brand

Всеукраїнська олімпіада для учнів 5–7 класів

Всеукраїнська олімпіада для учнів 5–7 класів

Учасники олімпіади

В наведеному нижче файлі написані учасників від областей, чиї заявки прийняті.
Заявки_на_участь_на_25_квітня_олімпіада

На зараз від 6 областей заявки ми не отримали. Тому на позиції від цих областей батьками, вчителями, керівниками гуртків можуть бути не пізніше 23:55 30 квітня 2019 року подавати заявки особисто. Безумовно, що в заявках мають фігурувати дорослі, які відповідатимуть за дітей протягом їхнього перебування в Києві. Так само можна заявляти окремих учасників на вільні позиції від областей, але не можна, щоб то була заявка від учасника, чия область вже представлена в певному класі. Зазначу, що ми досі чекаємо на керівників від деяких областей, де поки що заявлені самі учасники.

Усі учасники, які подадуть заявки додатково в зазначений термін до 30 квітня, будуть поселені в УФМЛ, оскільки гуртожиток ІПО повністю заповнений наведеною заявкою.

Прибуття, поселення, харчування, вартість…

Ви маєте прибути на поселення протягом 9 травня 2019 року, бажано вказати час прибуття, щоб ми знали скільки треба замовляти сніданків, обідів та вечерь. Нагадаю, що усі учасники олімпіади харчуватимуться в їдальні ІПО.

З зазначеного списку учасників усі будуть поселені в ІПО, бо керівництво Київського національного університету імені Тараса Шевченка та зокрема Інституту післядипломної освіти знайшло можливість збільшити можливу кількість місць для учасників нашої олімпіади. Так само є певні знижки стосовно проживання.

Вартість участі в заході для усіх дітей – учасників олімпіади – складатиме 1300 гривень (проживання + харчування).
Така саме вартість 1300 гривень для 1 керівника від області.
Якщо від області приїжджає більше 1 керівника, то вартість харчування + проживання кожного наступного складатиме 2000 гривень.

Оплату можна здійснити або готівкою при прибутті, або перерахувати на рахунки БФ “Афіна” за такими реквізитами:
Благодійна організація
«Благодійний Фонд «Афіна»
04071, вул. Ярославська, 4б
Рахунок № 26006052622723
ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”
МФО 320649
код ЄДРПОУ 36138219

в меті платежу слід вказати – “Благодійна допомога на проведення ІІ Всеукраїнської олімпіади 5–7 класів” та вказати від кого (область або прізвища)

Зміни у порядку денному

В нас відбулися певні зміни на 9 травня. Відкриття буде проведене не в ІПО, а в аудиторії 01 факультету комп’ютерних наук та кібернетики (там, де діти писатимуть тури олімпіади) з 15:30 до 16:30.

СЛАВА УКРАЇНІ!

Богдан Рубльов

  3 коментарі

  Олена Оприлюднено20:16 - 26.04.2019

  Здрастуйте,
  якщо від деяких областей так і не буде бажаючих, чи є можливість прийняти участь в олімпіаді учню з іншої області, від якої команда вже є? Дитина на областному відборі зайняла 1 місце, але поступилася на 1 бал переможцю відбору, тож, на жаль, не потрапила у команду
  Дякую

  Андрій Оприлюднено20:39 - 27.04.2019

  Надіслав додаткову інформацію на електронну пошту ще 25/04, але на жаль не отримав відповіді. Так само не бачу змін у файлі заявок.
  Отже питання:
  * на скільки оперативно змінюється інформація у даному файлі?
  * в який часовий проміжок очікувати відповідь на електронну пошту?

   Богдан Рубльов Оприлюднено21:12 - 27.04.2019

   раз на тиждень

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.