Просимо допомоги батьків при проведенні VІІ міської олімпіади з математики для учнів 4 – 6 класів

олімпіада проводиться під егідою
Київського національного університету імені Тараса Шевченка

неділя, 16 грудня 2018 року, 9:30 – 13:00
механіко-математичний факультет та
факультет комп’ютерних наук та кібернетики
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка
проспект Глушкова 4 е та 4 д.

Нагадуємо:

У нас не вистачає студентів, щоб сидіти з дітьми в аудиторіях під час олімпіади. Просимо тих батьків, які можуть допомогти в цьому питанні відгукнутися в цій реєстрації. Під час олімпіади треба така допомога:

Прибути своєчасно на захід, сидіти в аудиторії не того класу, в якому бере участь в олімпіаді Ваша дитина. Решту простих речей я вже поясню для тих, хто відгукнеться. Ми проголошуємо опитування стосовно цього. Нам треба не більше 15 таких батьків. Тому, як набереться належна кількість – ця реєстрація/опитування буде припинене.

Форма реєстрації

5 коментарів до “Просимо допомоги батьків при проведенні VІІ міської олімпіади з математики для учнів 4 – 6 класів

  1. Олена Ведмідь

    Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, що робити тим батькам, які зареєструвались і хочуть допомогти? Чи буде якась інформація? Чи всім приходити на 9:30? Що робити?

    Дякую!

  2. Алексей Шолохов

    К сожалению, информация про дату проведения Олимпиады появилась (возможно, что в начале декабря я её не заметил) слишком поздно. В начале на сайте было сообщение, что Олимпиада проводится в конце декабря. Я зарегистрировал сына, оплатил спонсорскую помощь и … пропустил дату Олимпиады. Когда я регистрировал сына, я отметил в комментариях, что было бы удобно сообщить в рассылке на электронную почту каждому зарегистрировавшемуся заблаговременно дату проведения Олимпиады.
    Если 16 декабря – это конец декабря, то, очевидно, формальная логика уступила место весьма расплывчатой нечёткой логике.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.