VІІ міська олімпіада з математики для учнів 4 – 6 класів

Увага! Закінчується реєстрація на олімпіаду. Остаточний розподіл аудиторій буде опубліковано 10-го грудня. Благодійні внески все ще приймаються на рахунок фонду Афіна. 

олімпіада проводиться під егідою Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Проведення минулого року Київської міської олімпіади для 4–6 класів наприкінці грудня виявилося доволі вдалим. В корпусах, в аудиторіях було доволі тепло, для роботи оргкомітету і журі залучалися студенти, у яких на цей момент як раз триває сесія. Тому вони усі поруч, що було б набагато складнішим під час студентських канікул. Оскільки в журі беруть участь найкращі з студентів, то сама сесія не має стати великою проблемою для більшості з них.

VІІ міська олімпіада з математики
для учнів 4 – 6 класів запланована
на неділю 16 грудня 2018 року.

На сайті проголошена реєстрація бажаючих прийняти в ній участь. Реєстрація триватиме до 14:00 неділі 09 грудня 2018 року. Просимо, щоб реєстрацію проводили дорослі – відповідальні особи за дитину, що планує брати участь в заході. Бо були прикрі випадки, коли діти самі реєструвалися і виникали певні суперечності чи незручності для організаторів чи учасників. Так само просимо відповідальну особу переказати 50 гривень на рахунок благодійного фонду підтримки математичних олімпіад «Афіна» за участь зареєстрованої дитини. Для кожної дитини, переказ за яку ми побачимо на рахунках БВ “Афіна”, буде зарезервоване місце у певній аудиторії. Так само зберігається опція щодо участі дітей, що в останній момент або дізналися про олімпіаду, або просто вирішили таки взяти участь в змаганні. Усім таким учасникам буде зарезервована велика аудиторія, щоб місця вистачило усім бажаючим. Ми добре розуміємо, як мало таких олімпіад чи інших видів інтелектуальних розваг є у дітей такого віку. Тому позбавляти нікого не станемо. Стосовно оргвнеску для таких учасників, то він може бути зроблений після проведення олімпіади, або взагалі не зроблений. Так само і для усіх тих родин, для яких навіть такий внесок є надмірним, він буде повернутий в разі прибуття вашої дитини на олімпіаду. Звичайно, що про це слід попередити організаторів олімпіади.

Як завжди внески будуть витрачені на закупівлю призів для переможців, друк дипломів, на оплату журі, тощо. Тому ті з батьків, хто хоче та може внести дещо більшу суму, то зробіть це в своєму переказі. Так само сподіваюся, що сформований під час проведення в жовтні занзібару для 4–6 класів оргкомітет, допоможе з вибором призів для переможців, розподілом по аудиторіях, тощо.

Реквізити БФ «Афіна»:

Благодійна організація
«Благодійний Фонд «Афіна»
04071, вул. Ярославська, 4б
Рахунок № 26006052622723
ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”
МФО 320649
код ЄДРПОУ 36138219

У меті платежу ОБОВ’ЯЗКОВО треба вказати

«БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА МАТЕМАТИЧНИМ ОЛІМПІАДАМ
від такого то учасника (або його батьків)».

Кожна дитина повинна з собою мати: зошит у клітинку (12 аркушів цілком досить), ручку, олівець, лінійку та чернетку. Калькулятор та інші електронні прилади заборонені. Зошит треба заздалегідь підписати дуже розбірливо (можна на принтері чи друкованими літерами) приблизно так:

1) Прізвище та ім’я
2) Навчальний заклад
3) Клас
4) Номер телефону контактної особи (його не обов’язково вказувати, але він може знадобитись при потребі зв’язатися з учасником)

Більше на цій сторінці бажано нічого не писати, якщо обкладинка кольорова, то підписати можна на першій сторінці в середині зошита. Чернетку ми перевіряти не будемо, а тому здавати її не слід. Умови діти нехай залишать собі на добру згадку. По завершенні реєстрації буде наведений порядок денний олімпіади.

Дані, які слід вказати при реєстрації

 1. Прізвище та ім’я
 2. Клас
 3. Навчальний заклад
 4. ПІБ вчителя математики
 5. Чи приймали участь в олімпіадах з математики раніше
 6. Звідки ви дізналися про проведення цієї олімпіади
 7. ПІБ відповідальної за дитину особи з контактним номером телефону (на сайті відображатись не буде)

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

29 коментарів до “VІІ міська олімпіада з математики для учнів 4 – 6 класів

 1. Олексій Шолохов

  Було би непогано, якщо при реєстрації вводити е-майл-адресу, на яку би надсилали повідомлення про те, що олімпіада почнеться, припустим, на наступних вихідних.
  З повагою

  1. yana

   проспект Академіка Глушкова, 4д та/або 4е
   Точна адреса та розподіл аудиторій будуть оголошені після закінчення реєсстрації

 2. Юрій

  Добрий день. Це наш дебют на заході подібного рівня, тому є питання – чи є можливість ознайомитись з завданнями минулих років? Дякую.

 3. Зінченко Валерія

  Доброго дня! Невірно вказала клас при реєстрації. Можна виправити ?
  Зінченко Арсеній, 208 ліцей, має бути 5 клас , а не 6?

 4. Ирина

  Я 2 раза зарегистрировала сегодня и благод внесок внесла, но в списке ребенка нет. Сколько времени нужно для этого?

 5. Тетяна

  Доброго дня! При реєстрації Крижанівської Катерини, КМДШ вказали помилково 5 клас, потім перереєстрували ще раз і виправили на 6. Підкажіть, чи успішно пройшла реєстрація дякую!

 6. Тетяна

  Доброго дня! На жаль, не бачу свого коментаря, тож продублюю. Помилково зареєстрували Крижанівську Катерину КМДШ 5 класом, має бути 6 клас (вже повторно перереєстрували, внесок внесли). Також форма чомусь підтягувала замість імені вчителя номер телефону… тож лише з третьої спроби вдалось, перепрошую)

 7. Вікторія

  Доброго дня. Здійснила оплату в БФ “Афіна” 50 грн, але забула підписати від кого. Оплата о 13:59 9/12 від учасника Костенко Артема.

 8. Руслан

  Добрий день
  На жаль не встигли зареєструватись (тільки дізналісь), до кого звернутись щоб використати опцію “останнього моменту” (або можливо ранком ще можна буде вписати) ?

 9. Оксана

  Добрый день. Не могу понять я зарегистрировала Евтушенко Еву 5 кл. Где можно проверить?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.