brand

Підсумки відбору на ІМО та травневі збори команди ІМО

Підсумки відбору на ІМО та травневі збори команди ІМО

Підсумки ІМО

 

Можу лише поділитися своїм поглядом на відібрану команду України на 60-ту ІМО та відбір. Перед останньою апеляцією мене дуже тішив склад майбутньої команди – не просто там були не самі кияни та харків’яни, а їх там було половина. Остаточно – в команді 1 представник Харкова, 3 з Києва (з них 1 з УФМЛ), 1 зі Львова та 1 з Ужгорода. Запасний – представник Львова, який лише по 3-му додатковому показнику програв 6-му учаснику команди. Зауважу, що якби 5-й учасник не добрав на апеляції ще 1 бал, він програвав і 6-му і 7-мук за додатковими показниками… така запекла виявилася боротьба, дуже рівний відбір серед сильних рівних учасників.

Мені особисто дуже сподобався і складений текст, і робота журі. Апеляцій було доволі небагато, більшість були слушними. Результати вже в табличці, а умови завдань відбору – цього і попереднього, що був восени – будуть надруковані у нашій друкованій літературі.

 

Травневі збори команди ІМО

 

З 13 по 20 травня 2019 року у приміщенні Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудуться збори відібраної команди ММО (6) та додатково запрошених учасників (3). Збори проводитиме Олександр Голованов. Зазначу, що ці збори є останніми цього навчального року із запрошеними лекторами. В червні з командою будуть працювати наші колишні міжнародники. До травневих зборів запрошуються такі учасники.

 

Учасники ІМО

 

Юдін Федір (10 клас, Київ)

Фединяк Володимир (11 клас, Львів)

Коваль Вадим (11 клас, Київ)

Голембовський Олесь (11 клас, Ужгород)

Войтович Олександр (11 клас, Харків)

Хасін Марко (10 клас, Київ)

 

Група резерву

 

Романус Ярослав (10 клас, Львів)

Наумець Захар (9 клас, Київ)

Золотарьов Кліментій (9 клас, Харків)

 

Оплата за збори для додатково запрошених киян складатиме 500 гривень, для не киян 1500 гривень за весь термін. Члени команди України на цьогорічній ІМО – безкоштовно.

 

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

Юля

  2 коментарі

  Іванна Оприлюднено08:28 - 10.05.2019

  Дуже велике дякую організаторам!

  Вболіваємо за НАШУ КОМАНДУ!

  Олександр Оприлюднено21:47 - 14.05.2019

  А резерв у нас дуже крутий – 2 дев’ятикласника та десятикласник.
  Великий потенціал на майбутнє

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.