Site icon Математичні олімпіади в Києві

Остаточні результати Київської міської олімпіади з математики

Про обробку особистих даних учасників відбору

Оргкомітет міської олімпіади з математики мусив прибирати певні дані учасників внаслідок того, щоб не було скарг від учасників, що вони не давали згоди на оприлюднення своїх особистих даних.

Відбір команди Києва на Всеукраїнську олімпіаду зазвичай проходить з оприлюдненням тих даних, які ви заповнювали на реєстрації на міську олімпіаду або в заявках районів. Щоб в нас не виникало недоречностей, усі учасники, що потрапили на відбір, ми вважаємо, що ВИ ДАЄТЕ ЗГОДУ на оприлюднення ваших даних. Нагадаю, що ці дані включають ПІБ, школа, клас, район та результати по турах міської олімпіади та відбору. Якщо від вас такої згоди немає, то повідомте нас про це будь-яким способом і ваші дані будуть належним чином прибрані. Дякую за розуміння.

Підсумки міської олімпіади

Про ситуацію з Володимиром Цисіним. Журі прийняло природне рішення про дискваліфікацію його роботи у 2-му турі. Навіть якщо зрозуміти, що порушення було мінімальним, і він лише намагався глянути котра година. “DURA LEX, SED LEX”. Нагадаю, що свого часу Олександр Мартишко на Всеукраїнській олімпіаді вийшов по завершенні 2 туру з аудиторії з роботою, буквально на хвилинку, просто задумався і забувся її здати. За хвилину він повернувся, але… Журі роботу дискваліфікувало, не дивлячись на те, що він реально претендував на 1 місце і місце в складі команди на ІМО. Тут ситуація не настільки категорична. Оскільки він є призером IV етапу Всеукраїнської олімпіади минулого року, то він має право на участь у відборі команди Києва, якщо став призером ІІІ етапу. Тут саме така ситуація, на жаль для нього, він не матиме результатів 2 туру.

В додатку остаточні результати міської олімпіади. Кольорами виділені – 1, 2 місця, та учні, які запрошуються на відбір (виділений стовпчик результатів). Нагадую, що до відбору на IV етап запрошуються усі призери минулорічного IV етапу, навіть, якщо вони не потрапили у виділену групу (за умови, що вони стали призерами ІІІ етапу).

Усі тури відбору, якщо не виникне форс мажорна ситуація (карантин чи щось на кшталт такого) пройдуть на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики КНУ ім. Тараса Шевченка по неділях 03, 10 та 17 лютого 2019 року, початок 1-го туру о 9:45. Журі відбору організовує Дашков Олександр та Ніколаєв Арсеній, тому зв’яжіться з ним особисто, якщо ви не знаєте куди і на котру приходити для перевірки 1 туру.

Абсолютне перше місце у 7-му класі – Поліна Геник запрошується від команди Києва на ІІ Всеукраїнську олімпіаду 5–7 класів.

Про IV етап Всеукраїнської олімпіади

Нагадаю, що IV етап Всеукраїнської олімпіади відбудеться з 11 по 15 березня 2019 року в місті Черкаси. За рейтингом команда Києва має 9 місць, додатково вже місця собі забезпечили Наумець Захар (9 клас) та Юдін Федір (10 клас).

Також ще декілька учасників можуть додатися за підсумками інтернет-олімпіади. Але її результати мають завершитися відповідним наказом. Поки його немає.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Перейти до панелі інструментів