ІІ етап Всеукраїнської олімпіади в місті Києві

Районна олімпіада

25 листопада 2018 року в усіх 10 районах міста Києва за спільними завданнями, що розробляло журі ІІІ етапу Київської олімпіаді в місті Києві. Наводимо умови та вказівки до розв’язання усіх задач.

Розв’язки

Стосовно результатів, то як це відбувається кожного року – ми наведемо усі ті результати, які нам запропонують. Деякі райони самі одразу доправляють нам усі результаті, результати по інших районах користувачі сайту знаходять на різних джерелах та кидають сюди посилання. Отож ми чекаємо.

Результати Голосіївського району,
Результати Шевченківського району
Результати Оболонського району
Результати Солом’янського району
Результати Дніпровського району
Результати Святошинського району

В якості додатку зазначу, що за нашими текстами провели тренування своїх учнів в декількох регіонах. Тепер вони зможуть порівняти здобутки своїх учнів з київськими дітьми.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

81 коментар до “ІІ етап Всеукраїнської олімпіади в місті Києві

 1. Андрій

  Перегляньте, будьласка, розв’язок 4 задачі для 9 класу. Нам здається, що там лише 6 варіантів оскільки один із наведених в розв’язку неможливий . (a=b=c=d=1)

  1. Владислав

   Так, це точно, адже при цьому варіанті там знизу і навколо будуть ряди двійок і при цьому сума цих двійок буде більше, аніж 4. Виправте, будь-ласка, це може понизити чийсь бал!

 2. Учасник

  Доброго дня, шановні організатори!
  Не маю саме до вас ніяких питань, але залишається незрозумілим перевірка Технічного ліцею. Минулого року ми буди десятим класом, і нам прийшлося втрачати купу часу на апеляцію, адже майже усі наші роботи були перевірені неправильно були підняті в середньому на 5-12 балів кожна. На моє запитання по одній задачі «чому мені поставлять 5 (чи 6) а не 7?» мені відповіли «А чому у всіх свої рішення, а у тебе оригінальне?», ніби з претензією на мою нечесність. Ну що ж, я не винна, що усі олімпіадні задачі вирішуються типовими методами. Тим більше задачі з одною опискою на малюнку (яка не використовувалася в розв‘язку) не перевірялися далі та також приходилося чекати їх перевірки на апеляції.
  Цього року ми дуже сподівалися, що наші роботи перевірятиме хтось інший, але знову стоять одиниці за розв‘язки, подібні оригінальним, і знову прийдеться йти на апеляцію до Технічного ліцею. Буде дуже сумно, якщо знову там буже лише 2 вчителі, які і є головою журі, які впускають учнів до кабінету по одному і починають на тебе морально давити та казати «Згоджуйся на 4 якщо ти не хочеш, щоб ми тобі знову 1 поставили» коли у тебе є повне рішення.

  1. Андрій Анікушин

   На щастя, команда нашого сайту не має жодного відношення до перевірки районних олімпіад…

 3. Леонід

  Між іншим, в задачі 5 дев’ятого класу запитується ГМТ, а в розв’язку показується, як знайти точки X та Y. Відповідь має бути, що ГМТ є область перетину двох кіл з радіусом АВ та центрами в точках Аі В

  1. Єгор

   Ваша відповідь не є правильною. ГМТ це дві дуги кола по 90 ° і радіусом AB/(корінь з двох)

   1. Олексій

    Ваша відповідь також не є правильною. ГМТ це дві дуги кола по 90 ° і радіусом AB/(корінь з двох), крім точок А і В.

 4. Михайло

  Ну, по-перше, в розв’язку написано, і що є ГМТ, і як після цього побудувати точки X і Y, і правильну відповідь, яка точно не повинна бути такою, як кажете ви. (Бо у вашій відповіді взагалі немає ніякої логіки). Тому, краще перед тим як писати такі коментарі, добре розберіться у правильному розв’язанні тут на сайті.

 5. Богдан

  В першій задачі 10 класу,куди ділось число 9?
  Там сказано складено із чисел 1,2,3…k/<=9.У розв'язку цифра 9 не включена чому?

  1. Андрій Анікушин

   Софія, адмінастратори сайту не мають ніякого відношення до перевірки районних олімпіад. Якщо хтось має результати по якомусь району і поділиться ними, то ми (сайт) їх опіблікує із задоволенням. В такому форматі це було вже декілька років. Але питання “Коли результати по моєму району?” тут можна не задавати. У нас такої інформації немає і не може бути. Можете спробувати звенутися в свій районни відділ освіти.

 6. Валя

  У мене виникло питання щодо розв’язку 2 задачі 9 класу, яким чином могло вийти 9 пар чисел якщо 100 ділиться на 2,4,5,20,25,50,10 та на 1 і 100(але в такому випадку вираз не відповідає умові)

 7. Богдан

  Мені одному здається, що в 1 задачі 10 класу має бути 123457968, а не 12345768, бо цифра 9 також входить в умову завдання?

   1. yana

    ой, не знаю, чому це я у відповідь надіслала до коментаря, адміністратори, видаліть, будь ласка, цю гілку

 8. Від учасника

  Доброго дня, шановні організатори! У аудиторії, де писали учні олімпіаду зайши й повідомили уточнення до задачі 1 для 9 класу, повідомивши, що ці правки стосуються також учнів 10 класу. Відповідно десятикласники через півгодини від початку почали вирішувати задачу 1 в новій редакції. Як результат втратили час й отримали нову задачу за яку отримали вкінці 0 балів. Як зясувалось пізніше від однокласників, які писали в інших аудиторіях, умову задачу №1 їм не змінювали. Умова й розвязок задачі №1 для 10 класу на сайті інша, а ніж розвязували учні (прийнамі в одній із аудиторії). Прошу переглянути роботи 10 й зарахувати розвязки за задачу 1

  1. Yana

   Зверніться до жюрі свого району.
   В кожному районі має бути призначений день апеляції. Буде вказано де і коли вона буде проводитись.

 9. Макс

  Не могли б ви перевірити, завдання 1 6 клас хіба може бути у відповіді неправильний дріб?

 10. yana

  Печерський район зробив так :
  “25 листопада 2018 року відбулася районна олімпіада з математики, в якій взяло участь 507 осіб з закладів загальної середньої освіти району.
  Попередні результати олімпіади направлено в заклади освіти, де учасники олімпіади можуть з ними ознайомитися.
  Засідання апеляційної комісії відбудеться у четвер 29 листопада 2018 року в Лііцеї міжнародних відносин №51 (вул. Пилипа Орлика, 13), початок о 15-00..”

  1. Маша

   Да, в нашей школе (Печерский р-н) так и сделали. Результаты все увидели в понедельник на листике, который преподаватель принес.

 11. Андрей

  Уважаемые организаторы.
  Нельзя быть такими невнимательными! В приведенном решении задачи 4 для 9 класса был выбран не лучший метод решения и получен ошибочный ответ (7 вариантов). После того, как посетители сайта обратили на это внимание и попросили исправить, появилось новая редакция решения. Теперь вариантов 6 (как и положено), но в решении вы вычеркнули правильный вариант, а оставили неправильный a=b=c=d=1 (как раз то, чего не может быть, о чем утром 26 ноября написал Андрей).
  Второй образец решения – и снова “в штангу”.

  1. Богдан Рубльов

   Чому не можна бути такими неуважними? Можна, як виявляється. Просто ми не одразу зрозуміли, який варіант правильний, а який ні, бо важко було перекласти

   1. Олена

    Чому немає результатів лише Подільського району?Треба ж розуміти,які в нас місця ,бо нам ніхто так і не сказав

    1. Yana

     У Києві є 10 районів, на сайті є результати 6 з них. Скільки районів не дали свої результати?

    1. Yana

     До проведення апеляції всі результати є попередніми.
     Остаточні результат будуть після проведення апеляцій кожним районом, згідно графіків.

     1. Sergiy

      Только предварительные…а де ці графіки можна подивитися?

    2. Yana

     Графіки на сайтах районних управлінь освіти. Але не кожен район, на жаль, дає ц дані.
     Найкраще – спитати свого вчителя.

 12. Лариса

  Моя дитина дала відповідь у першій задачі за шостий класс 1/3+2/4=5/6. Відповідь була оцінена у 3 бали. Як Ви вважаєте, чому була знижена оцінка?

 13. Лариса

  Будемо з’ясовувати на апеляції. Вирішила спитати, тому що результат відрізняється від наведеного в розв’язаннях, може це є причина.. Ще немає в нас достатньо олімпіадного досвіду. Дякую.

 14. Ольга

  Добрый день. Подскажите, сегодня-завтра апелляция, а где можно увидеть результаты Дарницкого района?

 15. Валентина

  Повідомте, будь ласка, дату проведення міської олімпіади з математики. Чи проводиться вона для 7-класників?

 16. Наталія

  Остаточні результати олімпіади по Солом’янському району
  https://solom-nmc.jimdo.com/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0/%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D1%96-%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%87%D0%BD%D1%96-%D0%BE%D0%B1-%D1%94%D0%B4%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F/%D1%80%D0%BC%D0%BE-%D0%B2%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%96%D0%B2-%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B8-%D1%96%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B8-%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BA%D0%B8/

 17. Сергей

  Скажіть, а знає хтось результати по Печерському району? Цілий тиждень дитина в очікуванні, якщо є у когось, скиньте будь-ласка хоч попередні! Дякую

  1. Ольга

   Наша школа Печерського району отримали результати тільки своїх учнів та інформацію об апеляції ще десь в понеділок. А що кажуть вчителі та зав. кафедрою математики Вашої школи? Вони повинні знати! Апеляція була у цей четверг.

 18. Аліна

  5 клас, Любимий Мирослав
  Перевірте, будь ласка
  Задача № 4: розв’язав іншим методом, але помилився і дав відповідь 4218
  Задача № 3: знайшов лише 1 розв’язок, але пояснив його
  Дякую! З повагою)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.