brand

Архів задавальників з математичних гуртків та зборів

Архів задавальників з математичних гуртків та зборів

За посиланням нижче ви можете знайти матеріали математичних гуртків, що читались бувшими олімпіадниками в декількох київських школах, а також їх матеріали з таборів і тренувальних зборів для команди на ІМО та найближчого резерву.

http://matholymp.org.ua/problem-sets/

Серед викладених матеріалів можна знайти підбірки задач на широкий спектр тематик та різного рівня складності. Задавальники варіюються від гурків для 6 класу до тематичних підбірок, по яким готувались переможці міжнародних математичних олімпіад минулих років.

Викладені матеріали в більшості своїй є домашніми завданнями і рідко включають в себе теоретичну базу, необхідну для розв’язування задач на обрану тему, тому не є самодостатнім навчальним матеріалом. Тим не менше, даний архів має дуже суттєво спростити пошук задач на потрібну тематику та може бути корисним викладачам гуртків та дітям, у яких немає математичного гуртка в школі.

Ми запрошуємо приєднатись до ініціативи викладачів гуртків, у кого є бажання поділитись власними підбірками чи навчальними матеріалами!

Anastasiia

  3 коментарі

  Игорь Оприлюднено10:33 - 09.11.2018

  Такое ощущение что все кружки закончились в 2016. Есть сейчас в Киеве кружки для старшеклассников которые ведут бывшие олимпиадники? Кванта только до 8 класса :(.

  Алина Романенко Оприлюднено18:47 - 10.11.2018

  Спасибо огромное!
  Гигантская работа. Просто здорово, что есть такие люди!

  Ольга Оприлюднено21:52 - 10.11.2018

  Если бы еще решения …

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.