brand

Про перший рік літньої математичної школи для киян “Ліко-Симплекс”

Про перший рік літньої математичної школи для киян “Ліко-Симплекс”

Школа математики “Симплекс” завершила пілотний семестр викладання математики для усіх учнів 5–11 класів. Напередодні нового навчального року ми вирішили за ініціативи школи “Ліко” провести літню математичну школу на базі цієї школи.

І літня школа на базі “Ліко-школи”
за підтримки школи математики “Симплекс”
“Ліко-Симплекс”

03 червня (понеділок) – 14 червня (п’ятниця) 2019 року

Організаційні моменти літньої математичної школи (ЛМШ)

Школа буде працювати 10 робочих днів з вихідними в суботу та неділю. Для учнів 5–11 класів порядок денний буде таким.

9:00–10:00 Сніданок
10:00–13:00 заняття математикою
13:00–14:00 активне дозвілля
14:00–15:00 обід
15:00–18:00 креативні математичні, спортивні та ніші розваги (математичний занзібар, турнір з шахів, математичний теніс, квест, тощо)

Лекторами будуть студенти КНУ ім. Тараса Шевченка, що викладали в Всеукраїнській літній математичній школі “Математичний олімп” та школі математики “Симплекс”.

Учні 1–4 класів матимуть математичну літню школу разом з англійською літньою школою. Разом з студентами з дітьми цієї вікової групи працюватимуть досвідчені вчителі молодших класів. В програмі передбачені два блоки активних занять математикою, різні активності та розваги і, безумовно, заняття з англійської.

Усі деталі проведення ЛШ “Ліко-Симплекс” ви зможете відслідковувати на сайті matholymp.com.ua і відповідно бути в курсі усіх подій.

Учні літньої школи “Ліко-Симплекс”

Наша літня школа має зацікавити усіх тих київських школярів, кому зручніше провести додаткові заняття математикою саме в червні, а не в інші терміни. Крім того, минулого року ВЛШ “Математичний олімп” на базі УФМЛ була дуже переповненою. Оскільки з року в рік бажаючих все більше і більше, то цього року будуть відмови, щодо участі в ВЛШ “Математичний олімп”, особливо це стосується київських школярів. Тому для киян варто скористатися нагодою, та прийняти участь саме в червні, якщо то не суперечить сімейним планам на літо. Деталі участі в ЛШ “Ліко-Симплекс”, реєстрація, тощо ви зможете знайти за таким посиланням: реєстрація триває!

Якщо в вас є питання, що стосуються умов проведення, цінової політики, порядку денного, тощо, то звертайтеся до організаторів ЛШ “Ліко-Симплекс”, ми є гнучкими і завжди знайдемо порозуміння з вами по усіх питаннях.

Слава Україні!

Юля

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.