brand

Про RMM та грудневі збори

Про RMM та грудневі збори

RMM

З 20 по 25 лютого 2019 року в Румунії пройде черговий ХІ Румунський Мастерс. В команді України будуть 11 учасників та 3 керівники:

 1. Войтович Олександр (11 клас, Харків)
 2. Горох Катерина (11 клас, Київ)
 3. Золотарьов Климентій (9 клас, Харків)
 4. Коваль Вадим (11 клас, Київ)
 5. Купріянов Михайло (11 клас, Харків)
 6. Луценко Костянтин (11 клас, Київ)
 7. Масалітін Олексій (10 клас, Харків)
 8. Наумець Захар (9 клас, Київ)
 9. Слободянюк Денис (11 клас, Харків)
 10. Хасін Марко (10 клас, Київ)
 11. Юдін Федір (10 клас, Київ)
 12. Дашков Олександр (Київ)
 13. Ніколаєв Арсеній (Київ)
 14. Шевченко Ольга (Харків)

 

Я прошу усіх учасників подивитися на наведену таблицю з розмірами вишиванок та до 1 грудня надати теперішні розміри, оскільки, більшість з наших учасників ще ростуть. Це треба зробити в коментарях або іншим способом. Якщо ви цього не зробите, то ми вважатимемо, що вам вишиванка на зараз не потрібна.

Вишиванки розміри

Те ж саме прошу зробити 4-х дівчат, що прийматимуть участь в EGMO, а також усіх інших присутніх в списку.

Так само прошу терміново доправити копії закордонних паспортів пану Дашкову Олександру для купівлі квитків на турнір.

 

Про грудневі збори

З 20 по 27 грудня 2018 року в Києві пройдуть перші збори команди ІМО та резерву. Мені, як організатору цих зборів, хотілося б щоб учасники або приймали участь в зборах повним обсягом (збіг по часу з інтернет-олімпіадою звичайно трохи зменшить термін грудневих зборів для деяких з учасників), або не приймали взагалі, покладаючи на фахову підготовку в себе. Досвід Калашникова Вадима показав, що такий підхід має право на існування, коли він весь час працював з своїми вчителями та тренерами. Але права вибирати – “на ці збори ми поїдемо, на ці – не поїдемо” у вас немає. Визначиться, будь ласка, остаточно, щоб в разі відмови певних учасників ми могли запросити наступних за рейтингом. Цей вибір ви робите рівно на 3 заплановані збори – в грудні, лютому та березні.

Після відбору на ІМО в травні в нас так само будуть заплановані збори лише відібраної команди на ІМО і там кожний учасник знову буде визначатися – чи брати участь в загальних зборах чи ні.

 

Про участь в Білоруській олімпіаді

З 6 учасників, які за рейтингом потрапляли на участь в Білоруській олімпіаді 4 підтвердили свою участь – Коврігін, Шкірко, Уразовський та Лазуренко. Романус відмовився, Вахітов не надав відповідь, що рівносильно відмові. Тому ми протягом пари днів запропонуємо наступним учасникам взяти участь в цьому заході.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

Zarina

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.