brand

Про Всеукраїнську літню математичну школу при УФМЛ “Математичний олімп” та інші літні школи

Про Всеукраїнську літню математичну школу при УФМЛ “Математичний олімп” та інші літні школи

Цього року як завжди відбудеться V Всеукраїнська літня школа “Математичний олімп” на базі УФМЛ. Про умови її проведення ми повідомимо трішечки згодом, коли остаточно дізнаємося про усі деталі та умови її проведення. Тоді ж розпочнеться реєстрація. Але оголошення варто дати вже зараз, що вона відбудеться, оскільки зараз вже проголошене проведення низки літніх шкіл, щоб шанувальники нашого “Математичного олімпу” не хвилювалися.

 

V Всеукраїнська літня школа на базі УФМЛ
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка
Математичний олімп

15 серпня (четвер) – 28 серпня (середа) 2019 року

Організаційні моменти літньої школи (ЛМШ)

Як завжди усі деталі проведення ВЛШ “Математичний олімп” ви зможете відслідковувати на сайті matholymp.com.ua і відповідно бути в курсі усіх подій. Стосовно нюансів, що виникли вже зараз, то вони є наслідком минулорічної школи. Єдиним зауваженням від учасників, щодо її проведення було те, що було забагато учасників. Якщо лектори ще упоралися, то в їдальні було трохи тіснувато. Тому цього разу вона буде проведена для 240 учнів, тобто у кожній паралелі 5–9 та разом у паралелях 10–11 буде рівно по 2 групи до 20 людей у кожній. Внаслідок більшої кількості бажаючих (а минулого року то були паралелі 6 та 7 класів) перевага буде надаватися тим, хто бере участь в ВЛШ Математичний олімп не вперше (тобто для них вона вже давно є в планах на літо) та призерам олімпіад.

 

Про інші літньої школи

Про це мені захотілося написати, оскільки зараз кількість таких шкіл невпинно зростає. Це є великий плюс за будь-яких умов. Дуже хотілося б пояснити такий нюанс. Достатні знання з математики ви зможете отримати майже у кожній зних, якщо вона організована фахівцями належного рівня. Але є ВЛШ, де головним є навчити учнів, а є – де заробити. Визначається це доволі просто. По-перше, то є вартість ВЛШ, у популярних вже мають бути спонсори і вартість не має бути безмежною. По-друге, треба дивитися не здобутки лекторів (наприклад, вони призери Міжнародних чи інших олімпіад високого рівня), а бажання та вміння поділитися цими знаннями.

Ось нещодавно відбулася освітня подія, якої в Україні ще не було і невідомо коли ще буде – VIII Європейська олімпіада серед дівчат. Саме її проведення мало стати перевіркою того, хто цінить свою країну Україну, а хто любить лише себе. До нас на допомогу прилетіли наші олімпіадники з США, Канади, Австралії та багатьох інших країн. Київські олімпіадники були представлені дуже масово, так само ми дуже вдячні представникам Харкова – Смірнову Денису, Шевченко Олі та Гарбузовій Аліні, які самовіддано працювали пліч-о-пліч не за гроші, а за престиж України. Так само як київські студенти, які здебільшого стануть викладачами ВЛШ “Математичний олімп”, самовіддано працювали на волонтерських засадах. Зазначу, що жодний з них не ставив особистих умов – зробіть мене лідером на ЕGMO чи на міжнарі, включіть мене в журі Всеукраїнської чи Міжнародної олімпіади, тощо, інакше, ми допомагати Україні при проведенні ЕGMO не будемо, як зробили інші. Тому дивіться уважно на викладачів ВЛШ та обирайте найкращий варіант для вас чи ваших дітей, учнів, тощо.

Одразу зазначу, що ВЛШ “Контора Пі” як завжди запланована на надзвичайно високому рівні, ну й повністю безкоштовна для учасників, що вже багато про неї каже. Звичайно як завжди вражає там нематематична частина програми.

 

Основні терміни ВЛШ Математичний олімп

5 – 31 травня 2019 року – подання заявки, щодо участі в ЛМШ “Математичний олімп”. Для цього слід заповнити відповідну форму на сайті.

1 – 9 червня 2019 року – оргкомітет ЛМШ наведе списки тих, хто допущений до участі в ЛМШ і опублікує їх на сайті.

10 – 25 червня 2019 року – ті, хто потрапив до списків щодо участі в ЛМШ, мають переказати частину суми своєї участі в літній школі на рахунки благодійного фонду «Афіна». Для усіх – киян та не киян ця сума складає 1000 гривень. При повній упевненості, що ніщо не завадить участю в ЛМШ, ви можете переказати одразу всю заплановану суму. Нагадую, що в разі відмови від участі повернення цієї суми з рахунків Благодійного фонду, має певні проблеми.

26 – 30 червня 2019 року – оргкомітет літньої школи наведе на сайті остаточні списки учасників літньої школи і буде спокійно готуватися до її проведення.

 

Організаційний комітет літньої школи:

Анікушин Андрій Валерійович

Рубльов Богдан Владиславович

 

Якщо у вас виникли питання чи пропозиції, то звертайтеся до нас з ними, ми їх радо обговоримо. Дуже вірогідно, що ви маєте й своє бачення щодо покращення роботи нашої/вашої літньої школи.

 

Слава Україні!

Zarina

  6 коментарів

  Найда Яна Оприлюднено21:29 - 27.04.2019

  Подскажите пожалуйста принять участие в летнем лагере могут и дети которые перешли в этом году в 5 класс или те, кто его закончил?

   Богдан Рубльов Оприлюднено22:53 - 27.04.2019

   Літня школа “Математичний олімп” вказує класи наступного навчального року, тобто 5-й класи стосуються саме тих, хто буде навчатися наступного навчалнього року у 5 класі. Інакше дивним виглядає паралель 10-11 класів

  Найда Яна Оприлюднено11:36 - 06.05.2019

  Подскажите пожалуйста где регистрироваться в летнюю школу “Математичний олімп“? У вас в описании написано с 5 мая регистрация.

   Богдан Рубльов Оприлюднено19:48 - 06.05.2019

   Трошечки згодом, вибачте

  Боровкова Наталія Оприлюднено20:32 - 08.05.2019

  Вибачте, а в яких числах очікувати реєстрацію на ЛМШ?Хвилюємося, щоб вчасно зареєструватися. Як дізнатися, що реєстрація почалася? В якому розділі на матолімп про це буде сповіщатися?Можливо, для тих, хто реєструвався неодноразово, це й не запитання зовсім, але для новачків це важливо. Дякую за розуміння.

   Богдан Рубльов Оприлюднено20:44 - 08.05.2019

   Буде протягом 2 діб

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.