brand

Виступ команди України на Білоруській Республіканській олімпіаді з математики

Виступ команди України на Білоруській Республіканській олімпіаді з математики

З 25го по 29те березня команда учнів України вже втретє взяла участь у Білоруській Республіканській олімпіаді з математики.  Учасники нашої команди змагались в паралелях 9тих та 10тих класів на рівні з найкращими учнями семи областей Білорусі.

Керівниками та супроводжуючими команди були Зоріна Ірина, викладач Херсонської державної морської академії, Кучеренко Анастасія та Кодирова Заріна, студентки Київського національного університету ім. Т. Шевченка.00 Виступ команди України на Білоруській Республіканській олімпіаді з математики

Учасники нашої команди показали чудові результати!
В десятому класі наші учні вибороли два перших місця, одне друге і похвальну грамоту, що дається тим, хто опинився за крок до призового місця. Адже на відміну від всеукраїнських змагань нагороджується не половина учасників, а 45%. Перші місця посіли львів’янин Солоджук Гліб і киянин Руденко Дмитро. Друге місце виборов Лазуренко Ілля з Харкову та похвальним листом був нагороджений Носков Михайло з Краматорську.

Дев’ятикласник Шевченко Іван з Києва посів перше місце, а його колега з Харкова Уразовський Артем отримав диплом другого ступеня!

За чудові результати наші учні отримали в подарунок сувенірні призи від організаторів та збірники задач білоруських олімпіад від головного члена журі Вороновича Ігора Івановича. Варто зауважити, що це дійсно цінний подарунок, адже умови білоруських змагань майже неможливо знайти в інтернеті.

01 Виступ команди України на Білоруській Республіканській олімпіаді з математики

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щоб і інші мали нагоду ознайомитись з умовами олімпіади наводимо завдання та розв’язки олімпіади за обидва дні:

(дипломи та завдання буде додано згодом)

Окрім напруженого розв’язання і обговорення задач команда не втрачала можливість поспілкуватись з іншими учасниками та загалом ближче познайомитись з Білоруссю.
Цього року змагання проводилось в місті Барановичі Брестської області.
Першого дня нас зустріли з церемонією відкриття в Палаці дитячої творчості.

02 Виступ команди України на Білоруській Республіканській олімпіаді з математики

Наступного дня, нас ознайомили з місцевою бавовняною фабрикою. Учасники мали можливість прослідкувати процес вироблення тканин від початкової стадії і аж до кінцевого продукту. А також переконатись наскільки важливо ретельно вчити математику, не зважаючи на всі труднощі.

05 Виступ команди України на Білоруській Республіканській олімпіаді з математики

Після другого туру частиною культурної програми була вистава на твір Чехова «Ах, Любовь-любовь». Акторами були талановиті учні вище згадуваного Палацу дитячої творчості.

03 Виступ команди України на Білоруській Республіканській олімпіаді з математики

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В день перегляду робіт для учнів також була організована прогулянка містом, а після закриття олімпіади нам вдалось навіть відвідати столицю Білорусі – Мінськ. Нам би хотілось щиро подякувати Ірині Бурак за цікаву екскурсію не лише по традиційним місцям столиці, таким як Мистецька галерея та площа Леніна, а й цікавим прихованим куточками як ось вулиця муралів на Жовтневій.

Ми дуже хочемо подякувати організаторам та журі, особливо Михайлові Карпуку, за гостинність та якісну організацію олімпіади! А також вдячні компанії ЛУН за чудові подарунки!

04 Виступ команди України на Білоруській Республіканській олімпіаді з математики

Zarina

  1 коментар

  Наталя Оприлюднено22:11 - 02.04.2019

  розумнички !
  пишаємось вами !

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.