brand

Всеукраїнська олімпіада для учнів 5–7 класів

Всеукраїнська олімпіада для учнів 5–7 класів

Про поселення учасників олімпіади та їхніх керівників

В нас склалася складна ситуація з поселенням. Гуртожиток № 19, який минулого року прийняв усіх тих, кому не вистачило місця в ІПО, вже не є таким, як був минулого року. Він зараз повністю заселений аспірантами. Тому альтернативне заселення учасників олімпіади в нас буде в УФМЛ. Підкреслю, що лише заселення. Харчування буде як і минулого року в ІПО. Тури писатимемо на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики.

Тому я зараз прошу усіх зареєстрованих учасників визначитися з місцем проживання. Зараз я вкажу лише приблизні вартості проживання, оскільки можливе певне уточнення. За ніч в ІПО треба буде сплатити 300 гривень, за ніч в УФМЛ – 100 гривень. В ІПО нам пообіцяли трохи більше 50 місць, тобто майже половину ми маємо заселити в УФМЛ. Спочатку прошу просто сказати, де б ви хотіли проживати протягом олімпіади. А далі будемо вирішувати остаточне розміщення. Якщо в одному з двох місць буде більше бажаючих, то ми проведемо просто жеребкування по областях, хто куди буде заселений. Іншого виходу я не бачу. Тому в понеділок 22 квітня з урахуванням ваших заявок та побажань, наведу попередній розподіл по гуртожитках.

Стосовно кількості керівників в кожній команді. Ми будемо намагатися добитися певних знижок для учасників, усі інші керівники (якщо їх більше 1 від області) будуть проживати за собівартістю. Також не забудьте нагадати усіх тих хто не потребує поселення взагалі, хто планує жити в Києві у родичів, знайомих, тощо.

Області, які вже доправили заявки

Наведу список тих областей, що доправили свої заявки:

Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Чернігівська та місто Київ.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!

 

Ольга

  3 коментарі

  Проточенко Виктория Оприлюднено08:31 - 20.04.2019

  Добрый день!
  Команда из Херсона 5 кл. и 7 кл. поселение в ІПО 3 человека (Валько Владимир – 2006 г. (7 кл.), Проточенко Александр -2007 г. (5 кл.), Проточенко Виктория Витальевна – сопровождающий).
  тел. 0505815608
  Спасибо! Удачи!

   Богдан Рубльов Оприлюднено18:30 - 20.04.2019

   Це краще написати в пошту

  Виталия Оприлюднено13:06 - 20.04.2019

  Сумы Наумов Артур и сопровождающий 2 места ИПО.Подскажите стоимость питания в сутки

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.