, взагалі, не знаю, що в цій олімпіаді є привабливого чи позитивного, окрім можливості отримати додаткові місця на IV етап Всеукраїнської олімпіади. Отож про позитивне. Досвід минулого року показав – Колодач та Дідур потрапили на IV етап Всеукраїнської олімпіади саме завдяки цій олімпіаді, а далі вже пробилися до гуртка Полонського. Добре відомо, що пройти відбір від Києва інколи набагато складніше, ніж через інтернет-олімпіаду. Крім того, минулого року команда Харкова завдяки усім бонусам, в тому разі інтернет-олімпіаді, мала змогу привезти 24 учні, а привезли лише 22. Тобто це натяк киянам, що саме учням з Києва варто активно долучитися до участі в цьому заході. Одразу зазначу, що учні, що потрапляють на IV етап Всеукраїнської олімпіади і без інтернет-олімпіади, але зможуть вибороти собі місця на цьому заході, отримають відшкодування усіх збитків за участь в інтернет-олімпіаді – дорога, проживання, тощо. Таким чином ми б хотіли, щоб і найкращі представники Києва боролися за місця на IV етап Всеукраїнської олімпіади через інтернет-олімпіаду.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!

 

 

Юля

  8 коментарів

  Віктор Оприлюднено19:06 - 19.05.2019

  Добрий день
  Підкажіть, будь ласка, яким чином ви обирали учнів серед дітей з однаковим результатом? І чому списки учнів,які потрапили на даний гурток складались по результатам III етапу олімпіади,а не відборів на IV?
  Дякую

   Богдан Рубльов Оприлюднено19:25 - 19.05.2019

   Усі питання до голосування вчителів. це по-перше. Організатори гуртків так вирішили. По-друге, що таке однаковий результат? Прошу

    Игорь Оприлюднено12:55 - 23.05.2019

    Напимер 10 класс группа veteran:

    Захаренко Артем, 40 город, 29 отбор
    Шляхтун Прохор, 33 город, 29 отбор
    Бриль Камила 36 город, 40 отбор

    Почему мальчиков взяли, а Камилу нет. При этом в 10 классе в кружках всего 1 девочка Колодач Яна. Понимаю, что все решало голосование, но со стороны выглядит как минимум странно, хотелось бы в EGMO видеть девочек из Киева.

     Богдан Рубльов Оприлюднено19:01 - 23.05.2019

     Я пропоную тут обговорити склад збірної України з футболу, пропонуйте, кого ми вважаємо за потрібно туди запросити. На цей процес можна вплинути, а от на голосування, що вже проведене, ні

      Игорь Оприлюднено20:21 - 23.05.2019

      Как всегда отличное чувство юмора. Спасибо за поднятое настроение. С моей стороны это был пример на “По-друге, що таке однаковий результат?”, В данном случае Камила по всем показателя выше Прохора. Да да понятно – голосование, но никто и не предлагает ничего менять, это просто обсуждение. Можно?

      Богдан Рубльов Оприлюднено20:53 - 23.05.2019

      Пропозиції прошу висловлювати, вони ні на щл не вплинуть, але після осіннього відбору на ММО вчителі будуть голосувати знову. Може на це й вплине, щоб вони уважніше додавали числа, або ретельніше дослухалися до кожної поради, або вибирали дівчат в першу голову…

  Ольга Оприлюднено21:10 - 19.05.2019

  Добрий вечір! Як потрібно підтвердити участь у гуртку молодші (junior)?

   Богдан Рубльов Оприлюднено19:42 - 20.05.2019

   Бажано через вчителя

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.