Порядок денний VІІ міської олімпіади з математики для учнів 4 – 6 класів

Олімпіада проводиться під егідою
Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Розподіл аудиторій 2018-19

Зміни в розподілі: учні 5-го класу замість аудиторії 310М будуть працювати в аудиторії 21М

неділя, 16 грудня 2018 року, 9:30 – 13:00
механіко-математичний факультет та
факультет комп’ютерних наук та кібернетики
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка
проспект Глушкова 4 е та 4 д.

Нагадуємо:

На жаль, більшість батьків дуже дивно відноситься до наших прохань щодо допомоги в організації олімпіади. Принаймні попередні повідомлення або взагалі не читалися батьками, або вони якось дивно розумілися. Наголошую основні моменти. Хоча більшість тих, хто буде задавати запитання, знову не прочитає це. До аргументів – “Відповідайте телефоном кожному, бо ви ж навіщось свій телефон там залишили…” – я вже звик, і не дуже часто чемно відповідаю, сподіваюся, що й це буде прийнято спокійно.

 1. Сплата благодійного внеску (або оргвнеску, як вам зручно так і називайте його) та участь дитини в олімпіаді пов’язані не безпосередньо. Діти можуть брати участь в олімпіаді без усякого внеску, так само як і внесок може бути зроблений більше зазначеної суми. На участь дітей це не вплине. Прохання зробити ті внески, які я вважаю абсолютно мізерними і доступними при бажанні кожному, заздалегідь , задля того, щоб полегшити організацію олімпіади. Щоб якомога менше було “мертвих душ” серед зареєстрованих. Як бачимо менше половини зрозуміли нас в цьому питанні.
 2. Усі ці гроші підуть на закупівлю батьківським комітетом подарунків для переможців цієї олімпіади та на друк дипломів для них. Я хочу бути позбавленим від того, щоб ті, хто забувся і бажає сплатити певну суму, все одно робили це через Фонд “Афіна”, можна по завершенні олімпіади.
 3. Усі питання зможете задати на нараді з батьками, на яку приходять найбільш активні батьки, які як раз доволі уважно читають усі повідомлення.
 4. Усі батьки, хто хоче взяти участь в заході, але чомусь не зареєстрували свою дитину своєчасно, приводьте своїх дітей. Вони будуть брати участь на загальних підставах у виділеній для цього аудиторії. Ніхто поза олімпіадою не лишиться, якщо ви не запізнитеся.

Діти з собою повинні мати зошит у клітинку (12 аркушів цілком досить), ручку, олівець, лінійку та чернетку. Калькулятор та інші електронні прилади заборонені. Зошит треба заздалегідь підписати належним чином максимально розбірливо (найкраще на принтері або ж друкованими літерами).

1) Прізвище та ім’я
2) Клас
3) Навчальний заклад
4) Номер телефону контактної особи (не обов’язково його вказувати, але він може знадобитись при потребі зв’язку з учасником)

Умову усі учасники отримають українською мовою

Прохання до батьків – чекати поза межами проведення олімпіади, у холах факультетів, на свіжому повітрі. Не можна йти за дітьми у призначені аудиторії, ви будете заважати нормальному проведенню олімпіади. В разі порушення цього правила, робота вашої дитини буде анульована. По завершенні олімпіади зустрічайте вашу дитину в холі факультету, на якому дитина писала олімпіаду.

Розподіл аудиторій

Розподіл аудиторій 2018-19

Усі учні 4 класу, що не знайшли себе в списку, будуть приймати участь в аудиторії 44М, 5 класу – в аудиторії 45М та учні 6 класу – в аудиторії 40К.

Порядок денний олімпіади

9:30            Прибуття членів оргкомітету олімпіади

9:45            Прибуття учасників 5 класу на механіко-математичний факультет

10:00          Початок олімпіади для 5-х класів, механіко-математичний факультет,

аудиторії механіко-математичного факультету відповідно до наведеного вище розподілу, тривалість 2 години (120 хвилин)

10:15                   Прибуття учасників 6 класу на факультет комп’ютерних наук та кібернетики

10:30                   Початок олімпіади для 6-х класів, факультет комп’ютерних наук та кібернетики,

аудиторії факультету комп’ютерних наук та кібернетики відповідно до наведеного вище розподілу, тривалість 2 години (120 хвилин)

10:45          Прибуття учасників 4 класу на механіко-математичний факультет

11:00          Початок олімпіади для 4-х класів, механіко-математичний факультет,

аудиторії механіко-математичного факультету відповідно до наведеного вище розподілу, тривалість 1,5 години (90 хвилин)

11:00                   Зустріч батьків з організаторами олімпіади (ауд. 39К)

12:00          Завершення олімпіади серед 5-х класів

12:30          Завершення олімпіади серед 4, 6-х класів

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

26 коментарів до “Порядок денний VІІ міської олімпіади з математики для учнів 4 – 6 класів

 1. Олександр

  Чи можна братам Гейнерам видати завдання або російською, або англійською? Вони почали вчити українську, але можуть не зрозуміти

 2. Ганна

  Доброго дня.Ми сплатили внесок тиждень тому,а в розподілі аудиторій нас нема.Мокану Катерина 5 клас.Подивіться,будь ласка.Дякую.

 3. Виталия

  Підкажіть,будь ласка. Дитини в списку немає,хоча внесок я зробила за усіма правилами практично одразу. Це означає,що йому треба буде писать в ауд 40К? 6 клас Наумов Артур. Хоча я так зрозуміла,по внесках будет закріплено місце за дитиною в аудиторії.Дякую

  1. yana

   Прохання уважно дивитися списки перед тим як писати. Всяке трапляється, але дитина в списку є, а ви починаєте з претензії.
   Місця всім дітям будуть в аудиторіях, і незареєстрованим, і без внесків, – це все теж написано.

 4. Виталия

  Претензии не было.Было уточнение. Простите,видимо у меня так открылась форма

 5. Олексій

  Доброго дня. Знайшли дитину (Ломоносов Анрій) у двох аудиторіях. Мабуть, зареєстрували випадково двічі. Можете одне місце видалити?

 6. Тетяна

  Доброго дня. Ми реєструвалися, але в розподілі ауд , своє прізвище не знайшли. Свінцов Андрій 4-й клас

 7. Тетяна

  Доброго дня, скажіть , будь ласка, чи можливо перевести дитину до іншої аудиторії? зараз Свінцов Андрій закріплений за 207М аудит., чи можливо його перевести до 203М, щоб був разом з дітьми яких знає?

 8. Валерія

  Доброго дня! Прохання виправити в списках по аудиторіям. Зінченко Арсеній має бути в 5 класах. Наразі в списку 6-х, 304к.

 9. Богдан Рубльов

  Шановні учасники олімпіади та їхні батьки!

  Неточності при такій кількості учасників будуть завжди, тим паче, часто і ви винні, коли вказуєте не той клас, двічі реєструєте тощо… Зараз вже ми нічого не будемо міняти. Прошу дотримуватися таких простих правил.

  Дитину треба відвести відповідно його класу та зазначеній аудиторії. Якщо клас вказаний невірно, то треба йти у вільну аудиторію, що призначена для цієї паралелі.

  У крайньому випадку ви можете просто на нас образитись і не приходити на захід…

  До зустрічі на олімпіаді

 10. Татьяна

  Здравствуйте! Вовремя зарегистрировались и сделали взнос. В списках распределения по аудиториям нет. Возняк Богдан 6 класс.

  1. София

   Брустиновой Софии тоже нет, но на сайте зарегистрироаніх я есть.Брустінова Софія можете пошукати пошуком, якщо не вірите.

   1. София

    Вибачте за неуважність, знайшлася, просто вчителька казала, що там мене не знайшла та я розхвилювалася…

 11. Татьяна

  ИЗВИНИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА, ЗА НЕВНИМАТЕЛЬНОСТЬ. НАДЕЛСЯ В СПИСКЕ ВОЗНЯК БОГДАН.

  1. yana

   неділя, 16 грудня 2018 року, 9:30 – 13:00
   М – механіко-математичний факультет та
   К – факультет комп’ютерних наук та кібернетики
   Київського національного університету
   імені Тараса Шевченка
   проспект Глушкова 4 е та 4 д.

 12. Ольга Родригес

  Добрый вечер! Нас не внесли в список от школы, потому что куратор не внимательно составляла списки. Поэтому я отдельно оплатила взнос на следующий день, после подачи списков.
  В платеже указала имя и фамилию. Если возможно, проверьте пожалуйста, внесён ли мой сын в списки участников и распределения по аудиториям.
  Папакостас Максим 4 класс.
  Спасибо!

 13. Olga Rodriguez

  Добрый вечер! Нас не внесли в список от школы, потому что куратор не внимательно составляла списки. Поэтому я отдельно оплатила взнос на следующий день, после подачи списков.
  В платеже указала имя и фамилию. Если возможно, проверьте пожалуйста, внесён ли мой сын в списки участников и распределения по аудиториям.
  Папакостас Максим 4 класс.
  Спасибо!

 14. yana

  Скоріше за все ви сплутали олімпіади, оскільки реєстрація була доступна онлайн, а вчителі списки нікуди не подавали. Якщо тільки це не якісь ваші внутрішньошкільні списки.
  Перевірити дитину в списках можете самостійно, за посиланням вище. Також, прочитайте, будь ласка, весь пост.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.