brand

Відбір команди України на ІМО–2019

Відбір команди України на ІМО–2019

Журі IV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики рекомендувало 15 учасників для відбору на ІМО (Міжнародну математичну олімпіаду) 2019 року. В наказі фігурують 14 учасників.

За 4 тури відбору, що проходитимуть у форматі ІМО – по 3 задачі на 4,5 години у кожному турі – будуть відібрані 6 кращих, які представлятимуть нашу країну в липні цього року в місті Бат (Великобританія).

Проведення відбору заплановано з 03 по 09 травня 2019 року на базі Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Порядок денний відбору

3 травня
10.00 – 14.00 заїзд та поселення учасників (7) та членів журі (3) не киян;
14.30 – обід для не киян (10);
15.30 – нарада журі з учасниками відбору;
19.00 – вечеря (10).

4 травня
9.00 – сніданок (10);
10.00 – 14.30 – написання 1 туру;
14.30 – обід (10);
19.00 – вечеря (10).

5 травня
9.00 – сніданок (10);
10.00 – 14.30 – написання 2 туру;
14.30 – обід (10);
19.00 – вечеря (10).

6 травня
9.00 – сніданок (10);
10.00 – 12.00 апеляція 1 – 2 туру;
14.30 – обід (10);
19.00 – вечеря (10).

7 травня
9.00 – сніданок (10);
10.00 – 14.30 – написання 3 туру;
14.30 – обід (10);
19.00 – вечеря (10).

8 травня
9.00 – сніданок (10);
10.00 – 14.30 – написання 4 туру;
14.30 – обід (10);
19.00 – вечеря (10).

9 травня
9.00 – сніданок (10);
10.00 – 12.00 – апеляція 3 – 4 турів;
12.00 – підведення підсумків відбору, нарада з членами команди України на ІМО;
14.30 – обід (10);
15.30 – роз’їзд учасників відбору та журі;

Учасники відбору з наказу МОН

Войтович Олександр Васильовичучень 11 класу КЗ «ХФМЛ № 27»
Голембовський Олесь Ігоровичучень 11 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради
Золотарьов Климентій Дмитровичучень 9 класу КЗ «ХФМЛ № 27»
Коваль Вадим Олеговичучень 11 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Ковригін Андрій Ігоровичучень 9 класу ліцею № 208 м. Києва
Луценко Костянтин Олександровичучень 11 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Масалітін Олексій Юрійовичучень 10 класу КЗ «ХФМЛ № 27»
Наумець Захар Ігоровичучень 9 класу Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Печерського району м. Києва
Нечипорук Карина Ігорівнаучениця 11 класу ліцею № 208 м. Києва
Романус Ярослав Ігоровичучень 10 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Слободянюк Денис Олександровичучень 11 класу КЗ «ХФМЛ № 27»
Фединяк Володимир Романовичучень 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Хасін Марко Ігоровичучень 10 класу Русанівського ліцею м. Києва
Юдін Федір Михайловичучень 10 класу ліцею № 208 Дніпровського району м. Києва

Журі відбору з наказу МОН

Рубльов Богдан Владиславовичпрофесор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук (науковий керівник)
Анікушин Андрій Валерійовичдоцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук
Атамась Володимир Васильовичдоцент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, кандидат фізико-математичних наук
Гарбузова Аліна Вікторівнастудентка 2 курсу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна
Дашков Олександр Олександровичстудент 2 курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Карлова Олена Олексіївнадоцент Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктор фізико-математичних наук
Ківва Ярослав Сергійовичстудент 3 курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Кондратенко Олег Олеговичстудент 1 курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Крюкова Галина Віталіївнадоцент Національного університету «Києво-Могилянська академія», кандидат фізико-математичних наук
Кучеренко Анастасія Олегівнастудент 4 курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Лішунов Віталій Григоровичприватний підприємець
Ніколаєв Арсеній Дмитровичстудент 1 курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Номіровський Дмитро Анатолійовичпрофесор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук
Пушкін Денис Євгеновичстудент 3 курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Скибицький Нікіта Максимовичстудент 3 курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Смирнов Денис Олеговичстудент 4 курсу Харківського національного університету мені В. Н. Каразіна
Щеглов Микита Владиславовичмагістр 2 курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Alisa

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

    Перейти до панелі інструментів