brand

Розподіл дипломів та розв’язання задач олімпіади для 4-6 класів

Zarina

  8 коментарів

  Лілія Оприлюднено21:18 - 10.02.2019

  Доброго вечора! Будь-ласка, перевірте знову підсумок за 1-й відбірковий тур Ніколаєва і Бабій. Замість нулів повинно бути 1 та 7.
  Дякую.

  Юлия Оприлюднено07:40 - 11.02.2019

  Здравствуйте! Я понимаю, что апелляции в устных олимпиадах не подаются и не имею никаких претензий к результатам, но, т.к. у нас ещё мало олимпиадного опыта, хочу прояснить на будущее один вопрос. Обязательно ли решение должно совпадать с предложенным жюри, либо возможен иной подход к решению?
  P.S. Это касается задачи #3 для 5 класса. Ребенок решил обратным ходом, получив правильный ответ, но жюри дважды отклонило, ожидая решение уравнением с двумя неизвестными, что ещё не проходили в 5 классе.
  Буду благодарна за ответ.

   Богдан Рубльов Оприлюднено09:58 - 11.02.2019

   Це треба перепитати в журі, чому воно відхилило розв’язання дитини. Просто воно могло бути невірним, але натяк на помилку міг стати принциповою підказкою, що не припустимо по відношенню до інших учасників. Але можливо й журі помилилося… все буває

  Інна Оприлюднено09:14 - 11.02.2019

  Добрий ранок, шановні організатори та члени журі! Дякуємо Вам за чудову організацію та оперативні результати. Окрема подяка від сина за чудове математичне горнятко 😉
  З повагою, Інна Штовба

  Станіслав Оприлюднено13:14 - 11.02.2019

  Величезне спасибі організаторам за підготовку цікавих завдань, організацію олімпіади, бажання підтримувати та розвивати цікавість дітей до математики!
  Це наш перший досвід, і будь який результат унікальний для подальшої роботи над собою. Наступного року спробуємо підготуватися краще. Тішить те, що перше, що зробила дитина після заходу, – сіла обдумувати задачі, які не подужала. Одну з них розв’язала одразу за 2 хвилини, коли зрозумліа значення використаного в умові задачі терміну “точний квадрат” (це 6 клас, вперше з ним стикнулися, на жаль). Щодо суддійства у дитини жодних нарікань – “сам винен, я міг спробувати уточнити умову, якщо не зрозумів”).
  Дякуємо також суддям за чесніть, неупередженість, максимальну коректність у роботі з дітьми та час, який вони готові приділяти таким вкрай потрібним ініціативам!
  І, до речі, дякуємо за гіперматематичну кружку. Цілий всесвіт нових знань, які чекають попереду! 🙂
  До нових зустрічей!

  Лира Оприлюднено16:08 - 11.02.2019

  Здравствуйте. Огромное спасибо за организацию и подарки для участников! Подскажите пожалуйста, не находили в 205М аудитории диплома на имя Кучеренко Тимур?

  Лира Оприлюднено16:11 - 11.02.2019

  Добрый день. Огромное спасибо за организацию и подарки для участников! Не находил ли кто диплом на имя Кучеренко Тимура в 205 М аудитоиии?

   Богдан Рубльов Оприлюднено18:50 - 11.02.2019

   Усі матеріали принесли в каморку організаторів, нерозібрані дипломи та чашки. Може і цей туди потрапив

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.