brand

ІІ Всеукраїнська олімпіада для учнів 5–7 класів

ІІ Всеукраїнська олімпіада для учнів 5–7 класів

09 – 12 травня 2019 року
під егідою Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Результати олімпіади

Наводимо остаточні результати проведеної олімпіади.

Дипломи_Всеукр_5_7

Усі задачі були розв’язані, хоча деякі з них лише окремими школярами. Рівень учасників був дуже високим, хоча, як показує досвід вже другої такої олімпіади, діти з регіонів, де проводився жорсткий відбір щодо участі зазвичай краще підготовані до перемог. Тому на закритті я вкотре поширив думку, що бажано в кожному регіоні проводити змагання для школярів 4–6 класів.

Закриття олімпіади

Знову слід відзначити, що благодійників дуже важко знайти на математичні заходи. Після довгих перемовин ІТ компанія Beetroot подарувала 80 блокнотиків та ручок зі своїми логотипами. Усі інші ІТ компанії сподіваються, що про них стане відомо, коли настануть дні кар’єри в університетах. Але поділюся досвідом – це вже запізно, треба щоб потенційні айтішніки дізнавалися про ваше існування вже у шкільному віці. Так само були подарунки від Укрсіббанку, нашого постійного спонсора більшості заходів. Але головним спонсором виступила наша українська діаспора в Каліфорнії. Саме українці в США зібрали кошти, за які придбали смартфони та рюкзаки, якими вдалося нагородити наших переможців. Думаю, що цими призами точно усі були задоволені, але де ж аналогічні благодійники всередині країни?

Зворотній зв’язок

Дуже хотілося б почути ваші пропозиції та побажання щодо проведення цього заходу наступного року. Що варто змінити, що було дуже гарно, поділіться своїми думками, будь ласка, якщо ви не байдужі до таких подій.

СЛАВА УКРАЇНІ!

Юля

  7 коментарів

  Олена Оприлюднено18:04 - 13.05.2019

  Доброго дня!
  Мабуть, більшість ще відпочиває від поїздки до Києва, тому я буду першою з відгуком 🙂 (я є мамою та одночасно частково тренером/сімейним вчителем математики учасника олімпіади).
  На нашу спільну сімейну думку олімпіада була дуже добре організована. По робочих моментах питань не було, все чітко розписано. Задачі складні, цікаві. Чудово дітьми сприймаються задачі, де є якийсь сюжет з юмором (задача про кота – це наш фаворит :))
  Взагалі захід був чудовий для дітей з точки зору набуття досвіду, практики математичної, практики переносити стресові ситуації, можливості побувати в незнайомому оточенні та визначити свій рівень. Тому що, на жаль, дійсно, десь з 4 класу стають необхідними математичні змагання, але не усюди вони проводяться. У нас в районі (Броварський р-н Київської області), на жаль, нічого немає. Я розумію, що немає серед вчителів бажаючих це тягти.
  Ну й звичайно, дуже сумно, що ані державою цей рух не підтримується, ані чомусь фірми/підприємства не дуже виявляють бажання виступати спонсорами.

  Щиро дякуємо організаторам!
  Велика подяка студентам, які ведуть таку роботу! Молодці!

  В мене є тільки одне невеличке зауваження: на дипломі відсутня дата (або хоча б рік проведення олімпіади). На мою думку, варто було б додати.

  Наталія Оприлюднено10:24 - 14.05.2019

  Доброго дня шановні Богдане Владиславовичу та усі організатори цього свята математики!
  Вже кілька років приймаємо участь у заходах, які Ви організовуєте для дітей. Ваша робота справді дуже надихає до постійного самовдосконалення і є прикладом для наслідування. Зростаюча кількість учнів, які бажають прийняти участь у цих заходах, є тому підтвердженням.
  Задачі були сильні і супер-цікаві )
  Кожна дитина отримала масу позитиву (і навіть подарунки завдяки спонсорам) від участі у цій олімпіаді. А головне вони отримали досвід змагань з найкращими учнями.
  Ця олімпіада, як і зазвичай, була організована на дуже високому рівні.
  Прекрасно те, що в проведенні приймають участь студенти, це дає їм можливість проявити свою активність і стати прикладом для учнів небайдужості і професійності. Тому окремі слова вдячності і їм

  Сподіваємося на наступні зустрічі 🙂
  Дякуємо усім !

   Богдан Рубльов Оприлюднено14:13 - 14.05.2019

   Дякую усім за добрі слова та підтримку. Я особисто пишаюся студентським внеском в нашу справу, вони молодці і головне, що самі приїхали з усіх регіонів України.

  Оксана Оприлюднено21:12 - 16.05.2019

  Добрий вечір!
  Дякуємо за розвиток математичного руху, за можливість розвиватися дітям!
  Тільки в мене виникло одне питання – навіщо нагороджувати 75% учасників на Всеукраїнській олімпіаді? Це ж призводить до втрати цінності нагороди. Достатньо було вирішити 3 задачі з 10, щоб отримати грамоту. Невже це досягнення всеукраїнського рівня?
  Пропозиція – зменшити відсоток дипломів, це ж не районний конкурс.

   Богдан Рубльов Оприлюднено17:09 - 17.05.2019

   Я з Вами погоджуюся лише в частині, де не варто нагороджувати 75%. Але для мене важливо, щоб прибули по одній дитині у кожну паралель з кожної області. Тоді разом їх набереться приблизно 24, саме від цієї кількості я й рахував призерів – 2 перших + 4 других + 6 третіх місць. Таким чином, якби учасників стало б більше, про що ми мріємо наступного року, то кількість призерів не збільшиться.

  Наталя Оприлюднено11:25 - 17.01.2020

  Чи планується така олімпіада на 2020 рік? Якщо так, де дізнатись про час та місце проведення регіональних відборів?

   Богдан Рубльов Оприлюднено14:18 - 17.01.2020

   Обов’язково, фінальний етап буде проведено в Києві десь на 1-3 травня. Але регіональні відбори проводять людина місцях

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.