Київська міська олімпіада з математики (2-й тур): розв’язання

16 коментарів до “Київська міська олімпіада з математики (2-й тур): розв’язання

  1. Андрій

   Як би багато разів це не написати, результати швидше не будуть… Сидіть і чекайте…

 1. 12345678

  Задача номер 4 для 7-го класу неправильна.
  По-перше, треба було знайти дріб, а не дроби.
  По-друге, найбільший дріб тоді, і тільки тоді, коли він більший ніж всі інші. Але у розв’язанні наведені 505 дробів, які рівні між собою.

 2. Шевченко Тетяна

  Доброго дня! Не маю жодної зацікавленості, а лише хочу зрозуміти рішення задачі 2 для 8 і 9 класів. Питання задачі: “Чи обов’язково в цій країні буде місто, з якого, можливо через інші міста, можна дістатися до будь-якого іншого, або місто, до якого можна дістатися з будь-якого іншого міста, також можливо через інші міста?” Тобто, для відповіді “ні” потрібно навести приклад країни, у якій з усіх міст не можна дістатися до усіх інших міст. Чому “усіх” – бо інакше існує місто, з якого можна дістатися до будь-якого іншого.
  У розв’язку ж наведено приклад країни, у якій з міст А1, А2 та А3 можна дістатися до усіх інших міст. Водночас до міст Д1, Д2, Д3 можна дістатися з будь-якого міста. Тобто ці міста будуть тими, про які йдеться у питанні задачі. Відповідь “ні” не доведена цим прикладом (і в мене є сумніви, що такий приклад можна навести).
  Вибачаюсь, якщо “протупила” і буду щиро вдячна за пояснення, де я помилилася.

  1. Max Chornyi

   Швижше за все ви не помітили, що стрілочка йде з С1 до В1, а не навпаки. При такій конфігурації вже з А1 до С1 доїхати неможливо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.