brand

Romanian Master in Mathematics – 2019

Romanian Master in Mathematics – 2019

Умови участі

 

Я особисто вважаю цей захід надскладним і не показовим для подальшого результату на ІМО. Перший раз – це було минулого року, коли задачі більш-менш були цікавими та адекватними за складністю. Якщо така традиція продовжиться, то це буде приємно. Хоча все це моя особиста думка. Нагадую. Офіційний сайт турніру:

http://rmms.lbi.ro/rmm2019/index.php?id=home

Там можна пересвідчитись в термінах його проведення, умовах, тощо. Там можна буде відслідковувати перебіг подій цього заходу для зацікавлених сторін.

Учасники від України

 

Я думав, що бажаючих їхати своїм коштом буде значно менше, і в нас буде команда, що складатиметься з 7–8 учасників. Напевно величезна нестача міжнародних змагань найвищого рівня бере своє, поступило більше 16 пропозицій від наших учасників, щодо своєї участі власним коштом. Ми одразу вирішили, що настільки велику команду везти не варто. По-перше, дорогою бажано опікуватися дітьми, по-друге, координація там відбувається достатньо в жорсткі терміни, тому треба дати змогу лідерам нормально передивитися роботи наших учасників. Зауважу, що від кандидатів в спостерігачі не було жодного замовлення.

 

Проблема зі складом команди України вирішилася дуже просто. Оскільки заявки подали УСІ потенційні члени відібраної групи ІМО, то саме ці 11 учасників і поїдуть на турнір.

 

 1. Войтович Олександр (11 клас, Харків)
 2. Горох Катерина (11 клас, Київ)
 3. Золотарьов Климентій (9 клас, Харків)
 4. Коваль Вадим (11 клас, Київ)
 5. Купріянов Михайло (11 клас, Харків)
 6. Луценко Костянтин (11 клас, Київ)
 7. Масалітін Олексій (10 клас, Харків)
 8. Наумець Захар (9 клас, Київ)
 9. Слободянюк Денис (11 клас, Харків)
 10. Хасін Марко (10 клас, Київ)
 11. Юдін Федір (10 клас, Київ)

 

Нагадую, що 3 учасники їдуть безкоштовно (якщо буде спонсорська допомога, то навіть дорога для них стане безкоштовною), 2 учасники – їдуть за половину вартості одного учасника, решта сплатять собівартість своєї участі – оргвнесок та дорога. Ці кошти ви відшкодуєте, коли вже буде точно все відомо – вартість дороги та ваша остаточна участь, бо ще багато часу попереду.

 

Є питання, яке треба узгодити якомога швидше. Про вишиванки. Перші 5 учасників обов’язково мають бути в вишиванках. Для інших учасників ми можемо їх замовити, але вашим коштом. Тому, хто хоче бути в єдиній формі, яка цього року буде в команди України, має повідомити про це і відповідно надати потрібні розміри. Ті, хто відмовляється від вишиванки, мають просто повідомити нас про це.

 

Стосовно керівників – остаточний склад їх ще не з’ясований. Одним з них точно буде Арсеній Ніколаєв.

 

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

Юля

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.