brand

Пам’яті Віталія Полонського

Пам’яті Віталія Полонського

polonskyj Пам'яті Віталія Полонського

Всі, хто знав Віталія Полонського, досі не можуть оговтатися від несподіваної та надважкої втрати… Сумно-сумно і порожньо на душі. Нехай земля йому буде пухом. На його честь хочеться зробити щось добре … щось таке, щоб безумовно схвалив сам Віталій Борисович.

Ми переконані, що Віталій підтримав би ідею створення математичного гуртка для найталановитіших школярів міста Києва. Давно існує ідея створити гурток для тих, хто має шанси потратити до збірної команди України на Міжнародну олімпіаду. Ми вирішили взяти на себе зобов’язання створити такий елітарний гурток імені Віталія Полонського:

 • до гуртка запрошуються учні м. Києва та УФМЛ КУ, що
  • вибороли дипломи першого або другого ступеня на Всеукраїнській олімпіаді останнього року
  • є учасниками відборів на IMO останнього року
 • склад гуртка доповнюється до 12 учнів за результатами осінніх відборів на ММО
 • заняття гуртка проходитимуть 2 рази на тиждень (орієнтовно 48 занять на рік)
 • гурток безкоштовний

Для роботи гуртка ми плануємо залучити найкращих фахівців. Така робота вимагає високої кваліфікації викладачів, а отже, і високої винагороди за працю. Авторський колектив, до якого входив Віталій Борисович, виділяє 80 000 грн на оплату роботи викладачів. Для першого етапу цієї суми має цілком вистачити, але ми прагнемо зробити цей проект довгостроковим.

Ми звертаємося до учнів, друзів і знайомих Віталія Полонського з проханням долучитися до збору коштів для роботи цього гуртка, до усіх тих, для кого Учитель Віталій Полонський зробив багато доброго, усіх тих, в житті кого він залишив вагомий слід. Просимо поширити цю інформацію.

 

Наші контакти:

+38-(050)-5613964 (Viber, Telegram, WhatsApp)

rublyovbv@gmail.com, mikeyakir@gmail.com, nomirovskii@univ.kiev.ua

 

З повагою,

 

А.Г. Мерзляк

Д.А. Номіровський

Б.В. Рубльов

М.С. Якір

Юля

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.