brand

Підсумки першого дня весни…

Підсумки першого дня весни…

мова навіть не про погоду…

Про нагородження переможців олімпіади
КНУ ім. Тараса Шевченка для 4–6 класів

Відбулося нагородження переможців VІІ олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка для учнів 4-6 класів. На жаль прибули далеко не усі переможці, але ми раді були привітати усіх присутніх. Сподіваюся, що ці дипломи стимулюватимуть дітей до нових звершень і саме в математиці. Незабаром очікуйте світлини.

Додатковий тур для учнів 5 класу

Додатковий тур відбувся. Двоє учасників – Андрій Басов та Анастасія Шенклянова бездоганно упоралися з зав данями і набрали 28 балів з 28. Тому для визначення переможця було застосоване жеребкування, переможцем якого стала Анастасія. Таким чином саме вона отримає місце в офіційному конкурсі на ІІ Всеукраїнській олімпіаді 5–7 класів від міста Києва, інші троє – поза конкурсом.

Додатковий тур відбору на IV етап Всеукраїнської олімпіади

Додатковий тур відбувся. Горох набрала 19 балів, а Петрусенко та Білик – по 21 балу. І тт. було проведене жеребкування, переможцем якого стала Олеся Білик, яка стає останнім учасником команди Києва. Запасною стала Петрусенко Влада.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

Zarina

  9 коментарів

  Аліна Оприлюднено12:37 - 03.03.2019

  Доброго, весняного))
  А де можна було побачити оголошення, коли буде нагородження??
  Ось чесно: майже кожного дня відвідуємо сайт, в рубриці “для 4-6 класів” – нічого і сьогодні не знайшли))
  То q дійсно, шкода…
  Як тепер можна забрати свій диплом??

   Богдан Рубльов Оприлюднено13:49 - 03.03.2019

   І про нагородження, і про все інше тут є.

  Сергій Оприлюднено16:14 - 03.03.2019

  Жеребкування для вибору переможця ніде в спорті вже не використовують, бо є елемент несправедливості. У футболі це післяматчеві пенальті, у шахах – армагеддон, у бігу – фотофініш. Можна і тут також поступити. Наприклад так, як вибирають першу команду для відповіді на боях імені Рубльової: дається нескладна задача на 1 хвилину, якщо перший, хто визивається відповідати, робить це правильно, він переможець, інакше – інший.

   Богдан Рубльов Оприлюднено16:39 - 03.03.2019

   Ось тут як приклад:

   http://terrikon.com/posts/304490

   жеребкування там є, але перед тим є показник fair play. Можна наступного разу спробувати – протягом місяця, хто з учасників мав менше зауважень на уроках, більше разів піднімав руку, щоб вийти до дошки, менше запізнювався…

    Сергій Оприлюднено17:02 - 03.03.2019

    Поведінка тут ні до чого. І наведений Вами приклад теж невдалий. Цей жереб використовують, якщо дві або більше команд, які набрали однакову кількість очок, знаходяться у даний момент у різних містах і тому не можуть зустрітися в очному поєдинку. А тут є два кандидати, обоє стоять у дошки, чому б замість монетки для визначення переможця у математичній олімпіаді не задати їм математичне запитання?

     Игорь Оприлюднено17:24 - 03.03.2019

     Зато Ваш пример с армагедоном очень хороший. По-моему в шахматах никто не считает армагедон “честным”. Армагедон это совсем другая игра. Почему тогда не в настольный тенис? Какие правила не придумай всеравно найдутся те кто решат что это не честно. Наример быстро отвечать на вопросы, чтобы определить кто будет лучше решать задачи за 4 часа как по мне не совсем честно. Девченки не смогли определить за 7 туров кто из них сильней (это приблизительно сутки времени), а вы предлагаете все решить одним вопросам. По крайней мере жребий трудно обвинить в предвзятости.

     Богдан Рубльов Оприлюднено19:01 - 03.03.2019

     Ви читали, де про це йдеться? На чемпіонаті світу з футболу, де ці команди, або взагалі зіграли останню гру між собою, або поруч і зібрати їх задля “додатковго змагання” нічого не вартує і справа пари годин.
     Головне в цьому питанні – правила. В нас це робиться ЗАВЖДИ! Є пропозиції – слушні та змістовні, знайдіть членів журі, які піднімуть ці питання на нашій нараді журі, яке буде уповноважене проголосувати ці зміни. Тоді, якщо пропишемо хоч пенальті пробити, хоч список запитань наведемо, які можна за таких уомв задавати. Аби ці правила були відомі ДО змагання

  А Оприлюднено21:57 - 03.03.2019

  Не знаходимо!
  В кого і коли забрати диплом? Дякую)

   Богдан Рубльов Оприлюднено22:04 - 03.03.2019

   В мене на кубику в зручний час

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.