Відбір команди Києва на IV етап Всеукраїнської олімпіади з математики

Дати та формат відбору на IV етап Всеукраїнської олімпіади

Відбір складається з 3-х турів, у кожному з яких учасники будуть розв’язувати по 4 задачі на 4 години (у цьому форматі проходив другий тур міської олімпіади). Результат кожного учасника складається з суми трьох кращих результатів з чотирьох –2-й тур міської олімпіади (0-й тур) та 3 тури відбору.

Далі за їхніми результатами або буде сформована команда від міста Києва на IV етап, або буде призначений додатковий 4-й тур відбору для окремих учасників для остаточного визначення команди. Детальніше про все це можна почитати в принципах та правилах проведення відбору на IV етап в місті Києві.

3 тури відбору команди Києва на IV етап заплановані на такі дати:

неділя, 03 лютого, на 9:45;

неділя, 10 лютого, на 10:00;

неділя, 17 лютого, на 10:00.

Тури пройдуть на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики КНУ ім. Тараса Шевченка (пр. Глушкова, 4д). 8 та 10 класи пишуть в аудиторії 43, 9 та 11 класи – в аудиторії 39. Журі працюватиме по завершенні туру в аудиторії 221.

Апеляції 1–2 турів відбору буде проведена на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики КНУ ім. Тараса Шевченка (пр. Глушкова, 4д) в середу, 13 лютого о 15:00 в аудиторії 221.

Апеляції 3 туру відбору буде проведена у вівторок, 19 лютого там же в аудиторії 221 о 15:00.

По завершенні другої апеляції на засіданні журі 19 лютого буде підведений підсумок відбору. Тобто або повністю сформована команда, або задля цього буде призначений додатковий 4-й тур для її остаточного визначення. Якщо знадобиться додатковий тур, то він буде проведений не раніше 26 лютого.

Учасники відбору на IV етап Всеукраїнської олімпіади

Учасників відбору ви зможете знайти в цій табличці. Туди вже внесений результат 0-го туру.

Про рейтинг Києва на 4-й етап:

11 +Х = 9 (рейтинг) + 2(перші місця минулого року) + Х (інтернет-олімпіада)

          Персональні:

Юдін Федір (11), Наумець Захар (9)

          Інтернет-олімпіада (Х):

Хасін Марк (11), Колодач Яна (9), Дідур Володимир (9)

Оскільки від кожної паралелі в команді мають бути принаймні 2 учасники, то з цих місць вільними є 2 у 8 класі, 1 у 9 класі, 2 у 10 класі та 1 у 11 класі. За усі додаткові місця претендують в рівній мірі учасники з кожної паралелі.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!


19 коментарів до “Відбір команди Києва на IV етап Всеукраїнської олімпіади з математики

 1. reader

  В попередньому пості було написано, що Юдін Федір займає місце в 10 класі, а тут – вже в 11. Так, все ж таки в якій з паралелей буде менше місць?

  1. Богдан Рубльов

   В попередньому пості написаний клас навчання учнів, вони з 9 та 10 класу відповідно. Минулого року Захар виборов на IV етапі місце в своїй паралелі, а Федір в паралелі 11 класу

   1. Олексій

    Чому тоді позаминулого року десятикласник Арсеній Ніколаєв, який в 9 класі брав участь у Всеукраїнській олімпіаді за 11 клас мав персональне місце за 10?

    1. Богдан Рубльов

     Загалом я вже не пам’ятаю, що було тоді. Це все обговорюється на засіданнях журі, якщо виникають певні питання. Цього року я не бачу ніяких суперечностей з таким розподілом

 2. Игорь

  Богдан Владиславович, подскажите такой момент, а если Наумец в отборах за 11 класс пройдет, то в 9 классе будет два обязательных места или это не изменит распределение мест для 9 класса?

  1. Богдан Рубльов

   Треба відчувати логіку виступів за вищій клас – це задля тренуванн та перевірки своїх сил чи то остаточне рішення. У випадку з Юдіним не виникає питань, що він буде змагатися на IV етапі за 11 клас. Випадок з Наумовцем не настільки однозначний. Він може у будь-який момент вирішити виступати за 9 клас, хоча зараз весь цикл проходить в паралелі 11 класу. Тому все написане в повідомленні як воно є.

   1. Nikita Skybytskyi

    Згідно порядку проведення відбірково-тренувальних зборів м. Києва до IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, “учасник, що забезпечив собі місце в команді незалежно від результатів виступу, може виступати за будь-який (один) клас. При цьому учасника зараховують у склад команди за його справжній клас.”, тобто Федір Юдін (який забезпечив собі місце в команді незалежно від результатів виступу) зараховується до складу команди “за його справжній клас”, тобто за 10-ий.

    Як наслідок, у 10-ому класі має бути одне вільне місце, а у 11-ому два.

    1. Богдан Рубльов

     Слова “справжній клас” слід розуміти – за той клас, який виступав минулого року, коли виборов це персональне місце. Так розуміється цей пункт останні роки. Щоб його поміняти слід було на засідання журі міської олімпіади підняти це питання.

     1. Карина

      До цього було сказано, що це питання вирішується складом журі щороку. Згідно з даною логікою, цей пункт може трактуватися по-різному і тоді журі маже колективно вирішувати це питання, але з ваших слів журі про це питання не знало.

     2. Богдан Рубльов

      Коли збиралося журі, я казав, що 2 місця команди зайняті – Наумець за 9 клас та Юдін за 11-й. Якби журі хотіло щось змінити, тобто якби хтось вважав, що тут є щось неузгоджене, то це питання було б озвучене та поставлене на голосування.

     3. Nikita Skybytskyi

      Мені здається очевидним, що “справжній клас” це клас навчання, і я не бачу неузгодженостей (щоправда і з іншим трактуванням неузгодженостей не виникає) з таким трактуванням у минулих роках, а що не звернув на це одразу увагу то тільки тому, що хотів переконатися, що у положенні справді написано саме так як мені здавалося.

      Мені також здається, що варто провести обговорення цього питання на найближчій нараді журі відбору, це буде цілком розумне і логічне рішення (а враховуючи що ми обговорюємо саме уточнення трактування положення про відбір а не вносимо до нього якісь зміни то нам цілком достатньо журі відбору а не всього журі міської олімпіади (тим паче що на відповідному засіданні це питання виникнути банально НЕ МОГЛО, бо тоді навіть не було точно відомо чи став Юдін призером міської олімпіади, а отже питання про те за який клас його зараховувати було надто абстрактним щоб його обговорювати)).

      Не розумію, у чому проблема провести спокійне обговорення на нараді журі відбору і провести відповідне голосування, чесно кажучи зі сторони це виглядає якось не дуже логічно і зовсім не прозоро, а це вже суперечить тим слоганам які ми так часто останнім часом повторюємо, якось некрасиво і лицемірно виходить…

     4. Богдан Рубльов

      Це рішення в разі виникненні кількох думок мало обговорюватися ДО початку відбору і аж ніяк не після його початку, коли окремим членам журі не подобається перебіг подій на відборі

    2. Игорь

     Никита, мне как постороннему наблюдателю после Ваших слов о лицемерии странно читать что кто-то в жюри сомневался в том что Юдин возьмет призовое место на городе, т.е кто то всерьез думал, что Федор не сможет взять даже бронзу? 🙂
     В 2016 была точно такая же ситуация с Тригубом и Вы как участник тех отборов наверняка знаете про это и тогда Антон проходил везде как 11 классник хотя учился фактически в 10 и в том году в 10 классе было 2 обязательных места, а в 11 как и в этом году всего одно. Если на сайте матолимпа эти данные уже отсутствую это не значит что их нельзя найти в интернете.
     http://web.archive.org/web/20160322022851/https://matholymp.com.ua/wp-content/uploads/2016/03/Rezultat_vidbir_2016.xlsx

 3. Богдан Владиславович

  Не изменит: он автоматически забирает одно место 9го класса

 4. Учасник

  Чесно кажучи, дуже образливо бачити ці правила, коли минулого року ти не поїхала на ВсеУкр, адже за правилами, двоє 10класниць мали автоматичні місця, хоча Катя Горох була 100% налаштована писати ВсеУкр за 11 клас. Формально Федір Юдін все ще має можливість вирішити виступати за свій клас, як і усі інші учасники, і не має оцінюватися за результатами минулих олімпіад.

  1. Богдан Рубльов

   Все розумію, але тут вирішує журі. Як на мене тут головне, що правила відомі до початку відбору. Наприклад, зараз Ви пропонуєте забрати 2 місця в 11 класу, бо обидва учасники виступають саме в цій паралелі?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.