brand

Про Всеукраїнську літню математичну школу при УФМЛ “Математичний олімп”

Про Всеукраїнську літню математичну школу при УФМЛ “Математичний олімп”

V Всеукраїнська літня школа на базі УФМЛ

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка

Математичний олімп

 

15 серпня (четвер) – 28 серпня (середа) 2019 року

Зареєструватися можна тут

Організаційні моменти літньої школи (ЛМШ)

Як завжди усі деталі проведення ВЛШ “Математичний олімп” ви зможете відслідковувати на сайті matholymp.com.ua і відповідно бути в курсі усіх подій. Стосовно нюансів, що виникли вже зараз, то вони є наслідком минулорічної школи. Єдиним зауваженням від учасників, щодо її проведення було те, що було забагато учасників. Якщо лектори ще упоралися, то в їдальні було трохи тіснувато. Тому цього разу вона буде проведена для 240 учнів, тобто у кожній паралелі 5–9 та разом у паралелях 10–11 буде рівно по 2 групи до 20 людей у кожній. Внаслідок більшої кількості бажаючих (а минулого року то були паралелі 6 та 7 класів) перевага буде надаватися тим, хто бере участь в ВЛШ Математичний олімп не вперше (тобто для них вона вже давно є в планах на літо) та призерам олімпіад.

 

Вартість участі в літній школі не зміниться у порівнянні з минулим роком:

учні, що потребують проживання та триразового харчування в УФМЛ, мають сплатити за весь термін ВЛШ 4000 гривень;

усі інші учні будуть снідати та обідати в УФМЛ і мають сплатити за весь термін ВЛШ 2500 гривень.

 

Так само надважливим моментом є допомога батьків та вчителів при проведенні літньої школи. Якщо з певної школи не з Києва будуть подані заявки від 10 та більше дітей, від цієї школи має бути (обов’язково!!!) по 1 вихователю на кожні 10 ухвалених заявок. В разі відсутності таких претендентів на роль вихователів кількість ухвалених заявок від певних навчальних закладів може бути переглянутою. Якщо кількість бажаючих працювати вихователем протягом ЛМШ стане більшою за кількість запланованих груп, то це дасть нам певну свободу вибору.

 

Основні терміни літньої школи

 

07 – 31 травня 2019 року – подання заявки, щодо участі в ЛМШ “Математичний олімп”. Для цього слід заповнити відповідну форму на сайті.

 

1 – 9 червня 2019 року – оргкомітет ЛМШ наведе списки тих, хто допущений до участі в ЛМШ і опублікує їх на сайті.

 

10 – 25 червня 2019 року – ті, хто потрапив до списків щодо участі в ЛМШ, мають переказати 1000 гривень на рахунки благодійного фонду «Афіна». При повній упевненості, що ніщо не завадить участю в ЛМШ, ви можете переказати одразу всю зазначену суму. Нагадую, що в разі відмови від участі, повернення цієї суми з рахунків Благодійного фонду, має певні проблеми.

 

26 – 30 червня 2019 року – оргкомітет літньої школи наведе на сайті остаточні списки учасників літньої школи і буде спокійно готуватися до її проведення.

 

Реквізити фонду «Афіна»

 

Благодійна організація

«Благодійний Фонд «Афіна»

04071, вул. Ярославська, 4б

Рахунок № 26006052622723

ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”

МФО 320649

код ЄДРПОУ 36138219

 

У меті платежу ОБОВЯЗКОВО треба вказати

«БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА МАТЕМАТИЧНИМ ОЛІМПІАДАМ від певного то учасника ЛМШ» (треба вказати прізвище та ім’я).

 

Програма роботи літньої школи

 

У першій день до обіду заплановане відкриття ЛМШ “Математичний олімп” та вступна олімпіада. По обіді буде проведене перше заняття.

 

Усі інші дні – до обіду 3,5 – 4 години занять, після обіду – або заняття (1 – 2 години), або/та виконання домашніх задач, або/та культурна програма.

 

У передостанній день – іспит або заключна олімпіада.

 

В останній день – підсумкове заняття та закриття школи.

 

За кожною групою буде закріплений вихователь, який буде забезпечувати нормальну роботу групи. Тобто слідкувати за своєчасним відповідно до графіка харчуванням учасників, відвідування занять та інших заходів тощо. Ну й найголовніше, щоб діти по завершенні літньої школи, не сказали, що вони пробули 2 тижні в столиці країни і нічого не бачили.

 

Організаційний комітет літньої школи:

 

Анікушин Андрій Валерійович

Рубльов Богдан Владиславович

 

 

Якщо у вас виникли питання чи пропозиції, то звертайтеся до нас з ними, ми їх радо обговоримо. Дуже вірогідно, що ви маєте й своє бачення щодо покращення роботи нашої/вашої літньої школи.

 

 

Слава Україні!

Юля

  5 коментарів

  Елена Оприлюднено09:58 - 10.05.2019

  Добрый день. На осенних каникулах моя дочь приезжала к Вам. Всё очень понравилось. Планируем поездку к Вам в августе. Вопрос 1 : возможны ли скидки для тех, кто приезжает не в первый раз (воспитываю доченьку сама, и 4. 000 грн это практически моя зарплата. Вопрос 2 : в прошлый раз дочь заняла 3 место, а,, грамоты,, или,, Диплома,, досих пор не прислали. Обидно. Что делать?

   Богдан Рубльов Оприлюднено11:43 - 10.05.2019

   Приїжджати та з’ясовувати на місці – це стосується дипломів
   про знижки – ви маєте про це нагадати по завершенні реєстрації

  Oksana Оприлюднено15:46 - 17.05.2019

  Доброго дня,
  Підкажіть будь-ласка чи повинно було прийти підтвердження реєстрації на e-mail?

  Мария Оприлюднено21:43 - 04.06.2019

  Ребёнка нет в списке, регистрировали 9.05.19(есть скрин в телефоне). Белоцерковский Лев, закончил 5 класс. Очень хотим поучаствовать в летней школе в августе. Проверьте пожалуйста, и что можно сделать, что бы ребёнок попал в списке?

   Богдан Рубльов Оприлюднено22:32 - 04.06.2019

   А чому я його бачу в списках?

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.