brand

Всеукраїнська олімпіада для учнів 5–7 класів

Всеукраїнська олімпіада для учнів 5–7 класів

Про заявки від регіонів та розміщення учасників

Думаю, що десь в четвер 25 квітня ми оприлюднимо усі отримані заявки від регіонів. Після цього буде змога заповнити вільні місця вже окремими учасниками, якщо освітні установи регіону не воліють чи не можуть запропонувати відібраних учасників від свого регіону. До того ми ще чекаємо офіційних заявок від обласних методистів з математики або від обласних членів журі IV етапу Всеукраїнської олімпіади.

Тепер про питання вже наданих заявок. Абсолютно неприпустима ситуація з заявкою від Сумської області. В ній по одній дитині від 6 та 7 класу і двоє учнів з 5 класу. Методист сказав, що не має можливості обрати одного з двох, тому ближче до четверга ми це зробимо самі шляхом жеребкування. Після цього я прошу не приїжджати того п’ятикласника, який програє жеребкування. Не ставте ні себе, ні тим паче нас, в незручну ситуацію.

Майже усі бажають оселитися в ІПО. Тому тут ми запровадимо такий підхід. Усі області, в яких буде фігурувати рівно 3 дитини (зрозуміло, що по одному учню з кожного класу) та 1 керівник, будуть усі поселені в ІПО. Усі інші варіанти заявок будуть розподілені більш-менш випадковим чином між ІПО та УФМЛ. Приблизна вартість перебування і ІПО на весь термін – 2000 гривень (але тут ще можливі знижки), в УФМЛ – 1300 гривень. Нагадаю, що ця сума вміщує триразове харчування в ІПО.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!

Zarina

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.