Математичні олімпіади в Києві

Відбір команди України на ІМО–2019

Журі IV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики рекомендувало 15 учасників для відбору на ІМО (Міжнародну математичну олімпіаду) 2019 року. В наказі фігурують 14 учасників.

За 4 тури відбору, що проходитимуть у форматі ІМО – по 3 задачі на 4,5 години у кожному турі – будуть відібрані 6 кращих, які представлятимуть нашу країну в липні цього року в місті Бат (Великобританія).

Проведення відбору заплановано з 03 по 09 травня 2019 року на базі Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Порядок денний відбору

3 травня
10.00 – 14.00 заїзд та поселення учасників (7) та членів журі (3) не киян;
14.30 – обід для не киян (10);
15.30 – нарада журі з учасниками відбору;
19.00 – вечеря (10).

4 травня
9.00 – сніданок (10);
10.00 – 14.30 – написання 1 туру;
14.30 – обід (10);
19.00 – вечеря (10).

5 травня
9.00 – сніданок (10);
10.00 – 14.30 – написання 2 туру;
14.30 – обід (10);
19.00 – вечеря (10).

6 травня
9.00 – сніданок (10);
10.00 – 12.00 апеляція 1 – 2 туру;
14.30 – обід (10);
19.00 – вечеря (10).

7 травня
9.00 – сніданок (10);
10.00 – 14.30 – написання 3 туру;
14.30 – обід (10);
19.00 – вечеря (10).

8 травня
9.00 – сніданок (10);
10.00 – 14.30 – написання 4 туру;
14.30 – обід (10);
19.00 – вечеря (10).

9 травня
9.00 – сніданок (10);
10.00 – 12.00 – апеляція 3 – 4 турів;
12.00 – підведення підсумків відбору, нарада з членами команди України на ІМО;
14.30 – обід (10);
15.30 – роз’їзд учасників відбору та журі;

Учасники відбору з наказу МОН

Войтович Олександр Васильович учень 11 класу КЗ «ХФМЛ № 27»
Голембовський Олесь Ігорович учень 11 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради
Золотарьов Климентій Дмитрович учень 9 класу КЗ «ХФМЛ № 27»
Коваль Вадим Олегович учень 11 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Ковригін Андрій Ігорович учень 9 класу ліцею № 208 м. Києва
Луценко Костянтин Олександрович учень 11 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Масалітін Олексій Юрійович учень 10 класу КЗ «ХФМЛ № 27»
Наумець Захар Ігорович учень 9 класу Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Печерського району м. Києва
Нечипорук Карина Ігорівна учениця 11 класу ліцею № 208 м. Києва
Романус Ярослав Ігорович учень 10 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Слободянюк Денис Олександрович учень 11 класу КЗ «ХФМЛ № 27»
Фединяк Володимир Романович учень 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Хасін Марко Ігорович учень 10 класу Русанівського ліцею м. Києва
Юдін Федір Михайлович учень 10 класу ліцею № 208 Дніпровського району м. Києва

Журі відбору з наказу МОН

Рубльов Богдан Владиславович професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук (науковий керівник)
Анікушин Андрій Валерійович доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук
Атамась Володимир Васильович доцент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, кандидат фізико-математичних наук
Гарбузова Аліна Вікторівна студентка 2 курсу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна
Дашков Олександр Олександрович студент 2 курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Карлова Олена Олексіївна доцент Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктор фізико-математичних наук
Ківва Ярослав Сергійович студент 3 курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Кондратенко Олег Олегович студент 1 курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Крюкова Галина Віталіївна доцент Національного університету «Києво-Могилянська академія», кандидат фізико-математичних наук
Кучеренко Анастасія Олегівна студент 4 курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Лішунов Віталій Григорович приватний підприємець
Ніколаєв Арсеній Дмитрович студент 1 курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Номіровський Дмитро Анатолійович професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук
Пушкін Денис Євгенович студент 3 курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Скибицький Нікіта Максимович студент 3 курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Смирнов Денис Олегович студент 4 курсу Харківського національного університету мені В. Н. Каразіна
Щеглов Микита Владиславович магістр 2 курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!